WEEKEND CAFE

Weekend Cafe je forum koji je nastao zbog svih nas.
Ako želite besplatno da postavite svoj oglas, saznate trenutna dešavanja u gradu, informišete se iz prve ruke o atraktivnim mestima za izlazak, rasprodajama...ili jednostavno želite da ćaskate uz kaficu - Weekend Cafe je pravo mesto za Vas!
REGISTRUJTE SE i provedimo vikend zajedno!
Dođite da zajedno formiramo kutak koji će svima biti od koristi.


Join the forum, it's quick and easy

WEEKEND CAFE

Weekend Cafe je forum koji je nastao zbog svih nas.
Ako želite besplatno da postavite svoj oglas, saznate trenutna dešavanja u gradu, informišete se iz prve ruke o atraktivnim mestima za izlazak, rasprodajama...ili jednostavno želite da ćaskate uz kaficu - Weekend Cafe je pravo mesto za Vas!
REGISTRUJTE SE i provedimo vikend zajedno!
Dođite da zajedno formiramo kutak koji će svima biti od koristi.

WEEKEND CAFE

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
WEEKEND CAFE

Provedimo Vikend Zajedno!


5 posters

    Veliki brat 2013

    Balerina
    Balerina
    Osnivač foruma
    Osnivač foruma


    Ženski
    Broj poruka : 1445
    Godina : 50
    Zodijak : Strelac
    Lokacija : Bgd.
    Reputation : 19
    Points : 1636
    Datum upisa : 13.03.2013

    standard Re: Veliki brat 2013

    Počalji od Balerina Sub 13 Apr - 4:24:06

    Maja Volk: Maja Nikolić je ograničena!


    Voditeljka i profesorka smatra da je Vendi inteligentna i elokventna dok je za Maju Nikolić rekla da je ograničena


    Veliki brat 2013 - Page 2 30a8eaa

    U razgovoru sa Velikim Bratom, Maja Volk otkrila je svoje mišljenje o Maji Nikolić i Vesni Vukelić Vendi, iako se do sada trudila da ga zadrži za sebe, da nebi dolazila u sukobe sa ostalim ukućanima.

    Na pitanje Velikog Brata sa kim se bolje slaže, Vesnom Vukelić Vendi ili Majom Nikolić, Maja Volk je rekla: - Vendi je inteligentna, načitana, elokventna i zabavna. Maja je ograničena tematski i koliko se otvara, sa Vendi imam više tema. Maja mi nije preterano zanimljiva.


    Izvor: pulsonline.rs


    _________________
    Veliki brat 2013 - Page 2 Ilov
    Balerina
    Balerina
    Osnivač foruma
    Osnivač foruma


    Ženski
    Broj poruka : 1445
    Godina : 50
    Zodijak : Strelac
    Lokacija : Bgd.
    Reputation : 19
    Points : 1636
    Datum upisa : 13.03.2013

    standard Re: Veliki brat 2013

    Počalji od Balerina Sub 13 Apr - 4:36:30

    PALO POMIRENJE? Vendi čestitala Maji rođendan, Maja je poljubila

    Možda je baš ovo i bila Majina želja za rođendan

    Veliki brat 2013 - Page 2 Aoaic

    Veliki brat je pozvao Maju Nikolić u ispovedaonicu kako bi joj priredio jedno lepo iznenađenje. Prvo joj je čestitao 38. rođendan, zatim pokazao tortu na kojoj je pisalo "Vole te Novak i Lazar" i onda joj otpevao rođendansku pesmicu. Maja nije izdržala da ne pusti suze.

    Izgleda da je rođendan doprineo boljoj atmosferi u Kući. Pevačica je ispričala Velikom bratu da joj je Vendi prišla i čestitala rođendan, a potom je ona prišla njoj i poljubila je. Dodala je da joj je drago što je uspela u Vendi da nađe nešto dobro.

    Videćemo da li će se ovaj trend nastaviti kada prođe Majin rođendan.


    Izvor: pulsonline.rs



    _________________
    Veliki brat 2013 - Page 2 Ilov
    Balerina
    Balerina
    Osnivač foruma
    Osnivač foruma


    Ženski
    Broj poruka : 1445
    Godina : 50
    Zodijak : Strelac
    Lokacija : Bgd.
    Reputation : 19
    Points : 1636
    Datum upisa : 13.03.2013

    standard Re: Veliki brat 2013

    Počalji od Balerina Sub 13 Apr - 6:02:55

    PARE UMESTO ŠKOLOVANJA Ava tražila da napusti kuću Velikog brata

    Pa taman posla da sad ostane i bez Željka


    Veliki brat 2013 - Page 2 Tapky9

    Ava Karabatić, najpopularnija ukućanka Velikog Brata, nekoliko puta je izjavljivala da joj novac nije presudna stvar u životu, ali njena dela pokazuju suprotno.
    Hrvatska starleta je pre ulaska u rijaliti imala dogovor sa produkcijom da 7. aprila izađe iz kuće na jedan dan kako bi otišla na ispit, međutim, kada je došao taj trenutak, „Emoušn“ je Avi rekao da ukoliko izađe neće moći da se vrati, a i neće dobiti novac jer je to suprotno pravilima igre. Kako bismo proverili naša saznanja, pozvali smo staletinog oca Ivicu Karabatića - saznaje "ALO!"

    - Jeste, trebalo je da izađe iz kuće, ali njoj smo ostavili da prelomi sama. Odlučila je da ne ode na faks već da ostane u kući. Neka, ja je podržavam, ima vremena za školu. Ali, nije ona materijalista. Uvek smo je učili da sve deli, a u životu je dosta imala. Ona i sada, kada joj dođu prijateljice kod nas kući pre izlaska, otvori orman i svi uzimaju šta im padne pod ruku - rekao je Ivica i dodao da se njegova ćerka uz Željka bolje snalazi i da je zato bolje što je ostala.

    - Željko je smešan dečko i mislim da ona na njega gleda kao brata, ali ako je njoj lepo, mi ćemo je podržati. Njoj nikada nije bio bitan fizički izgled, onih nekoliko momaka koje je imala bili su skroz različiti - odao je Karabatić, koji svakodnevno prati dešavanja u kući.
    Inače, u biografiji Karabatićeve navedeno je da studira komparativnu književnost, latinski i italijanski jezik, a da je po struci farmaceutski tehničar.


    pulsonline.rs


    _________________
    Veliki brat 2013 - Page 2 Ilov
    Balerina
    Balerina
    Osnivač foruma
    Osnivač foruma


    Ženski
    Broj poruka : 1445
    Godina : 50
    Zodijak : Strelac
    Lokacija : Bgd.
    Reputation : 19
    Points : 1636
    Datum upisa : 13.03.2013

    standard Re: Veliki brat 2013

    Počalji od Balerina Sub 13 Apr - 6:24:13

    Nevena posle izbacivanja iz Velikog brata: Hvala bogu da je gotovo

    Srećna sam što sam izašla, hvala bogu da je sve gotovo - prvo je što je rekla manekenka Nevena Miličević čim je juče izašla iz kuće Velikog brata, iz koje je izbačena posle fizičkog napada na Ivanu Stamenković Sindi, i to na svoj 30. rođendan.


    Veliki brat 2013 - Page 2 2v3og20

    Šta se to juče desilo? Dok su vežbale izvođenje pesme za nedeljni zadatak, započele su svađu koja je kulminirala udarcima i izbacivanjem.
    - Ostavljaš krvave uloške u kupatilu koje svi moramo da gledamo! - rekla je Nevena Sindi.
    Sindi je prevrnula očima i počela da se brani:
    - O čemu pričaš, prostakušo jedna?! Toliko si nevaspitana i besna, nemam reči. Pretiš već šest puta da ćeš da me prebiješ!

    Sindi je zatim prokomentarisala da Nevena ima celulit. Prišla joj je, zadigla njenu suknju i uštinula je za butinu, a manekenka je u trenutku izgubila kontrolu, počela da je čupa i vuče za kosu i - udarila je u glavu.

    Budući da su pravila jasna, Nevena je kažnjena momentalnim izbacivanjem zbog fizičkog napada.

    Po manekenku su u kuću u Košutnjaku došli otac, sestra i rođaci. Otac je ušao u kuću sa buketom cveća i čestitao joj rođendan, a svi stanari, osim Soraje i Sindi, okupili su se oko vrata da je isprate.

    Nevena, u pratnji oca i ujne, iz kuće je otišla na sastanak sa čelnim ljudima iz produkcije “Emoušen”. Sastanak je trajao skoro dva sata da bi prvo otac izašao iz studija u Košutnjaku, a posle pola sata za njim i Nevena.

    - Nažalost, nisam pratio „Velikog brata“ sinoć, danas sam stigao s puta i ne znam šta se tačno dešavalo. Ponosan sam na moju najstariju ćerku, ali ne krivim ni Sindi. Sindi poznajem iz neke priče odranije, razumem je. Ona je majka koja ima dete, nedostaje joj dete i u takvim neprirodnim uslovima logično je da dođe do sukoba. Nevena je impulsivnost povukla na mene, a sada mi je rekla da je jedva čekala da napusti kuću - rekao nam je juče ispred kuće u Košutnjaku Nevenin otac Dušan.

    Sukob je na neki način došao kao logična završnica svega što se dešavalo između dve ukućanke. Netrpeljivost među njima vlada od samog ulaska u kuću, jer je Nevena navodno provela mesec dana u apartmanu Ivaninog bivšeg momka.

