WEEKEND CAFE

Weekend Cafe je forum koji je nastao zbog svih nas.
Ako želite besplatno da postavite svoj oglas, saznate trenutna dešavanja u gradu, informišete se iz prve ruke o atraktivnim mestima za izlazak, rasprodajama...ili jednostavno želite da ćaskate uz kaficu - Weekend Cafe je pravo mesto za Vas!
REGISTRUJTE SE i provedimo vikend zajedno!
Dođite da zajedno formiramo kutak koji će svima biti od koristi.


Join the forum, it's quick and easy

WEEKEND CAFE

Weekend Cafe je forum koji je nastao zbog svih nas.
Ako želite besplatno da postavite svoj oglas, saznate trenutna dešavanja u gradu, informišete se iz prve ruke o atraktivnim mestima za izlazak, rasprodajama...ili jednostavno želite da ćaskate uz kaficu - Weekend Cafe je pravo mesto za Vas!
REGISTRUJTE SE i provedimo vikend zajedno!
Dođite da zajedno formiramo kutak koji će svima biti od koristi.

WEEKEND CAFE

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
WEEKEND CAFE

Provedimo Vikend Zajedno!


4 posters

    Farma 2013.

    Rođa Petrović
    Rođa Petrović
    Admin
    Admin


    Muški
    Broj poruka : 2270
    Godina : 45
    Zodijak : Rak
    Lokacija : Vazdušna banja
    Reputation : 19
    Points : 2115
    Datum upisa : 13.03.2013

    standard Farma 2013.

    Počalji od Rođa Petrović Ned 9 Jun - 6:18:20

    Prvi učesnik koji je ušao već ima debelo iskustvo u rijalitijima.

    Duško Bogdanović iz Galibabinca učestvovao je u četvrtom Velikom Bratu, a na Farmu ulazi sa suprugom Radojkom. Oboje kažu da se poljskih poslova ne plaše, da planiraju da budu iskreni i veseli, i da je njihov motiv za ulazak novac. Duško i Radojka inače su imali svoj rijaliti “Put oko sveta”, u kojem su obilazili svetske metropole.

    Pridružili su im se Andrija Marković, sedmi u finalu takmičenja “Zvezde Granda”, kojem je jedini strah da se na Farmi ne oženi! Društvo mu je napravila pevačica Daria Stanojević, koja je nedavno izdala prvi album i želja joj je da je upozna što više ljudi “onakvu kakva jeste”.

    “Nikada nisam ništa radila u štali ili na polju, samo sam kao mala brala jagode”, priznala je Daria, koja je u studio došla u vrtoglavim štiklama.

    “Čarobnjak” Milan Tarot nabrojao je tri razloga za ulazak. Dva su njegova – da vidi kako je, da bude prvi vidovnjak u rijalitiju, i na nagovor žene, “da ga skine s Twittera”. Pevačica sa tri prezimena, Vesna Čavić Pajić Rivas, ulazi da bi se zabavila. Plaši se jedino zmija i “gnjecavog testa za hleb”, pa je rekla da se plaši da će farmeri pomreti od gladi, bude li ona zadužena za hranu. Vesna je konačno demantovala i jedan trač koji već godinama kruži o njoj.

    “Postoji priča da sam krstila svoje čivave. To nije istina, samo sam ih poprskala svetom vodicom”, rekla je Vesna.

    Dvoje folkera bili su sledeći. Bosanac Nazif Gljiva, autor “više od 500 vrhunskih kompozicija” među kojima je i “Neću, neću, dijamante”, rekao je da ulazi da bi uneo duh satire i humora, a Zorica Marković koju smo gledali i u VIP Velikom Bratu 2008. godine ulazi “eto tako”.

    “Pobeda me ne zanima. Jedino ne bih volela na Farmi da vidim Miloša Bojanića i Vesnu Zmijanac”, rekla je Zorica.

    Iskustvo u poljoprivredi nemaju, ali u rijalitijima imaju – crnogorskog pevača Danijela Alibabića gledali smo u prvom VIP Velikom Bratu. Smatra da je skroman i zabavan, a ulazi da bi povećao svoju popularnost. U “običnom” Velikom Bratu učestvovala je Sandra Valterović, odnosno Seksi Sandra, koja kaže za sebe da se užasava štale i buba, i da ne podnosi autoritet. Ala će se iznenaditi kada budu odabrali prvog gazdu…

    Slabije poznati široj javnosti, publici su se predstavili muzičar Zoran Jagodić Rule, koji je sarađivao sa izvođačima kao što su Džej i Black Panthers, i druga pratilja Mis Srbije 2012, Jovana Nikolić.

