WEEKEND CAFE

Weekend Cafe je forum koji je nastao zbog svih nas.
Ako želite besplatno da postavite svoj oglas, saznate trenutna dešavanja u gradu, informišete se iz prve ruke o atraktivnim mestima za izlazak, rasprodajama...ili jednostavno želite da ćaskate uz kaficu - Weekend Cafe je pravo mesto za Vas!
REGISTRUJTE SE i provedimo vikend zajedno!
Dođite da zajedno formiramo kutak koji će svima biti od koristi.


Join the forum, it's quick and easy

WEEKEND CAFE

Weekend Cafe je forum koji je nastao zbog svih nas.
Ako želite besplatno da postavite svoj oglas, saznate trenutna dešavanja u gradu, informišete se iz prve ruke o atraktivnim mestima za izlazak, rasprodajama...ili jednostavno želite da ćaskate uz kaficu - Weekend Cafe je pravo mesto za Vas!
REGISTRUJTE SE i provedimo vikend zajedno!
Dođite da zajedno formiramo kutak koji će svima biti od koristi.

WEEKEND CAFE

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
WEEKEND CAFE

Provedimo Vikend Zajedno!


    Agencija za posredovanje u organizaciji svih evenata

    Agencija
    Agencija
    Početnik
    Početnik


    Ženski
    Broj poruka : 4
    Godina : 32
    Zodijak : Lav
    Lokacija : Sarajebo
    Reputation : 0
    Points : 7
    Datum upisa : 26.05.2013

    Eureka Agencija za posredovanje u organizaciji svih evenata

    Počalji od Agencija Ned 26 Maj - 8:17:57

    Želite da organizujete neki događaj, a niste sigurni kako, obratite se nama i gledajte kako Vaše ideje postaju stvarnost. Mi Vam nudimo najbolju tehničku, profesionalnu, dizajnersku i moralnu podršku. Pozovite nas ako želite da Vam mi organizujemo vjenčanja, poslovne sastanke, otvaranje objekata, proslave rođendana, mature i njihove godišnjice, seminare, konferencije, prezentacije ili VIP događaje. Dozvolite našem timu da za Vas planira budžet, uokviri Vaše ideje i dovedemo Vas do konačnog cilja, sa kojim ćete biti zadovoljni. Mi za Vas pregovaramo, dogovaramo, biramo lokacije, osmišljavamo i dizajniramo... Pravimo print materijale, obezbjeđujemo poklone, naša briga su i ketering, kao i sva tehnička, scenografska, video i fotografska oprema...Mi ne brinemo samo o Vašem događaju, mi brinemo o Vašem konačnom zadovoljstvu! Vaša Agencija
    Tel: 387(0)61 970 - 301 - Ahatović Nadira
    387(0)61 143 - 302 - Hodžić Alma
    Agencija
    Agencija
    Početnik
    Početnik


    Ženski
    Broj poruka : 4
    Godina : 32
    Zodijak : Lav
    Lokacija : Sarajebo
    Reputation : 0
    Points : 7
    Datum upisa : 26.05.2013

    Eureka Agencija za posredovanje u organizaciji svih evenata

    Počalji od Agencija Ned 26 Maj - 8:18:55

    Želite da organizujete neki događaj, a niste sigurni kako, obratite se nama i gledajte kako Vaše ideje postaju stvarnost. Mi Vam nudimo najbolju tehničku, profesionalnu, dizajnersku i moralnu podršku. Pozovite nas ako želite da Vam mi organizujemo vjenčanja, poslovne sastanke, otvaranje objekata, proslave rođendana, mature i njihove godišnjice, seminare, konferencije, prezentacije ili VIP događaje. Dozvolite našem timu da za Vas planira budžet, uokviri Vaše ideje i dovedemo Vas do konačnog cilja, sa kojim ćete biti zadovoljni. Mi za Vas pregovaramo, dogovaramo, biramo lokacije, osmišljavamo i dizajniramo... Pravimo print materijale, obezbjeđujemo poklone, naša briga su i ketering, kao i sva tehnička, scenografska, video i fotografska oprema...Mi ne brinemo samo o Vašem događaju, mi brinemo o Vašem konačnom zadovoljstvu! Vaša Agencija
    Tel: 387(0)61 970 - 301 - Ahatović Nadira
    387(0)61 143 - 302 - Hodžić Alma

      Sada je Čet 25 Apr - 21:46:05