    Da će se tenzija pojačati, moglo se naslutiti i preksinoć, kada je Nevena u ispovedaonici tražila da ne bude u istoj ekipi sa Sindi u zadatku. „Kad kažem ne, onda je ne, postoje granice, ja ne mogu sa Sindi da provodim toliko vremena“, pričala je Nevena. Dan posle dogodio se incident i izbacivanje.


    Ukućani na strani Nevene

    Iako zaprepašćeni zbog tuče, svi ukućani, osim Soraje, stali su u Neveninu odbranu. Oni smatraju da je Sindi preterala sa provokacijama i nisu želeli da Nevena napusti kuću. Slavko je rekao da je Nevena ispravno postupila, Ava je par puta jauknula, ali joj je Aneta rekla da ne plače i da ne unosi nervozu. Maja Volk je rekla da se javi njenoj deci, a Maja Nikolić da i ona treba da se fizički obracuna i da ne da na sebe.


    Majka i sestra brane Sindi


    Veliki brat 2013 - Page 2 11l1slk

    Nevena je trebalo da prestane da provocira moju ćerku jer je prevršila svaku meru. Počela je da olajava i Ivanino okruženje i da joj blati mlađu sestru - rekla nam je Vera Stamenković, Sindina majka.

    Vera kaže da je Sindi mirna i lepo vaspitana devojka koja nikoga ne izaziva. „Ta Nevena očigledno ima opasan problem u glavi, čim proganja Ivanu, iako ona pokušava da je smiri i ućutka“, kaže Vera. Ivanina sestra, narodna poslanica Nevena Adžemović, rekla nam je kratko: „Ne želim da komentarišem ništa u vezi s Velikim bratom.“ Inače, nju je izbačena Nevena pred kamerama nazvala glupom: „Cela Srbija zna kakva je Nena antena, koja je u skupštini zahvaljujući mužu.” A.P.


    Izvor: blic.rs


    _________________
    Veliki brat 2013 - Page 2 Ilov
    Balerina
    Balerina
    Osnivač foruma
    Osnivač foruma


    Ženski
    Broj poruka : 1445
    Godina : 50
    Zodijak : Strelac
    Lokacija : Bgd.
    Reputation : 19
    Points : 1636
    Datum upisa : 13.03.2013

    standard Re: Veliki brat 2013

    Počalji od Balerina Sub 13 Apr - 6:35:36

    Soraja, Ava, Željko i Slavko pobedili

    Veliki brat 2013 - Page 2 5zham8

    Žrebom je odlučeno da redosled takmičenja bude sledeći:

    1. Maja Volk i Top
    2. Maja Nikolić i Milić Vukašinović
    3. Ava, Soraja, Željko i Slavko
    4. Žarko, Sindi i Vendi
    5. Aneta u Boban

    Očekivanja ukućana pred sam nastup

    Maja Volk i Dragutin Topić odlično funkcionušu zajedno, a pred večerašnji nastup veoma su samouvereni. Maja smatra da je Dragutin plemenit čovek i da se pored njega oseća kao devojčica zbog njegove visine. - Ona mi daje taj mir i duhovnu snagu. Rekao je Topić za Maju. Čini se da je ovo tim koji najbolje sarađuje.

    Ipak, najspremniji za pobedu su Maja Nikolić I Milić Vukašinović. Muzičar je Velikom Bratu otkrio da je pred večerašnji nastup jako uzbuđen, a to uzbuđenje je čak uporedio sa vođenjem ljubavi. - Ja kada imam tremu, ja se onda uzbudim i imam problem u gaćama.
    Ovaj par dodao je i da im se od konkurencije, namanje dopada "Gangam stajl", jer svi falširaju, te da im niko nije ravan.

    Slavko, Ava, Željko i Soraja koji izvode Severininu pesmu "Italijana" ističu da su im najveći konkurenti pored "Gangnam stajla", Boban i Aneta, te da je njihov cilj da zabave gledaoce.

    - Napravićemo haos na bini. Obećava Željko, dok Ava smatra da ne treba unapred govoriti o pobedi.

    - Daćemo svoj maksimum. Verujem u sve nas - rekla je ona.

    Venedi, Sindi i Žarko obećavaju pobedu i pored upale mišića koja im je znatno otežala rad.

    Aneta i Boban od svih ukućana, najmanje pompe su dizali oko svog nastupa, što ne mora da znači da ne spremaju veliko iznenađenje!

    Pobednik "Balkan song kontesta" biće imun na nominacije.

    Glasovi stručnog žirija odlučivaće o pobedniku. I to iz sve četiri države, Srbije, Bosne I Hercegovine, Makedonije i Crne Gore. Sav prihod od glasanja ići će u humanitarne svrhe.

    Marijana je navela i kako su od večeras Žarko i Željko razdvojeni, te se više ne vode kao jedan ukućanin.

    Marijana Mićić je razgovarala sa ukućanima pre nastupa, Sindi je ironično rekla kako joj Nevena jako nedostaje!

    Milić kaže da u njihovoj grupi Maja Nikolić dominira, jer je on džentlmen pa je to dozvolio.

    Veliki brat 2013 - Page 2 34oomyp

    Maja Volk i Top pevaju "Daleko si, daleko si" u svom aranžmanu.... To je pesma za koju su prvi put čuli u kući Velikog Brata.



    Veliki brat 2013 - Page 2 24dop42

    Maja Nikolić I Milić Vukašinović, profesionalno su obavili svoj posao, što se od njih i očekivalo budući da su oboje muzičari. Na pitanje Marijane Mićić, ko je gori Maja ili Bregović, Milić je odgovorio: - Joj ne zna se ko je gori.



    "Italijana" je razdrmala publiku na Košutnjaku, a Soraja Vučelić poakazla je sve svoje atribute u oskudnom kostimu. Pevanje starletama nije jača strana, to su svi znali, ali su one svakako dobile najveći aplauz. Slavko i Željko su se snašli bolje nego što je bilo očekivano. Karabatićeva se zahvaljivala Beogradu i Hrvatskoj, i "svima" a obe stralete su od sreće ljubile voditeljku Marijanu Mićić.



    U uključenju u "bekstejdž" tj. u kuću VB, Maja Nikolić je rekla da je prezadovoljna svojim nastupom "jer Milić nije falširao, s obzirom da pesma nije iz njegove branše" . Maja je rekla i da je pesmu "Zajdi zajdi" otpevala za svoju mamu koja je u bolnici.


    Sledeći su nastupali Sindi, Vendi I Žarko sa numerom "Gangam stajl". Publika je oduševljeno odreagovala na ovu verziju izvođenja ovog svetskog hita. U ovoj numeri trebalo je da gledamo i Nevenu...




    Peti i poslednji takmičari, Aneta i Boban, predstavili su se miksom - "Miljacka" Halida Bešlića i "Ludak kao ja" Željka Joksimovića. Čekaju se rezultati glasanja...



    Soraja, Ava, Željko i Slavko pobedili su sa 30 bodova! Oni su pobednici četvrtog "Balkan song kontesta" a ujedno su i oslobođeni nominacija! Oduševljena četvorka sišla je na scenu i ponovo izvela pobedničku numeru! Publika i žiri najmanje glasova dali su Maji Nikolić i Miliću Vukašinoviću.

    Veliki brat 2013 - Page 2 34eot5d


    Izvor: pulsonline.rs


    _________________
    Veliki brat 2013 - Page 2 Ilov
    Balerina
    Balerina
    Osnivač foruma
    Osnivač foruma


    Ženski
    Broj poruka : 1445
    Godina : 50
    Zodijak : Strelac
    Lokacija : Bgd.
    Reputation : 19
    Points : 1636
    Datum upisa : 13.03.2013

    standard Re: Veliki brat 2013

    Počalji od Balerina Sub 13 Apr - 6:39:59

    VB:Ava, Željko, Soraja i Slavko pobednici, Maja nezadovoljna hoće kući

    Pobednici "Balkan song contest -a" su Ava, Soraja, Željko i Slavko sa pesmom "Italiana". Njih četvoro su dobili imunitet. Maja Nikolić nezadovoljna


    Veliki brat 2013 - Page 2 Pobednici

    Pobednici "Balkan song contest -a" su Ava, Soraja, Željko i Slavko sa pesmom "Italiana". Glasovima iz regiona i Srbije ukućani su odneli apsolutnu pobedu. Njih četvoro su dobili imunitet ove nedelje i neće morati da brinu zbog izbacivanja. Maja Nikolić, nezadovoljna plasmanom, hoće da napusti kuću Velikog brata.

    Pet grupa se predstavilo sa pesmama koje su bile hit u prethodnom periodu. Sav prihod od poruka ide u humanitarne svrhe.
    22:36 - Marijana: Željko i Žarko od večeras se takmiče odvojeno

    Voditeljka Marijana Mićić je otvorila takmičenje. Podsetila je sve da je Veliki brat izabrao pet grupa.

    - Jedan po jedan će izlaziti na scenu. Videćemo da li su se Top i Maja Volk uklopiti. Ono što je važno za sve je to da će pobednik dobiti imunitet. Željko i Žarko sa od ove večeri takmiče svako za sebe. O pobedniku će odlučivati i stručni žiri iz pet zemalja - rekla je Marijana.