    “Priznajem da ulazim da bih pobedila”, prva je bila iskrena Jovana, a onda lupila i ostala živa.

    “Volela bih da sa nama na Farmi bude Zdravko Čolić, on je prava urbana legenda” – lepa brineta verovatno je htela da kaže “živa legenda”, ali dobro…

    Glumica, pevačica, majka, dizajnerka, pedagog… A može i samo “Petrojka”. Tijana Macura pridružila se ekipi, a sa njom je ušao Sha, reper Nenad Aleksić, kojem će u Lisoviću najviše nedostajati fudbal i “plejstejšn”. Za njima su ušli maneken Filip Panajotović, bivši dečko pevačice Milice Majstorović, i folkerka iz devedesetih Saška Karan, koja je do suza nasmejala publiku.

    “Evo, ponela sam osveštanu vodicu, ako bude bilo svađalica i zlica, da možemo da ih isprskamo”, rekla je ona pokazujući flašicu.

    Četvrti finalista prve sezone Prvog glasa Srbije, pevač, kuvar i pica majstor Filip Mitrović i glumica Gordana Bjelica (“Bolji život”, “Srećni ljudi”) ušli su sledeći. Boravku na selu raduje se bivša bokserka, sada fitnes instruktorka ukupno ovenčana sa tridesetak medalja, Ljuba Pantović Subotić .

    Fanovi rijalitija pozdraviće ulazak Ere Ojdanića , samozvanog šarmera i najuspešnijeg zabavljača već četiri i po decenije. Strahuje samo od dugačkih gaća, a najveći šok je doživeo kada je zatečen u krevetu svoje ljubavnice. U VIP Velikom Bratu je svojevremeno plakao i “gutao stiropol”, a videćemo kako će se snaći u Lisoviću.

    Među poslednjima ušli su folkerka Goca Božinovska, kojoj je motiv činjenica da joj je sin rekao da “nema herca da uđe”, i zaboravljeni pevač Miki Mećava, koji ne skida maramu. Nijedno od njih dvoje neće se stideti da se bavi seoskim poslovima, Miki se nada da će biti zabavno, a Goca jedva čeka da sedne u traktor i počne da ore.

    “Najbolje” su organizatori sačuvali za kraj. U ranijem izdanju Farme nije pobedio, ali se “smrtno zaljubio u Vendija”. Žena mu je dozvolila da ponovo uđe jer Vendi neće biti tu, a obećava da će se “kupati dva puta nedeljno” i da će biti “80 odsto bolji nego prošli put”. Naravno – Ekrem Jevrić. Pod ruku s njim ušla je najpoznatija srpska starleta i učesnica VIP Survivora, Stanija Dobrojević.

    “Nisam nafurana, ne mislim da štala smrdi, nikada nisam imala dvorište niti životinje i radujem se ovom izazovu. Najviše će mi nedostajati Internet, Facebook, Twitter”, rekla je Stanija.

    Na imanju u Lisoviću dočekani su uz tradicionalno posluženje, pogaču, so, orahe, med i po rakijicu, ali videćemo da li će na žurkama smeti da piju, pošto je RRA navodno zabranila Pinku točenje alkohola u rijalitiju.


    _________________
    Ma boga mu poljubim, dokle će to tako...
    Rođa Petrović
    Rođa Petrović
    Admin
    Admin


    Muški
    Broj poruka : 2270
    Godina : 45
    Zodijak : Rak
    Lokacija : Vazdušna banja
    Reputation : 19
    Points : 2115
    Datum upisa : 13.03.2013

    standard Re: Farma 2013.

    Počalji od Rođa Petrović Ned 9 Jun - 6:19:16

    Nominovani za izbacivanje - Dule i Tijana


    Farma 2013. Dule-bogdanovic-i-tijana

    Dule je imao više štapića od Radojke, dok je Tijna imala najmanje glasova publike. Čudno je da Duleta, iskrenog, dobrodušnog i na trenutke duhovitog čoveka skoro svi nominuju za izbacivanje.
    Jedino logično objašnjenje mi je da ga se ljudi boje kao ozbiljnog konkurenta za pobedu.