    22:40 - Ukućani spremni,ali imaju tremu

    Marijana se obratila ukućanima. Oni su smešteni u posebnim separeima i svi su spremni za takmičenje. Marijana im je rekla da neće biti surova, ali je morala da pita Milića i Maju Nikolić za utiske.

    - Maja dominira, ali da nije tako ja kao džentlmen bi uradio da dominira - rekao je Milić.

    Ava i Soraja su voditeljki rekle da su same napravile frizuru.
    22:53 - Maja Volk i Top nastupaju sa pesmom "Daleko si"

    Maja Volk je tvrdila da nikada nije čula pesmu "Daleko si" koju pevaju Ivana Selakov i Aca Lukas iako ima milionske preglede na You tube -u. Top je obećao da nikada neće više imati želju da numeru čuje i otpeva.

    Pošto su postali dobri prijatelji u kući, Maja i Top su spremili zanimljiv nastup. Voditeljka i profesorka je pojedine delove otpevala na grčkom jeziku.

    23:00 - Maja Nikolić i Milić pevaju "Zajdi, zajdi" i "Zbunjena"

    Njih dvoje su se slagali kao rogovi u vreći. Pet dana u agoniji je bilo dovoljno da Maja Nikolić i Milić Vukašinović spreme svoju verziju makedonske izvorne pesme "Zajdi, zajdi" i pesmu od grupe Negativ " Zbunjena".

    Rok muzičar je pesmu počeo usnom harmonikom, a Maja se prilagodila izvornoj pesmi, a onda se nadovezala pesmom "Zbunjena". Maja nije ubacivala svoj prepoznatljiv vibrato jer je Milić to zabranio.

    23:07 - Ava, Soraja, Željko i Slavko pevaju "Italianu"

    Ava, Soraja, Željko i Slavko pevaju novi Severinin hit "Italiana". Iako se ženski deo ekipe bunio oko šminke, frizure, muški deo je uživao u pogledu na atribute svojih dama.

    Sara se pojavila u zlatnom trikou, a Ava u srebrnom. Željko i Slavko su na sceni u šljaštećim odelima. Sara i Ava ne uspevaju da se usklade u tonalitetu, ali Ava nadglašava sve.

    Ipak, dve starlete su se na kraju poljubile.
    23:21 - Maja Nikolić ista kao Bregović, Maja Volk doživela šok

    Marijana se opet obratila ukućanima. Zatekla ih je kako jedu. Voditeljka je pitala ukućane da li su zadovoljni svojim nastupom.

    - Zadovoljni smo. Preneli smo sve pozitivno na publiku. Ja ću biti skromna i volela bih da publika galasa zbog svih četvoro, ali mislim da smo Ava i ja doprineli tome da sve izgleda lepše - rekla je Soraja.

    Milić je rekao da nema prevelike razlike između Maje Nikolić i Bregovića i, kako kaže, ne zna se ko je gori od njih dvoje. Maja Volk je istakla da joj je izlazak iz kuće bio šok.
    23:26 - "Gangam stajl" u okrnjenom sastavu

    Sindi, Žarko i Sindi pevaju svetski hit "Gangam stajl". Iako su ostali bez Nevene Miličević koja je istukla Sindi, trio se dobro uklopio.

    Žarko je dobio plavi smoking, a Sindi i Vendi su skakutale oko njega. Blizanac nije baš dobro baratao rečima i ostajao je bez daha. On je sa Vendi simulirao seks na crvenoj stazi.

    Sindi je bilo bitno da bude blizu ventilatora kako bi bila što lepša.


    23:32 - Aneta i Boban sa numerom "Ludak kao ja"

    Makedonska predstavnica Aneta Nakovski peva zajedno sa Bobanom Stojanovićem. Njih dvoje plasiraju dve pesme "Ludak kao ja" i "Miljacka".

    Aneta je uglavnom pevala sama, a Boban joj je bio prateći vokal. Makedonka je bila u dugoj crnoj haljini, a gej aktivista u sivom odelu.

    23:42 - Dragana Tripić: VB organizuje takmičenje za nedelju dana, a RTS ne može

    - Velikom bratu je pošlo je za rukom da organizuje izbor pesme u nedeljnom zadatku, a RTS ne može to da uradi valjano od raspada SFRJ - napisala je Dragana Tripić na Twitter-u.
    23:50 - TV OBN: Pet bodova za Vendi i ekipu

    Televizija OBN iz Sarajeva je imala priliku da prva glasa: Maja Volk i Top su dobili 1 bod, Miljacka dobija 2 boda, Ava, Soraja, Željko i Slavko su dobili tri poena, Vendi je dobila pet bodova.
    23:54 - BN televizija: Pet bodova za Anetu i Bobana

    Stručni žiri BN televizije je glasao: Vendi je dobila 1 bod, Maja i Milić dobijaju 2 boda, za Avu i Soraju tri boda, a najviše bodova za Anetu i Bobana.
    23:56 - Makedonija: Pet poena za Anetu i Bobana

    Boki 13 sa javio sa Sitel televizije: Maja Volk i Top dobijaju jedan bod, Vendi i ekipa su dobili dva poena, Aneta i Boban su dobili tri poena, a pet poena je dao Soraji, Avi, Željku i Slavku. Makedonska publika je glasala: jedan poen za Maju Nikolić i Milića, dva poena za Vendi, Sindi i Žarka, tri boda za Soraju i Avu, a pet poena idu za Anetu i Bobana.
    00:01 - Crna Gora glasala

    Jedan poena za Maju Volk i Topa, dva poena za Maju Nikolić i Milića, tri poena ide za Soraju i Avu, a pet bodova za Sindi, Vendi i Žarka.
    00:04 - Beograd glasa

    Jedan poen za Maju Nikolić i Milića, dva poena za Anetu i Bobana, tri poena za Maju Volk i Topa, Gangam stajl je dobila pet poena. Publika iz Srbije: jedan poen sa Maju Nikolić i Milić, dva poena za Maju Volk i Topa, tri za Vendi i ekipu, a pet za Sindi.
    00:06 - Ava, Željko, Soraja i Slavko pobednici

    Ava, Soraja, Željko i Slavko su pobednici Balkan song contesta 4. Njih četvoro su pevali Severininu pesmu "Italiana". Oni su ujedno dobili imunitet.

    Četverac se opet pojavio na sceni i dobili su pehar. Oni još nisu odlučili kome će novac od poruka uplatiti u humanitarne svrhe.

    Izvor: Novosti


    _________________
    Veliki brat 2013 - Page 2 Ilov
    Plazma keks
    Plazma keks
    Urednik
    Urednik


    Ženski
    Broj poruka : 869
    Godina : 42
    Zodijak : Ribe
    Lokacija : Pančevo
    Reputation : 12
    Points : 715
    Datum upisa : 16.03.2013

    standard Re: Veliki brat 2013

    Počalji od Plazma keks Pet 19 Apr - 4:29:43

    Slavkove robinje na zadatku: Pogledajte kako Ava, Sindi i Soraja “mešaju”!

    Veliki brat 2013 - Page 2 29e0j05

    Ova nedelja u kući “Velikog Brata” posvećena je zadatku po ugledu na tursku seriju “Sulejman Veličanstveni” pa su i pojedinačni zadaci na tu temu. Ava, Sindi i Soraja dobile su zadatak da za Sulejmana Veličanstvenog, odnosno Slavka, odigraju trbušni ples. Soraja je rekla da je do sada imala priliku da jednom igra na ovaj način na rođendanu njene drugarice, ali da je to bio jedini put.
    Pogledajte kako su se Sulejmanove robinje snašle sa trbušnim plesom, koji su izvele pred stanarima.


    Izvor: Svet.rs


    _________________
    Ne puštam te da odrasteš Veliki brat 2013 - Page 2 704899ccebae1c9038846f9c5760ca21
    Plazma keks
    Plazma keks
    Urednik
    Urednik


    Ženski
    Broj poruka : 869
    Godina : 42
    Zodijak : Ribe
    Lokacija : Pančevo
    Reputation : 12
    Points : 715
    Datum upisa : 16.03.2013

    standard Re: Veliki brat 2013

    Počalji od Plazma keks Pet 19 Apr - 4:35:15

    RANI RADOVI: Soraja plesala uz šipku

    Vučelićka pre osam godina izgleda priželjkivala da postane striptizeta, tada je bila bez ijedne operacije, pa ne liči na ovu koju sada znamo


    Veliki brat 2013 - Page 2 Aouo9c

    Soraja Vučelić pre osam godina, dok još nije imala brojne operacije na sebi, u jednoj sobi u Crnoj Gori slikala se ni manje ni više već kako je prigrlila šipku! Skoro skroz gola, u nekim jedva vidljivim gaćicama i belim lakovanim čizmama, kakve su joj svojstvene, Saru je, kako saznajemo, uslikao njen tadašnji dečko.

    - Očigledno je još tada priželjkivala da svoje telo pokazuje svima, a verovatno je u to vreme želela i da bude striptizeta. Ono što ne može da se ospori jeste da je i tada bila zgodna, ali bez silnih operacija koje je izvela tokom prethodnih godina - kaže izvor Kurira.

    Kako naš sagovornik navodi, Soraja je još tada imala silnu želju da joj telo bude glavni adut, sa čime su upoznati mnogi meštani crnogorskog primorja, gde je i te kako poznata. Bravo, Saro, ispunila si svoj san!