    _________________
    Ma boga mu poljubim, dokle će to tako...
    Balerina
    Balerina
    Osnivač foruma
    Osnivač foruma


    Ženski
    Broj poruka : 1445
    Godina : 50
    Zodijak : Strelac
    Lokacija : Bgd.
    Reputation : 19
    Points : 1636
    Datum upisa : 13.03.2013

    standard Re: Farma 2013.

    Počalji od Balerina Ned 9 Jun - 6:21:15

    U prvoj nedelji, prvi seljanin koji je napustio Farmu večeras je Tijana Macura.

    Naime, iako je pobedila u duelu, čime su joj duplirani glasovi, Tijana je ipak ispala u prvoj nedelji četvrte sezone Farme. Tijana je ostavila pismo u kome je odredila gazdu za sledeću nedelju.

    Tijana je rekla da će joj sve i svi nedostajati ako ispadne, ali i da joj je žao što je u duelu sa Duletom.

    "Žao mi je što sam u duelu baš sa Duletom, dobar je čovek. Biće mi žao ako ispadne bilo ko od nas".

    Prva nedelja na Farmi protekla je nezapamćeno. Bilo je dosta svađa, ali i prvih poljubaca. Vesna Rivas i Saška Karan žestoko su se posvađale, a kako kaže voditeljka Aleksandra, obezbeđenje je bilo u pripravnosti da reaguje.


    _________________
    Farma 2013. Ilov
    Balerina
    Balerina
    Osnivač foruma
    Osnivač foruma


    Ženski
    Broj poruka : 1445
    Godina : 50
    Zodijak : Strelac
    Lokacija : Bgd.
    Reputation : 19
    Points : 1636
    Datum upisa : 13.03.2013

    standard Re: Farma 2013.

    Počalji od Balerina Ned 9 Jun - 6:22:05

    Tijana postavila novog gazdu – Miki mećava

    Tijana Macura sinoć je napustila Farmu i ostavila pismo u kome je o svakom farmeru iznela svoje mišljenje, ali i odredila gazdu, a ove nedelje to će biti Miki Mećava.

    Ekrem je jedva pročitao pismo, ali to je zato što je, kako kaže, Tijana pisala ćirilicom “Zašto nije pisala latinicom, ja ne znam da čitam ćirilicu”.

    Mikiju su farmeri čestitali, a Ekrem je pokušao da mu objasni šta treba da radi.



    _________________
    Farma 2013. Ilov
    Dancing lady
    Dancing lady
    Prijatelj foruma
    Prijatelj foruma


    Ženski
    Broj poruka : 690
    Godina : 48
    Zodijak : Ovan
    Lokacija : Pancevo
    Reputation : 13
    Points : 556
    Datum upisa : 26.03.2013

    standard Re: Farma 2013.

    Počalji od Dancing lady Ned 9 Jun - 6:24:53

    Plazma keks
    Plazma keks
    Urednik
    Urednik


    Ženski
    Broj poruka : 869
    Godina : 42
    Zodijak : Ribe
    Lokacija : Pančevo
    Reputation : 12
    Points : 715
    Datum upisa : 16.03.2013

    standard Re: Farma 2013.

    Počalji od Plazma keks Ned 9 Jun - 6:27:00

    Farma - Dan 12 - IZBACIVANJE - Rule napustio imanje



    _________________
    Ne puštam te da odrasteš Farma 2013. 704899ccebae1c9038846f9c5760ca21
    Plazma keks
    Plazma keks
    Urednik
    Urednik


    Ženski
    Broj poruka : 869
    Godina : 42
    Zodijak : Ribe
    Lokacija : Pančevo
    Reputation : 12
    Points : 715
    Datum upisa : 16.03.2013

    standard Re: Farma 2013.

    Počalji od Plazma keks Ned 9 Jun - 6:27:56

    Farma 4 - Dan 13 - Novi Gazda, Era Ojdanic



    _________________
    Ne puštam te da odrasteš Farma 2013. 704899ccebae1c9038846f9c5760ca21
    Plazma keks
    Plazma keks
    Urednik
    Urednik


    Ženski
    Broj poruka : 869
    Godina : 42
    Zodijak : Ribe
    Lokacija : Pančevo
    Reputation : 12
    Points : 715
    Datum upisa : 16.03.2013

    standard Re: Farma 2013.