    Veliki brat 2013 - Page 2 2vxlphz

    Soraja Vučelić je imala tri operacije, a više puta je stavljala botoks i time podigla jagodice.

    - Grudi je povećala za dva i po broja (od slabe trojke
    do jake petice)
    - U gornju i donju usnu stavila je po tri kubika silikona
    - Smanjila nos

    Izvor: pulsonline.rs


    _________________
    Ne puštam te da odrasteš Veliki brat 2013 - Page 2 704899ccebae1c9038846f9c5760ca21
    Plazma keks
    Plazma keks
    Urednik
    Urednik


    Ženski
    Broj poruka : 869
    Godina : 42
    Zodijak : Ribe
    Lokacija : Pančevo
    Reputation : 12
    Points : 715
    Datum upisa : 16.03.2013

    standard Re: Veliki brat 2013

    Počalji od Plazma keks Pet 19 Apr - 4:46:03

    MAJA VS MAJA: Uvredila si Gospoda! Volk: Glupačo!

    Starija Maja je znala kako da joj odgovori


    Veliki brat 2013 - Page 2 Zarc

    Divan dan za sunčanje i odmor, a Hurem nastavlja po svom, ili da joj se Milić izvini, ili da ode u zatvor, ili da ne prisustvuje ceremoniji venčanja, inače se neće udati za Sulejmana.

    Slavko svim snagama pokušava da ukućanima skrene pažnju da na venčanju treba da bude samo radost i veselje, prebacuje Maji što Milića “ne vadi” iz usta.
    - Pa nauči svoju buduću ženu poniznosti, radosti, osmehu, vrati joj osmeh na lice - savetovala je Ajša svog sina
    - To je majko ono što uporno pokušavam!
    - Da bi mi vratio osmeh na lice Nigar Kalfa treba da mi se izvini, ili da ide u zatvor ili da ne prisustvuje venčanju. - Hurem je terala po svom.

    Veliki brat 2013 - Page 2 24zybm8

    - Eto to je govor osvetoljubivosti I govor mržnje, skroz suprotno mojim željama I potrebama. - Slavko nije odustajao.
    - Tako su tražili glavu Jovana Krstitelja na panju. - Prokomentarisala je majka Sultanija.
    - A ti si prva izdala Gospoda sa svojim mazohističkim, bolesnim insinuacijama sa 5 muškaraca I sad ti meni sudiš. -Bio je odgovor Maje Nikolić, koji je potpuno odgovarao njenom stilu.

    Dok je Slavko molio Maju da prestane, Volk se nasmejala samo njenom komentaru, grickajući neku hranu i dodala
    - Joooj lele lele…uzmi malo sapuna, malo limuna i isperi ta pogana usta. E moj sine, nađi joj još četvoricu pa neka proba da vidi kako je, jer samo o tome priča i vrzma joj se to po glavi, ne može da izađe.

    Slavko se grozio Majinim komentarom, nije mogao da veruje šta Nikolićeva priča i uporno joj je govorio da prestane tako da vređa ljude.
    - Pa to ti je njen CV, ljudi je po tome prepoznaju…- Nastavila je Maja.
    - A tebe po glasu, tvoj glas je ispred tebe…ljudi čuju šta sve laješ, tako jedna visoko obrazovana osoba…volela bih samo da mi kažeš kako se zove taj treći ton posle treće oktave koji ti možeš da izvedeš - Sultanija majka uvek zna kako da nadmudri.
    - Jedini jezik kojim bi mogla da ti kažem da bi me razumela, zove se “đoka”…- Nikolićeva nije znala kako drugačije da joj odgovori, a Volk je zapušila uši i pevala dečiju pesmicu praveći se da je ne sluša. Hurem je samo teatralno ušla u kuću, odnosno povukla se u svoje odaje.

    Veliki brat 2013 - Page 2 Wgspw5

    Vendi vrlo lukavo koristi celu situaciju, jer je dobila zadatak da spreči venčanje Sulejmana i Hurem, ili da ubedi Veličanstvenog da izabere drugu mladu, na primer Soraju.


    Izvor: pulsonline.rs


    _________________
    Ne puštam te da odrasteš Veliki brat 2013 - Page 2 704899ccebae1c9038846f9c5760ca21
    Balerina
    Balerina
    Osnivač foruma
    Osnivač foruma


    Ženski
    Broj poruka : 1445
    Godina : 50
    Zodijak : Strelac
    Lokacija : Bgd.
    Reputation : 19
    Points : 1636
    Datum upisa : 13.03.2013

    standard Re: Veliki brat 2013

    Počalji od Balerina Pet 19 Apr - 8:11:44

    Maja na Maju: Fotografije incidenta u Velikom bratu

    Evo kako je izgledao današnji skandal u kući Velikog brata kada je Maja Nikolić gađajući Željka pogodila Maju Volk i isekla joj ruku.


    Veliki brat 2013 - Page 2 Maja-na-maju-11366397327

    Saopštenje produkcije Emotion povodom poslednjeg incidenta Maje Nikolić: Povodom onoga što se desilo danas u kući Velikog Brata, sutra će se doneti odluka kako će Maja i Željko biti kažnjeni!

    Veliki brat 2013 - Page 2 Maja-na-maju-2

    Veliki brat 2013 - Page 2 Maja-na-maju-3

    Veliki brat 2013 - Page 2 Maja-na-maju-4


    _________________
    Veliki brat 2013 - Page 2 Ilov
    Plazma keks
    Plazma keks
    Urednik
    Urednik


    Ženski
    Broj poruka : 869
    Godina : 42
    Zodijak : Ribe
    Lokacija : Pančevo
    Reputation : 12
    Points : 715
    Datum upisa : 16.03.2013

    standard Re: Veliki brat 2013

    Počalji od Plazma keks Pon 22 Apr - 6:03:33

    OPŠTE RASULO! Željko zamalo udario Avu, Vendi psovala Maju

    Veliki brat 2013 - Page 2 210yfwn

    Situacija, između sada već bivšeg ljubavnog para, Ave Karabatić i Željka Stojanovića iz dana u dan sve je gora.

    U žučnoj raspravi koju su vodili, Željko je poručio Avi, da zna kakve namere je imala sa Ćertićem, te da je kaskaderu rekla kako će dogurati daleko ako je bude pratio. Zamerio joj je i to što je drmala ćebe, kada bi ih kamere snimale.

    Veliki brat 2013 - Page 2 Hs5edz

    Karabatićeva se nije složila sa Stojanovićem, ona smatra da su mu napunili uši, da se jadno ponaša i zamolila ga da joj se više ne obraća.

    Sve vreme, ton kojim su razgovarali bio je povišen, Ava mu je čak u jednom trenutku rekla da je udari na šta Stojanović nije naseo, rekavši da nije glup i da neće nasesti na tako nešto.

    Maja Nikolić nastavlja da sabotira Milića, provocira ga i dobacuje.

    - Slušaj ti nedonošče, škartu ne uzimaj me u usta, septička jama - na šta se Maja nadovezuje, - Ne truj moju okolinu.

    Nikolićeva po ceo dan ide za Slavkom Labovićem i priča kako se neće udati za njega ako Nigar kalfa (Milić) bude na venčanju. Slavko se žali Velikom bratu da ne zna šta će sa njom, da je puna mržnje i da unosi nered , te da hoće sve da pogubi i da on to nece dozvoliti.

    Veliki brat 2013 - Page 2 11qigpl

    pšta svađa je nastala dok su ukućani gledali seriju kako bi se što bolje uputili u svoje likove.

    Nikolićeva je prokomentarisala kako je Ajša u seriji mnogo mlađa nego njihova Ajša, na šta je Vendi krenula da se dere na nju da začepi usta, da je majmun i da treba da ide kod Vuka Bojovića u zoološki vrt.

    Vendi je dodala i da je Maja Volk za nju doktor nauka čak je u jednom trenutku pljunula ispred Maje Nikolić, na šta je Aneta rekla kako joj to ništa ne vredi jer je ona navikla da je pljuju.

    - Ne kenjaj više, ne jedi govna i ne seri, majmune jedan blesavi, idi u zološki vrt kod Vuka Bojovica, majmune jedan - rekla je Vendi Maji na šta joj je ona uzvratila: - E bas neću da prekinem.

    Vukelićeva se tu nije zaustavila, stala je ispred pevačice kako nebi mogla da gleda seriju.

    E, tu je nastao pravi problem! Vendi počinje da prebacuje Dragutinu i Slavku što nisu branili Maju Volk, Slavko napada blizance jer je Željko uzeo Sultanovu kapu i počeo da udara u bubanj i da viče pala vlast, Aneta takođe tvrdi da je Dragutin trebao da odbrani Maju Volk, Dragutin kaže da jeste samo je to uradio tiho.


    Veliki brat 2013 - Page 2 24zekd5

    Labovića je strašno razbesnelo to što je Željko uradio pa je krenuo da vređa blizance da su pičk*ce i miševi, čak je u jednom trenutku izbio iz ruke bubanj Željku, na šta ga je Veliki brat odmah pozvao u ispovedaonicu i upozorio!