    Počalji od Plazma keks Ned 9 Jun - 6:29:57

    Farma 2013: Gordana Bjelica se ne kupa!

    Farma 2013. 232041728
    Kada se izgovori ime Gordane Bjelice, odmah se pomisli na doteranu gospođu koja čak ni na spavanje ne ide bez šminke, međutim, šokantan podatak o kojem se šuška među farmerima je da se glumica retko kupa!

    Naime, ženski deo farmera komentarisao je koliko ukućani najpoznatijeg doma u Lisovićima vode računa o higijeni, pa su u toj priči spomenuli da je glumica samo jednom za 20 dana oprala kosu!

    "Ona se žena jednom okupala i jednom oprala kosu. Da čovek ne poveruje, a toliko prljavštine ovde. Neverovatno!", komentarisale su farmerke među kojima je bila i Goca Božinovska, ali i Radojka, koja je sama priznala da je samo jednom oprala kosu.


    Farma 2013. Goca1

    Najzanimljivije od svega je da glumica čak i spava sa šminkom na licu, a svakodnevno čisti podove i ide u štalu. Pre dva dana se valjala po blatu sa ovnom koji je, po logici stvari, bio i te kako prljav. No, sve joj to ne smeta da se intimizira sa farmerima, pa se tako nedavno ljubila sa Ekremom, koji se nije žalio na prljavštinu ili neprijatne mirise. Ko zna, možda Bjelica parfemom neutrališe odsustvo vode i sapuna na telu!

    Farma 2013. Goca2

    Da li je ova informacija o kupanju istinita, verovatno zna samo glumica, no kako sada nismo u prilici da dobijemo njen komentar, moraćemo da sačekamo njen izlazak iz rijalitija.

    Izvor:Svet+


    _________________
    Ne puštam te da odrasteš Farma 2013. 704899ccebae1c9038846f9c5760ca21
    Plazma keks
    Plazma keks
    Urednik
    Urednik


    Ženski
    Broj poruka : 869
    Godina : 42
    Zodijak : Ribe
    Lokacija : Pančevo
    Reputation : 12
    Points : 715
    Datum upisa : 16.03.2013

    standard Re: Farma 2013.

    Počalji od Plazma keks Ned 9 Jun - 6:30:57

    BESNA!
    Stanija: Ekreme il' si čovek il' si pička!


    Očigledno besna zbog činjenice što je nominovana za izbacivanje od strane ukućana, Stanija je odlučila da promeni ploču, kada je ponašanje prema nekim ukućanima u pitanju.


    Najviše je bila uvređena kada je dobila štapić od njenog, kako je do tada mislila prijatelja, Ekrema Jevrića.

    - Ekreme izdao si me. Kod mene il' si čovek, il' si pi*ka. Nema treće - rekla je Stanija.



    _________________
    Ne puštam te da odrasteš Farma 2013. 704899ccebae1c9038846f9c5760ca21
    Plazma keks
    Plazma keks
    Urednik
    Urednik


    Ženski
    Broj poruka : 869
    Godina : 42
    Zodijak : Ribe
    Lokacija : Pančevo
    Reputation : 12
    Points : 715
    Datum upisa : 16.03.2013

    standard Re: Farma 2013.

    Počalji od Plazma keks Ned 9 Jun - 6:31:50

    Farma: Izbačen Nazif Gljiva

    Njega je u duelu ubedljivo pobedila Stanija Dobrojević jer je tačno odgovorila na skoro sva pitanja.


    Farma 2013. Nazif

    Treći takmičar koji je napustio imanje u Lisovićima je Nazif Gljiva. Njega je u duelu ubedljivo pobedila Stanija Dobrojević jer je tačno odgovorila na skoro sva pitanja.


    U nedelju uveče Ognjen Amidžić je došao na imanje kako bi se održao duel između Stanije i Nazifa. Starleta je bila nominovana od strene farmera, a Nazifa je duel poslala publika. On nije pokazao zavidno znanje o poljoprivredi, a Stanije je odogovrila tačno na skoro sva pitanja. Posle njene apsolutne pobede glasovi su se duplirali i Nazif je izbačen.

    Nazif se pozdravio sa ukućanima i krenuo u studio u Šimanovcima.


    _________________
    Ne puštam te da odrasteš Farma 2013. 704899ccebae1c9038846f9c5760ca21
    Plazma keks
    Plazma keks
    Urednik
    Urednik


    Ženski
    Broj poruka : 869
    Godina : 42
    Zodijak : Ribe
    Lokacija : Pančevo
    Reputation : 12
    Points : 715
    Datum upisa : 16.03.2013

    standard Re: Farma 2013.

    Počalji od Plazma keks Ned 9 Jun - 6:32:55

    Ljuba gazda Farme:Ekrem: Što nisam gazda, ja sam musliman

    Njeno gazdovanje je pogodilo Ekrema Jevrića koji je očekivao da Nazif postavi njega za gazdu jer je musliman


    Farma 2013. Ljuba1

    Kompozitor Nazif Gljiva je posle uzbacivanja u nedelju uveče ostavio pismo farmerima u kome je napisao da za gazdu imanja postavlja Ljubu Pantović. Ona je rekla da će biti fer i korektna, a za portparola je izabrala Zoricu Marković. Njeno gazdovanje je pogodilo Ekrema Jevrića koji je očekivao da Nazif postavi njega za gazdu jer je musliman.


    Nazif je istakao da smatra da je Era dobar gazda, ali da se ipak odlučio da gazda bude Ljuba. Kompozitor je pozdravio sve farmere i savetovao ih da ne rade protiv sebe.

    - Miki i Ša su supermeni, kraljica Farme je Jovana, a Gocu Božinovsku i oricu Marković volim – stajalo je u pismu.

    Temperamentna sportistkinja je rado preuzela dužnost, a takmičari su njeno gazdovanje ispratili ovacijama.

    - Uneću neke novine. Dani se više neće zvati ovako kako se zovu. Na primer, danas neka bude sreda. Toliko sam shavatila da se dogovorom može sve postići. Ajde da vidimo da za dva-tru dana urdimo sve zadatke pa posle da radimo i ono što ne bismo smeli. Neću se drati na bilo koga. Portparol će mi biti Zorica Marković.

    Međutim, Ekrem je jedva dočekao da nešto kaže.

    - Meni je ostalo krivo što mene nije postavio za gazdu, jer je on musliman, a i ja sam. Neka je on živ i zdrav, ali je meni krivo – bio je ljut Ekrem, a Zorica mu je rekla da lupa gluposti i da su na Farmi svi jednaki.




    _________________
    Ne puštam te da odrasteš Farma 2013. 704899ccebae1c9038846f9c5760ca21
    Plazma keks
    Plazma keks
    Urednik
    Urednik


    Ženski
    Broj poruka : 869
    Godina : 42
    Zodijak : Ribe
    Lokacija : Pančevo
    Reputation : 12
    Points : 715
    Datum upisa : 16.03.2013

    standard Re: Farma 2013.

    Počalji od Plazma keks Ned 9 Jun - 6:35:06

    Farma: Psovke, pljuvanje i pretnje

    Prostaklucima od farmera se više ne čudimo, ali pljuvanje i nasrtanje sekirom su zaista novo dno. Zorica, Dule, Sha i Vesna su nam zgadili život!


    Farma 2013. V285618p0

    Farma 2013. V285618p1

    Netrpeljivost između Duleta i Zorice traje već neko vreme, a za vreme vikenda posvađali su se jer pevačica nije htela da mu otpeva pesmu koju ne zna. Dok su odmarali u dvorištu, počeli su opet da se svađaju, a stvar je uskoro eskalirala preko svake mere.

    Inicijalna kapisla bila je Duletova rečenica da su se pevači udružili protiv ostalih, i da Zorica "nema pamet, ali ima glas". E, tada su krenule najsočnije psovke.

    "Svinjo jedna, ne se*i, go*no jedno, samo se*eš, smrdiš, pi*aš, gnjido jedna, m'rš u pi*ku materinu", iz Zorice je samo kuljalo, a nakon nekog vremena ni Duško joj nije ostao dužan.




    "Uzeću sekiru i nabiću ti u glavu", zapretila je pevačica, a on rekao - "nabiću je ja tebi u du*e, ko te je*e".

    Psovanje žive i mrtve rodbine dovelo je da toga da pljuju jedno drugome u lice. Da, dobro ste pročitali.

    Veliki finiš priredila je Zorica, uzevši dasku i krenuvši ka Duletu. Jedva su ih razdvojili.

    Pitanje je da li će produkcija reagovati, jer fizički nasrtaji nisu dozvoljeni u rijalitiju, a više puta su opomenuti i zbog psovki.