    Izvor: pulsonline.rs


    _________________
    Ne puštam te da odrasteš Veliki brat 2013 - Page 2 704899ccebae1c9038846f9c5760ca21
    Plazma keks
    Plazma keks
    Urednik
    Urednik


    Ženski
    Broj poruka : 869
    Godina : 42
    Zodijak : Ribe
    Lokacija : Pančevo
    Reputation : 12
    Points : 715
    Datum upisa : 16.03.2013

    standard Re: Veliki brat 2013

    Počalji od Plazma keks Pon 22 Apr - 6:09:11

    KAKVO PONIŽENJE Sulejman ispalio Maju, svi se pomirili ali Avu odbacili!

    Serije im nisu ni do kolena


    Veliki brat 2013 - Page 2 2hq9ob7

    Večeras je ceremonija! Sulejman i Hurem napokon treba da stupe u brak.

    Veliki brat 2013 - Page 2 348odcg


    Top, kao Sulejmanov kum treba da održi govor. Sve je spremno, Hurem je prekriveno lice i verno stoj pored svog voljenog i jedva čeka da mu postane žena. Kada je trebao da izgovori svoje zavete, Sulejman je sve prisutne ostavio bez reči. Rekao je Maji da njoj ovde nije mesto, da treba da se pomeri, a na njeno mesto treba da dođe njegova prva žena, Vendi. Svi su bili u šoku. Maja je jedino uspela da izusti "U redu". Mladenci su obnovili svoje zavete, a Hurem je svoj veo predala Đulbehir.


    Veliki brat 2013 - Page 2 34yckte

    Žarko je bio presrećan što će on doći na vlast, kao njihov jedini sin.

    - Morao sam to da uradim. Da sam se oženio sa Hurem, ona bi mi uništila moje carstvo, moj harem i porodicu. Ovo je bio jedini način da svi budu zadovoljni. Celu noć zbog ovoga nisam spavao. Jedna ljubav je bila izgubljena, druga obnovljena, ali je na kraju prava ljubav pobedila. - Rekao je Sulejman Velikom bratu.

    Veliki brat 2013 - Page 2 29ihdi

    - Pao mi je kamen sa srca! Posle svega ovog nije mi stvarno ni bilo do venčanja. - Rekla je Maja Velikom bratu. Takođe je rekla da ne igra nikakve igre, da ne izmišlja. Takođe je rekla da je čula da je Ava ušla sa taktikom da spava sa Urošem, sa Željkom, Slavkom i Milićem. Kaže da će morati dobro da razmisli o tome da li je to tačno. Za Slavka je rekla da sa njim neće više razgovarati, jer je dvoličan i da je povredio.

    Ova odluka je dovela do mira u kući. Koliko će taj mir trajati, videćemo. Čak se i Maja Vendi obratila sa "draga".

    Jedino je Ava ta koja je ostala odbačena. Gotovo svi su okrenuli protiv nje, pa čak i njena Vendi koja je za nju rekla da je lisica i manipulator. Moramo priznati da im ni prava turska serija nije do kolena.



    Izvor: pulsonline.rs


    _________________
    Ne puštam te da odrasteš Veliki brat 2013 - Page 2 704899ccebae1c9038846f9c5760ca21
    Plazma keks
    Plazma keks
    Urednik
    Urednik


    Ženski
    Broj poruka : 869
    Godina : 42
    Zodijak : Ribe
    Lokacija : Pančevo
    Reputation : 12
    Points : 715
    Datum upisa : 16.03.2013

    standard Re: Veliki brat 2013

    Počalji od Plazma keks Pon 22 Apr - 6:12:20

    Veliki Brat: Urnebesne nominacije

    Maja Nikolić direktno nominovana po kazni, traži psihologa. Ostali su nominovani jer su "blejači" ili "nisu dovoljno lepi za rijaliti".


    Veliki brat 2013 - Page 2 V287115p0

    Veliki Brat je ukućane iznenadio u subotu popodne nominacijama. Dok su dremkali i "smarali" se, hladeći se jer je klima u kući otkazala, jedan za drugim pozivani su u ispovedaonicu.

    Maja Nikolić direktno je nominovana zbog gađanja Željka, ali pogađanja Maje Volk tanjirom, dok je Slavko zbog blažeg fizičkog okršaja sa Željkom izgubio pravo da nominuje.

    U toku je "zbrajanje glasova" koji će ukućanima biti saopšteni večeras, ali neki od njih u svojim nominacijama izneli su potpuno urnebesne razloge zašto nekoga više ne žele da gledaju u Kući.

    Bilo je i razumnih - Avu su nominovali Žarko, Maja Volk i Top "da bi je spasili od same sebe".

    "Ona je ispucala svoje mogućnosti, ovo je već mučenje", rekla je Maja, Žarko dodao da bi voleo da Ava ostane u Kući "jer unosi život", a Top ponovio svoje mišljenje da hrvatska starleta puca po šavovima, i da joj je potrebna pomoć, a ne učešće u rijalitiju.

    Ava je nominaciju "popila" i od Vendi, koja je dala i više nego zanimljiv elaborat za svoj izbor.

    "Ona je kvazilisac, zgažen uzduž i popreko, koji zaslužuje egzekuciju zbog spletkarenja. Njena demagoška mreža, kvarenje infrastrukture kazamata i pokušaji da se igra sa inteligencijom ljudi koje ne bi mogla da prešiša ni za trilion života, doveli su do toga da je nominujem. OK je kada Ćićolina uđe u parlament i krene da zavodi poslanike, ali nije OK da se Ava ovako ponaša. Prodala se za 125 grama 'one stvari'", rekla je Vendi.

    Sindi je takođe nominovana od strane više ukućana, uglavnom zbog toga što je učešće u rijalitiju uopšte ne zanima.

    "Ona je parazit", kratka je bila Aneta, a Maja se nadovezala da bi Sindi "trebalo pustiti da bude sa svojim detetom, pošto joj je očigledno dosadno". Kao da je neko tu drži silom!

    Sindi je i sama potvrdila nezainteresovanost kada je na nju došao red da nominuje, jer nije zapamtila da je Maja Nikolić automatski nominovana.

    Žarko je imao "dilem" između dve "blejačice", koje ništa ne rade i "došle su da budu lepe".

    "Ne mogu da se odlučim između Soraje i Sindi. One kažu da smo mi glupi, da smo nehrabri, i one su meni isto - lepe, a ne rade ništa", rekao je Žarko koji se ipak odlučio za Soraju.

    Ona je, s druge strane, nominovala Anetu jer je "necilivizovana". Tako je rekla...

    Milić Vukašinović kukao je da mu nije do nominacija, da ne može da smisli dva imena, ali je ipak ocenio da je neophodno nominovati ljude koji sputavaju šou. Oronulom rokeru smeta Maja Volk, i to "samo na estetskom nivou".

    "Ona je divna žena, i mislim da je dovoljno propatila bez ovih poniženja", rekao je roker.

    "Kako da kažem... vizuelno... ovo je rijaliti, moram da budem surov! Ona je baba! Potrebni su nam ljudi koji izgledaju zanimljivo", rekao je Milić.

    Njegova druga nominacija otišla je Slavku, jer ne može "po ceo dan da ga gleda u onom šorcu".

    Maja Nikolić je pozvana u ispovedaonicu, iako ne može da nominuje, i zatražila je razgovor sa psihologom. Po njenom tonu, bilo je jasno da joj nije prvi, kao i da je očigledno ranije tokom dana zatražila konsultaciju koju još uvek nije dobila.


    _________________
    Ne puštam te da odrasteš Veliki brat 2013 - Page 2 704899ccebae1c9038846f9c5760ca21
    Plazma keks
    Plazma keks
    Urednik
    Urednik


    Ženski
    Broj poruka : 869
    Godina : 42
    Zodijak : Ribe
    Lokacija : Pančevo
    Reputation : 12
    Points : 715
    Datum upisa : 16.03.2013

    standard Re: Veliki brat 2013

    Počalji od Plazma keks Pon 22 Apr - 6:17:11

    TRI GODINE BILI U VEZI Žarko je Francuzima predstavio svog dečka (FOTO)

    U Francuskoj nije krio svoje opredeljenje


    Veliki brat 2013 - Page 2 37818gallery-6062af

    Žarko Stojanović, učesnik rijalitija "Veliki brat", je pre dve godine francuskim medijima predstavio svog tadašnjeg dečka Antonina, sa kojim je bio tri godine u vezi.

    Poslednjih nekoliko dana se mnogo priča o seksualnoj orijentaciji učesnika rijalitija "Veliki brat" Žarka Stojanovića, a sve je počelo nakon što ga je pop pevačica Maja Nikolić napala da prizna da je homoseksualac i da voli muškarce.

    Veliki brat 2013 - Page 2 37819gallery-6061af

    Žarko u tom momentu nije želeo da komentariše svoju seksualnost, dok su se u domaćim medijima pojavile fotografije na kojima je u nežnijim pozama sa različitim muškarcima, što ipak nije bio neoboriv dokaz da su pevačicine optužbe i tačne.

    Naime, Žarko je francuskoj javnosti nakon učestvovanja u njihovoj verziji pomenutog rijalitija predstavio svog tadašnjeg dečka, Antonina, a prema navodima pomenutog magazina oni su uz različite uspone i padove bili tri godine u vezi.

    Veliki brat 2013 - Page 2 37821gallery-6063af

    Isti magazin je naveo da Žarko nikada nije krio svoju seksualnost, te da je Antonina, koji radi kao barmen a po profesiji je slikar, upoznao u noćnom klubu.

    U to vreme Antonin je planirao odlazak u Ameriku, gde je planirao da ostvari "američki san", te je to bio jedan od razloga zašto su se plašili da li će njihova veza opstati. Šta se zaista desilo i kako se njihov odnos dalje razvijalo saznaćemo tek nakon što Žarko napusti kuću "Velikog brata".

    Izvor: puls


    _________________
    Ne puštam te da odrasteš Veliki brat 2013 - Page 2 704899ccebae1c9038846f9c5760ca21
    Plazma keks
    Plazma keks
    Urednik
    Urednik


    Ženski
    Broj poruka : 869
    Godina : 42
    Zodijak : Ribe
    Lokacija : Pančevo
    Reputation : 12
    Points : 715
    Datum upisa : 16.03.2013

    standard Re: Veliki brat 2013

    Počalji od Plazma keks Pon 22 Apr - 6:25:58

    Sindi: žene su odvratne, ružne, iskompleksirane i debele!

    Stamenkovićeva malo preterala?

    Veliki brat 2013 - Page 2 36613sindi01af

    Besna, Ivana Stamenković Sindi, jutros je, u razgovoru sa Velikim bratom otkrila šta misli o ukućankama, ali i o pojedinim ukućanima, Dragutin Topić, bio je isključen iz priče.

    Sindi je došla u ispovedaonicu kako bi Velikom bratu rekla da se u Kući na Košutnjaku ne oseća bezbedno, da je nasilja sve više i kako se Milić jutros povredio, dok se gurao sa nekim ukućanima.
    Nju zanima i zašto Veliki brat ne sankcioniše nasilje u Kući i dodaje kako jedva čeka da izađe iz "lude kuće" i otputuje negde sa ćerkom.

    Ipak najviše joj smetaju žene, za koje je rekla da su, ružne, odvratne, iskompleksirane i debele.

    Za sutrašnje izbacivanje nominovane su:

    Maja Nikolić
    Ivana Stamenković Sindi
    Aneta Nakovska
    Ava Karabatić


    _________________
    Ne puštam te da odrasteš Veliki brat 2013 - Page 2 704899ccebae1c9038846f9c5760ca21
    Plazma keks
    Plazma keks
    Urednik
    Urednik


    Ženski
    Broj poruka : 869
    Godina : 42
    Zodijak : Ribe
    Lokacija : Pančevo
    Reputation : 12
    Points : 715
    Datum upisa : 16.03.2013

    standard Re: Veliki brat 2013

    Počalji od Plazma keks Pon 22 Apr - 6:35:50

    OPET NASILJE Milić udario Vendi vratima!

    Situacija u Kući postaje alarmantna


    Veliki brat 2013 - Page 2 37857mivaf

    U Kući na Košutnjaku sve je više sukoba i svađa!

    Najnoviji se dogodio kada je Milić stao u Avinu odbranu dok se raspravljala sa Vesnom Vukelić Vendi.
    Pevačica, je pretila rokeru i unosila mu se u lice!

    Vendi je bila uporna iako je on pokušao da ode, pa je došao u situaciju da je odgurne i u trenutku kada je pokušao da zatvori vrata, ona je krenula da uđe u sobu i navodno se povredila.

    Da li će i kako Milić Vukašinović biti kažnjen, još uvek nije poznato.


    _________________
    Ne puštam te da odrasteš Veliki brat 2013 - Page 2 704899ccebae1c9038846f9c5760ca21
    Plazma keks
    Plazma keks
    Urednik
    Urednik


    Ženski
    Broj poruka : 869
    Godina : 42
    Zodijak : Ribe
    Lokacija : Pančevo
    Reputation : 12
    Points : 715
    Datum upisa : 16.03.2013

    standard Re: Veliki brat 2013

    Počalji od Plazma keks Pon 22 Apr - 6:38:19

    Veliki brat: Nevena i Boban se druže i van kuće

    Izbačeni takmičari "Velikog brata" Nevena Miličević i Boban Stojanović nastavili su druženje i van kuće. Manekenka je na svoj Tviter profil okačila njihovu zajedničku fotografiju.

    Veliki brat 2013 - Page 2 S4xmxz

    Nevena je ispod fotografije na kojoj nasmejana pozira sa Bobanom objavila komentar: "Girls power!"

    Boban je istu fotografiju podelio sa prijateljima putem "Fejsbuka", uz opis:

    "Samo neka me neko dirne, pustiću Nevenu da počupa. Preljepe smo."

    Podsećamo, Nevena je iz kuće "Velikog brata" izbačena zbog sukoba sa Sindi, dok je Boban eliminisan na osnovu glasova publike.


    _________________
    Ne puštam te da odrasteš Veliki brat 2013 - Page 2 704899ccebae1c9038846f9c5760ca21
    Plazma keks
    Plazma keks
    Urednik
    Urednik


    Ženski
    Broj poruka : 869
    Godina : 42
    Zodijak : Ribe
    Lokacija : Pančevo
    Reputation : 12
    Points : 715
    Datum upisa : 16.03.2013

    standard Re: Veliki brat 2013

    Počalji od Plazma keks Pon 22 Apr - 6:40:35

    Maraton u kući "Velikog brata"

    U kući "Velikog brata" sinoć je održan maraton, na kome je prvo mesto osvojio Dragutin Topić. On je kao nagradu dobio dozvolu da pet minuta razgovara telefonom.

    Veliki brat 2013 - Page 2 120iezr

    Svi takmičari su pristali da učestvuju u VB maratonu, ali su Soraja i Milić brzo odustali od trčanja po dvorištu, a Aneta je diskvalifikovana.

    Do kraja su izdržali Top, Slavko i Željko, a dobro su se držale i Ava i Sindi. Topić je kao pobednik mogao da pozove telefonom koga poželi, a Željko je dobio priliku da pošalje tekstualnu poruku.

    Uoči maratona, Ava se na neki način pomirila sa blizancima, što se Miliću svidelo, pa je prokomentarisao:

    - Videli su blizanci da smo ja i Ava glavni u kući. Onda su se združili sa nama i bili su zajedno sa Avom u ispovedaonici i ona je priznala da je pogrešila što je drmala krevet i sada smo nas četvoro jedna velika srećna porodica.


    _________________
    Ne puštam te da odrasteš Veliki brat 2013 - Page 2 704899ccebae1c9038846f9c5760ca21
    Plazma keks
    Plazma keks
    Urednik
    Urednik


    Ženski
    Broj poruka : 869
    Godina : 42
    Zodijak : Ribe
    Lokacija : Pančevo
    Reputation : 12
    Points : 715
    Datum upisa : 16.03.2013

    standard Re: Veliki brat 2013

    Počalji od Plazma keks Pon 22 Apr - 6:44:44

    Vendi u "Velikom bratu" uživo pričala kako je trovala pse lutalice

    Vesna Vukelić Vendi je jutros tokom uključenja u kuću "Velikog brata" otvoreno govorila o tome kako je trovala pse lutalice po svom naselju.


    Veliki brat 2013 - Page 2 2j35o3b

    Vendi je opisivala ostalim ukućanima kako je pokušavala da se izbori sa psima lutalicama.

    - Kupim ja onaj najjači otrov i zavijem ga u pljeskavicu, oni ništa. Onda sakupim ekipu lovaca, kučića nigde. Jedan taman da repetira, kad pojavljuje se policajac i kaže da je to zabranjeno zakonom. Ma, šta sve nismo radili, a šinteri neće da dođu - pričala je Vendi.

    Top je pokušao da je upozori.

    - Nemoj o tome, to je zlostavljanje životinja.

    Vendi je samo uzvratila:

    - Volim ja životinje, ali više volim ljude.

    Zatim je nastavila sa pričom:

    - Pozovem ja opet šintere i kažem da ima osam pasa koji se razmnožavaju i zavijaju kao kojoti na mesečini. Na kraju počnem da urlam da ćemo se poklati. E, tada su konačno došli da ih pohvataju.


    Izvor: blic.rs


    _________________
    Ne puštam te da odrasteš Veliki brat 2013 - Page 2 704899ccebae1c9038846f9c5760ca21
    Rođa Petrović
    Rođa Petrović
    Admin
    Admin


    Muški
    Broj poruka : 2270
    Godina : 45
    Zodijak : Rak
    Lokacija : Vazdušna banja
    Reputation : 19
    Points : 2115
    Datum upisa : 13.03.2013

    standard Re: Veliki brat 2013

    Počalji od Rođa Petrović Uto 23 Apr - 3:45:20

    Veliki brat: "Svuda čuje se - Sindi"

    Ivana Stamenković-Sindi završila učešće u rijalitiju Veliki brat: "Molila sam Boga da izađem, hvala vam što ste me izbavili odande", rekla po izbacivanju.


    Veliki brat 2013 - Page 2 V287382p0

    "Jedna žena manje, jedna žena manje", likovao je Žarko u ponedeljak uveče, redovnom terminu za izbacivanje jednog od učesnika rijalitija Veliki brat.

    "U ovoj kući ima 11 žena i jedan muškarac - Dragutin Topić", odmah je uzvratila - a ko drugi nego - Maja Nikolić, koja je stajala zajedno sa još tri nominovane ukućanke - Anetom, Avom i Sindi, čekajući "presudu" gledalaca.