    Ovo je Zorici, inače, drugi okršaj za poslednja 24 sata. U ponedeljak je polila Eru Ojdanića vodom, na šta joj je on uzvratio gađanjem stolicom, ali je nije pogodio.

    Prethodni dan na Farmi obeležila je i svađa repera i narodnjakinje. Sha i Vesna Rivas su se sukobili po ko zna koji put, a ni oni nisu štedeli psovke.

    "Drska si, voliš da se svađaš. Znaš li koliko nas sve nerviraš, samo zapovedaš i ućutkuješ. Imaš nijedan hit, jedna moja pesma je jača od svih tvojih", zamerio je on Vesni, koja je rekla da neće ćutati ako je neko napada.

    "Ti živiš kod mame i tate kao podstanar, nikada ništa nisi napravio u životu", "ma pi*am ja tebi u usta balava"... Prostaklucima na Farmi nema kraja.



    _________________
    Ne puštam te da odrasteš Farma 2013. 704899ccebae1c9038846f9c5760ca21
    Plazma keks
    Plazma keks
    Urednik
    Urednik


    Ženski
    Broj poruka : 869
    Godina : 42
    Zodijak : Ribe
    Lokacija : Pančevo
    Reputation : 12
    Points : 715
    Datum upisa : 16.03.2013

    standard Re: Farma 2013.

    Počalji od Plazma keks Ned 9 Jun - 6:36:49

    Farma: Vesna Rivas i Milan Tarot sluge ove nedelje

    Sluge ove nedelje na imanju u Lisovićima su Vesna i Milan. Ljuba Pantović, koja je gazda Farme, je obrazložila svoju odluku I rekla da njih dvoje treba da nauče neke stvari

    Farma 2013. Milan-tarot2

    Sluge ove nedelje na imanju u Lisovićima su Vesna Rivas i Milan Tarot. Ljuba Pantović, koja je gazda Farme, je obrazložila svoju odluku I rekla da njih dvoje treba da nauče neke stvari.


    Voditelj Ognjen Amidžić je došao u utorak uveče na najpopularnije imanje u Srbiji kako bi se izabrale sluge. Obzirom da je Ljuba gazda ove nedelje ona je izabrala dvoje farmera koji će joj služiti. Pošto je kikbokserka u svađi sa Vesnom Rivas, prošlih dana se naslućivalo da će nju izabrati.

    - Sluge će da budu Milan Tarot i Vesna Rivas – obrazložila je Ljuba. – Milana sam odabrala jer treba da nauči da deluje unutar kolektiva. Nadam se da će da nauči da ceni tuđ i svoj rad. Što se Vesne tiče treba da nauči da stvarno radi, a ne samo kad se kamere uključe. Samovolju nećemo tolerisati. Nevespitanje koje je unela, psovke i vređanje tuđih porodica , može da zaboravi.

    Milan Tarot se samo smeškao, tvrdeći da je imao taktiku da postane sluga da bi čestitao rođendan svom sinu. Vesna je pak imala da doda nešto.

    - Ljuba je ovde naterala dosta ljudi da rade kako ona hoće, a mene neće moći i to je jedini razlog što sam sluga –rekla je Vesna Rivas. - Jednog dana ako budem gazda, videćete kakvi su moji aršini. Ja svoje saradnike, tj.sluge biram prema tome da budu najbolji tako da ću ja tako odreagovati, a ne ovako kako je Ljuba.




    _________________
    Ne puštam te da odrasteš Farma 2013. 704899ccebae1c9038846f9c5760ca21
    Plazma keks
    Plazma keks
    Urednik
    Urednik


    Ženski
    Broj poruka : 869
    Godina : 42
    Zodijak : Ribe
    Lokacija : Pančevo
    Reputation : 12
    Points : 715
    Datum upisa : 16.03.2013

    standard Re: Farma 2013.

    Počalji od Plazma keks Ned 9 Jun - 6:37:45

    Farma: Vesna i Ljuba morale da se poljube na pijaci

    Seljani su uslovili dve farmerke da moraju da se izljube kako bi nabavile što više proizvoda


    Farma 2013. Vesna-i-ljuba620x0


    Ljuba Pantović i Vesna Rivas su morale jutros na pijaci da se poljube. Pošto je došao dan za nabavljanje namirnica gazda se sa slugama Vesnom i Milanom zaputila na pijacu. Seljani su uslovili dve farmerke da moraju da se izljube kako bi nabavile što više proizvoda.