    Gole grudi Maje Nikolić i Ave Karabatić i dalje ćemo gledati (naravno, ako se i dalje budu obnaživale i budu slobodne u ponašanju), a verovatno i nove svađe, u kojima će biti pevačica i promene raspoloženja hrvatske starlete, jer su gledaoci odlučili da one ostanu u šou.

    A gledaoci su najmanje glasova dali 34-godišnjoj manekenki Ivani Stamenković-Sindi, koja se tako pridružila Branislavu Petruševiću-Petrućiju, Vesni da Vinča, Bobanu Stojanoviću, Urošu Ćertiću i Neveni Miličević (ranije izbačena zbog napada na Sindi).

    Sindi je tokom boravka u Kući bila zapažena zbog svađa sa Makedonkom Anetom, ali pre svega zbog incidenata i raspravama sa Nevenom, koje su kulminirale tučom.

    "Hvala svim dragim ljudima, koji su odlučili da izađem iz kuće. Tamo je mnogo zla, tenzije... Molila sam Boga da izađem, hvala vam mnogo što ste me izbavili odande", rekla je ona po izbacivanju.

    Posle silnih svađa protekle nedelje (hm, i ne samo protekle nedelje, kad bolje razmislimo), voditeljka Marijana Mićić zatražila je od nominovanih da, za promenu, kažu nešto lepo jedna o drugoj i tako, možda, ubede one neodlučne ljubitelje ovog rijalitija da glasaju i spasu nekoga.



    Sindi o Aneti: "Put do pakla popločan je dobrim namerama".

    Aneta o Maji: "U suštini, ona je mi je stvarno draga i slatka i ne verujem da je zla i pokvarena. Ja u njoj ne vidim zlo".

    Maja o Avi: "Lep cvetić koji krasi ovaj enterijer. Bez obzira na njen karakter, motive i ciljeve, verujem da Ava ima dobro srce i nije kao Lažni car Šćepan Mali i kao Sulejman Veličanstveni (mislila je na Slavka) da zabija nož u leđa drugima".

    Ava o Sindi: "Ona je za mene otkriće ovih dana, jer smo se ukapirali. Ona je u suštini jedna nežna dušica. U njoj se krije lepota i pamet, ali i buntovnica, ona je ženski Džejms Din".

    Pre izbacivanja, prisustvovali smo i i jednom veoma emotivnom događaju. Deca Maje Volk - Teodora, Milena i Mihajlo - dobila su priliku da poljube i zagrle majku i da se sa njom ispričaju nekoliko minuta.

    "Je l' idete u školu ili samo gledate Velikog brata?", pitala je Maja Volk decu, malo u šali, malo u zbilji, a onda još jedno šaljivo pitanje: "Je l' kuća ista kakva je bila?".



    _________________
    Ma boga mu poljubim, dokle će to tako...
    Plazma keks
    Plazma keks
    Urednik
    Urednik


    Ženski
    Broj poruka : 869
    Godina : 42
    Zodijak : Ribe
    Lokacija : Pančevo
    Reputation : 12
    Points : 715
    Datum upisa : 16.03.2013

    standard Re: Veliki brat 2013

    Počalji od Plazma keks Sub 27 Apr - 8:12:12

    Građani pokrenuli onlajn peticiju protiv Vesne Vukelić Vendi

    Priznanjem da je trovala pse lutalice po svom naselju, Vesna Vukelić Vendi izazvala je osudu čak i najvernijih fanova. Sada su revoltirani građani pokrenuli peticiju protiv takmičarke "Velikog brata".



    Veliki brat 2013 - Page 2 25p21ax


    Više od 800 građana potpisalo je onlajn peticiju kojom se traži da Vendi odgovara za trovanje pasa lutalica.

    "Pričati javno da truješ pse i da stavljaš zihernadle u meso psima je bolesno i za svaku osudu javnosti! Ovakvim bolesnicima je mesto na psihijatriji, a ne na televiziji", glasi tekst peticije.

    Komentari korisnika interneta su svi do jednog negativni, pa je Vendi okarakterisana još i kao "osoba opasna po okolinu" i "monstrum".

    Povodom pevačicinog priznanja krivičnog dela oglasili su se i ljubitelji životinja, koji su poslali protestni mejl na adresu vlasnika produkcije "Emoušn", Gorana Stamenkovića.

    "Šta ćete da preduzmete povodom najnovije kampanje mržnje koju predvodi Vesna Vukelić Vendi? Hoćete li biti dovoljno savesni da je udaljite iz svog programa i onemogućite da se i dalje hvali da je pokušala da ubije pse? Hoćete li je prijaviti policiji? Hoćete li preduzeti bilo šta što bi iskreni ljubitelj životinja koji spasava i udomljava napuštene pse i mačke učinio?" upitala je vlasnika "Emoušna" Nataša Vukmirović iz udruženja "Ljudi za životinje".

    Izvor: pulsonline.rs


    _________________
    Ne puštam te da odrasteš Veliki brat 2013 - Page 2 704899ccebae1c9038846f9c5760ca21
    Plazma keks
    Plazma keks
    Urednik
    Urednik


    Ženski
    Broj poruka : 869
    Godina : 42
    Zodijak : Ribe
    Lokacija : Pančevo
    Reputation : 12
    Points : 715
    Datum upisa : 16.03.2013

    standard Re: Veliki brat 2013

    Počalji od Plazma keks Sub 27 Apr - 8:25:42

    Ivana Stamenković Sindi: Ne znam zašto me Nevena mrzi!

    Veliki brat 2013 - Page 2 2iie3ib

    Ivana Stamenković Sindi napustila je sinoć kuću Velikog brata, a posle izjava na račun Anete koja je iz Skopja, rekla je da ipak voli sve ljude.

    "Nisam ja imala nikakve ružne izjave na račun ljudi koji nisu iz Beograda već na račun nekih koji se predstavljaju da su iz Njujorka, a ustvari su iz unutrašnjosti. Volim sve ljude, pogotovo seljake, jer oni rade pošteno za svoj hleb, ali prostakluk ne praštam."

    Šta se desilo sa Anetom?

    "Ništa, ostala je u kući da širi ludilo. Nije ona imala problem samo sa mnom. Aneta generalno ima problem sa devojkama, lepim i zgodnim ženama."

    Misliš li da je nezadovoljna sobom?

    "Veoma. Mislim da je problem u tome što ona nema svoj privatni život i da je to čini jako tužnom. Zato se u kući Velikog brata oseća kao da je o njenoj kući reč. Mislim da bi umrla da je izašla. Sirota toliko se srodila sa tom kućom. Sa mnom to nije bio slučaj. Jedva sam čekala samo da izađem odande jer ne volim prostakluk, ogovaranje, nedoslednost, menjanje strana."

    Sa Nevenom si u početku bila jako fina, ali stekli smo utisak da si bukvalno čekala trenutak kada ćeš lansirati vaš problem iz prošlosti?

    "Ne, ne. Nije istina. Ja ni dan danas ne znam razlog njene netrpeljivosti prema meni. To bi nju trebalo da ispitate. Ona je od početka bila povučena, glumila je finoću, nije se izjašnjavala ni o čemu. Ja ne znam ni dan danas zašto me ona ne trpi."

    Zar taj zajednički frajer nije bio razlog i jednoj i drugoj?

    "Znaš kako, nisam sasvim sigurna šta je ona imala sa njim. Ja sam je samo pitala da mi objasni da li je taj dečko razlog njene netrpeljivosti ali ona ništa konkretno nije rekla."

    U svim ovih dana aktuelnim svađama i tučama da li si se bar za nijansu opredelila između Maje i Vendi?

    "Jao, ja sam totalno htela da poludim od tog haosa u kući, od bacanja čaša i flaša. Na kraju sam se bukvalno bojala za svoju bezbednost. Poslednjih dana sam se sklanjala u ćoškove da bih preživela u tim uslovima."

    Prvo veče kada ste ušli u kuću, u spavćoj sobi si rekla Avi da su je organizatori i pozvali da bi imala seks u kući. Time si jasno pokazala da je smatraš lakom ženskom.


    "Meni je ona zanimljiva kao lik. I čudna, moram priznati. Na početku mi je rekla da je čudno gledam ali meni se sve na licu vidi, nema foliranja. Mislim da je Ava suštinski bezopasna za razliku od drugih. I ne mislim da je laka ženska."


    Zašto si podržala Uroša koji se svojim komentarima na njen račun smučio i gledaocima i novinarima? Odakle ti ideja da neko takav može da se nazove džentlmenom?


    "Meni je jasno da javnost ima drugačiju sliku od onoga što se zaista dešava u kući. Po meni je džentlmen dečko koji drži do sebe i ne spava sa svakom koja mu se nudi nego bira. Po mom sudu, Željko nije džentlmen jer je bukvalno išao od devojke do devojke pa kod koje upali. S tim što je Željko uspeo da ostane u kući iako je sa Avom imao isti problem kao i Uroš. Izbačen je dečko koji je držao do sebe i koji je sedam dana bio zatvoren sa Avom u kombiju što je na njega ostavilo psihičke posledice (smeh) pa je bio prinuđen da malo grublje reaguje."

    Mi smo stekli utisak da je baš Željko taj koji se u različitim situacijama viteški ponaša...

    "Ne, nikako. I sada kada Vendi napada Avu on je nije uzeo u zaštitu. To bi jedan bivši dečko trebalo da uradi, zar ne?"

    I ti si ubeđena da je sve što Ava radi sa muškarcima taktika?

    "Ne znam, ali i da jeste i da nije tome ne bi trebalo toliko da se pridaje važnosti."

    Dakle, ti si bila protiv linčovanja Ave koje predvodi Vendi?

    "Da, oni to rade zbog lične reklame. Kuća je puna igrača koji vrlo vode računa o tome šta prolazi kod gledalaca. Ako je to svađa, oni će stalno inicirati svađe. Neću da komentarišem ponaosob ali meni je već posle četiri dana bilo jasno ko je kakva ličnost i ko je kakav karakter. Imala sam jasnu sliku. Sve što ukućani rade ima jedan cilj – ostati u igri."

    Otkrij nam tajnu borbe sa celulitom?

    "Genetika. I malo sreće. Ne pridajem ja tome toliko važnosti kao što je ispalo na kraju. To je bio moj odgovor na prostakluk Nevene Milićević koja je u paru sa Anetom iznosila neke stvari koje nisu za televiziju."

    Da li te je dobro udarila?


    "Jeste. Tri dana me je bolela glava."

    S kim ćeš se družiti kada se šou završi?

    "Sa Sarom, Topom i Majom Volk na čije nastupe ćemo ići."

    Planovi za karijeru?

    "Dejan Milićević će raditi spot za pesmu "Sindi". Krećemo sa promocijom."

    Zbližila si se sa Sorajom a svi su očekivali da će biti konkurencije između vas dve?

    "Konkurencija ne postoji. Ja nemam problem sa lepim ženama. Radila sam kao model, zatim u grupi Models bila sam sa devojkama koje izgledaju kao boginje i nikada nije bilo problema. Volim devojke koje izgledaju lepo. U njima ne vidim rivalke."


    Izvor: svetplus.com


    _________________
    Ne puštam te da odrasteš Veliki brat 2013 - Page 2 704899ccebae1c9038846f9c5760ca21
    Plazma keks
    Plazma keks
    Urednik
    Urednik


    Ženski
    Broj poruka : 869
    Godina : 42
    Zodijak : Ribe
    Lokacija : Pančevo
    Reputation : 12
    Points : 715
    Datum upisa : 16.03.2013

    standard Re: Veliki brat 2013

    Počalji od Plazma keks Sub 27 Apr - 8:30:49

    KAZNA Aneta, Vendi i Slavko direktno nominovani!

    Očekivano?


    Veliki brat 2013 - Page 2 38154bvaf

    U kući Velikog Brata, zabranjeno je razgovarati o nominacijama, a to pravilo prekršili su Vendi, Aneta i Slavko.

    Na veliko iznenađenje, ekipi se pridružio i Dragutin Topić.

    I sam Top bio je iznenađen pa je rekao kako je nominovan za izlazak nedelju dana ranije nego što je planirao.

    Aneta, Vendi i Slavko, zbog kršenja pravila, izgubili su pravo da nominuju ostale ukućane a zajedno sa njima ovo pravo izgubila je i Maja Nikolić, koja je kaznu dobila kada je tanjirom pogodila Maju Volk.

    Iz Kuće na Košutnjaku, ove nedelje, za razliku od prethodnih, biće izbačena dva ukućanina.



    _________________
    Ne puštam te da odrasteš Veliki brat 2013 - Page 2 704899ccebae1c9038846f9c5760ca21
    Plazma keks
    Plazma keks
    Urednik
    Urednik


    Ženski
    Broj poruka : 869
    Godina : 42
    Zodijak : Ribe
    Lokacija : Pančevo
    Reputation : 12
    Points : 715
    Datum upisa : 16.03.2013

    standard Re: Veliki brat 2013

    Počalji od Plazma keks Pon 29 Apr - 13:57:39

    VB: Maja Nikolić plakala

    Pevačica je preplakala noć jer su joj se, kako kaže, nakupile emocije tokom rijalitija. Top: Majo na pravom si putu jer ćutiš i plačeš


    Veliki brat 2013 - Page 2 Maja-place4

    Maja Nikolić je opet pokazala svoje pravo lice!

    Posle žurke koju je organizovao "Veliki brat" Maja Nikolić se otvrorila Dragutinu Topiću. Ona je preplakala noć jer su joj se, kako kaže, nakupile emocije tokom rijalitija. To je eskaliralo bujicom Majinih suza, a Top je pokuašo da joj pruži utehu.

    Maja Nikolić mu se žalila kako nije toliko gorda i fokusirana samo na sebe kao što je svi prikazuju.

    - Te suze su iskrene i to su suze koje želim da vidim - rekao je Top Maji. - To više govori o tebi sada neko svaka reč koju si izgovorila, svaka tvoja glupost, svaka odbrana koja je pogrešno uperena, svaka tvoja žaoka puna otrova. Meni je ova noć draža nego bilo koja druga, jer vidim Maju Nikolić koja iskreno plače i koja ćuti i to je moja pobeda jer sad znam da si na pravom putu.

    Maja i Top su još dugo pričali o svemu, a pevačica je plakala do duboko u noć.
    Pogledajte video:



    _________________
    Ne puštam te da odrasteš Veliki brat 2013 - Page 2 704899ccebae1c9038846f9c5760ca21
    Plazma keks
    Plazma keks
    Urednik
    Urednik


    Ženski
    Broj poruka : 869
    Godina : 42
    Zodijak : Ribe
    Lokacija : Pančevo
    Reputation : 12
    Points : 715
    Datum upisa : 16.03.2013

    standard Re: Veliki brat 2013

    Počalji od Plazma keks Pon 29 Apr - 14:02:30

    VB. Sindi napravila haos u studiju: Sve ste namontirali

    Sindi se verbalno obračunavala sa Marijanom Mićić: Vi ste sve izmontirali i niste prikazali kako me je Nevena vređala


    Veliki brat 2013 - Page 2 Sindi-vb-magazin

    Sindi se posvađala u emisiji sa voditeljkom Marijanom Mićić. Sevale su prozivke, kompleksi, ali i vrlo malo istina.


    Gosti VB Magazina su u nedelju popodne bili Voja Nedeljković, Dara Bubamara i Ivana Stamenković Sindi. Svi gosti su se osvrnuli na svađe i fizičke obračune koje su se dogodili u prethodnom periodu u kući “Velikog brata” i izjasnili se da ne vole nasilje i da su u stahu da se ne dogodi veći incident. Sindi je bila najglasnija jer misli da je svađa I tuča sa Nevenom loše predstavljena. Već sa vrata studija bivša modelsica je počela da se prepire sa Marijanom Mićić.

    - Ja sam pokazala da sam pozitivna i nasmejana osoba dok sam bila u kući – odgovorila je Sindi na Marijanino pitanje da li je možda ljuta. – Žao mi je što je došlo do te tuče. Ne volim konflikte i takve situacije. Vi ste sve izmontirali i niste prikazali kako me je Nevena vređala. Mislim da je gore kada nekome kažete da je drolja, nego da nekome saopštite da ima celulit.

    Marijana se “borila” malo sa Sindi jer joj je stalno upadala u reč, ali ona nije želela da prestane sa pričom. Ipak, voditeljka se izborila i pitala je u čemu je trik sa pominjanjem celulita.

    - Nemam ništa protiv žena koje imaju celulit. Pokušala sam na kulturan način da odgovorim na provokacije. Šta bi tebi Marijana bilo gore da ti neko kaže da imaš celulit, ili da si drolja – pitala je Sindi, a Marijana je rekla da bi joj teže palo kad bi joj neko rekao da ima celulit, a da ona dobro zna da nije drolja. – Ti imaš prizemno mišljenje. I ja volim seljake, ali ljudi koji kažu da su iz Njujorka i ne diče se time odakle su, onda sam protiv njih.

    Marijana je “prozvala” Sindi da nije lepo što ljude deklariše prema tome odakle su i kako izgledaju, ali se nekadašnja manekenka nije dala pa je pričala bez prestanka.

    - Ljudi, ugasite je, ona ne prestaje da priča – vikala je voditeljka.

    Sindi je ipak nastavila u svom maniru pa je pitala Marijanu odakle joj pravo da u emisiji kaže za nju da je ljubomorna na nekoga.

    - Rekla si u prošloj emisiji da sam ja ljubomorna na Nevenu – siktala je Sindi. - Pobogu ženo, u Modelsima je bilo mnogo lepih žena pa nisam imala problem sa njima., u modi takođe, tamo su najleše žene.

    Sindi je do kraja emisije više puta protivrečila Marijani i nije prestajala da je pecka, ali joj ni voditeljka nije ostajala dužna.

    - Samo isfrustirana, labilna osoboba koja ne može sebe da kontroliše tuče druge ljude. Ja Nevenu nisam štipala, to su slagali, ali nema veze, Veliki brat je šou.

    Voja: Muškarci su kao tempirane bombe

    Voja Nedeljković je rekao da je veoma zabrinut zbog napete situacije u kući koja, po njegovim rečima, može da izazove .

    - Nisu problem žene, ima tu i muškaraca koji su kao tempirane bombe. Plašim se da u kući može doći do mnogo većeg nasilja – bio je jasan Voja.




    Izvor: Novosti


    _________________
    Ne puštam te da odrasteš Veliki brat 2013 - Page 2 704899ccebae1c9038846f9c5760ca21

    Sponsored content


    standard Re: Veliki brat 2013

    Počalji od Sponsored content


      Sada je Ned 19 Maj - 15:53:39