    Ljuba, Milan i Vesna su se vratili sa pjace sa punim torbama. Kada su saopštili ostalim farmerima da su doneli sve sa spiska koji su napravili, dobili su aplauz. Međutim, Ljuba je podnela veliku žrtvu jer je poznato da je više puta bila u žestokom sukobu sa Vesnom.

    - Seljaci su tražili da se Vesna i ja poljubimo – rekla je Ljuba. - Rekla sam „što da ne“, sve za moje farmere, pa sam uspela da vam donesem i dva eurokrema jer je Milanu i Ša sutra rođendan. Malo smo repovali, pevali, radili špage, ali ne žalimo.

    Dule Bogdanović je dobio kačket koji je iskoristio priliku da čestita rođendan njegovoj ćerki Maji. Ljuba je odmah zamolila Mikija, Eru i Duleta da zasuku rukave i što pre adaptiraju svinjac. Lep dan je iskoristila Stanija da opere svoj i Filipov veš. Ostale farmerke su imale zadatak da zasade živu ogradu.

    Jedini koji ništa nije radio je Ekrem Jevrić koji se uglavnom šetao i hvalio kako mu Ljuba ne daje ništa da radi.
    [/quote]


    _________________
    Ne puštam te da odrasteš Farma 2013. 704899ccebae1c9038846f9c5760ca21
    Plazma keks
    Plazma keks
    Urednik
    Urednik


    Ženski
    Broj poruka : 869
    Godina : 42
    Zodijak : Ribe
    Lokacija : Pančevo
    Reputation : 12
    Points : 715
    Datum upisa : 16.03.2013

    standard Re: Farma 2013.

    Počalji od Plazma keks Ned 9 Jun - 6:38:48

    DULE I RADOJKA ZLOSTAVLJANI NA FARMI? Zorica Marković pljunula Duleta u lice!

    Ponašanje pojedinih farmera prema Radojki i Duletu počelo je da prelazi granice dobrog ukusa


    Farma 2013. 28377zoricardrahf

    - Govedo jedno ostavi me na miru bre, mrš u pi**ku materinu, jedi g**na, govedo jedno primitivno, skini mi se sa k**ca, ja ovde pričam sa Mikijem a ti mi upadaš u razgovor, jel sam ti se obratila? Ja ću ostati do kraja a ti nećeš! - Tako je Zorica Marković počastila Duleta, na šta je on pokušao da joj vrati - Kravo muuu, ti stvarno nemaš živce, neće glasati ljudi za tebe, džaba hoćeš da ostaneš kada te ljudi neće.

    Markovićeva nije vređala samo Duleta, oplela je i po Radojki, te rekla kako je aljkava i primitivna.
    U kasnijem razgovoru rekla je kako ne podnosi vaške, gnjide i primitivce i da joj takav prostakluk ne treba, a sebe okrivila samo zato što voli sve ljude i zato što je dobar čovek.

    Naime, Zoricu je uvredila Duletova šala, kada je ona govorila kako će svoj rođendan 4. juna proslaviti na Farmi na šta joj je Dule rekao da ne očekuje valjda da će do tada ostati.

    Kolikoje uzavrelo stanje bilo dovoljno svedoči to što je na kraju folkerka pljunula Duleta i čak je krenula sa jednim drvetom da ga napadne, a obećala je i kako će do kraja rijalitija od nje sigurno dobiti batine.

    Ponašanja Markovićeve, postaje i više nego neprijatno, uvrede, psovke pa čak i pretnje, znamo da Zorica ima kratak fitilj, ali čini nam se da je ovo prešlo svaku meru.

    Goca Božinovska i Filip Mitrović su prokomentarisali da im se gadi gest Markovićeve, dok je Era Ojdanić rekao kako Duleta smatra krivcem.



    _________________
    Ne puštam te da odrasteš Farma 2013. 704899ccebae1c9038846f9c5760ca21
    Plazma keks
    Plazma keks
    Urednik
    Urednik


    Ženski
    Broj poruka : 869
    Godina : 42
    Zodijak : Ribe
    Lokacija : Pančevo
    Reputation : 12
    Points : 715
    Datum upisa : 16.03.2013

    standard Re: Farma 2013.

    Počalji od Plazma keks Ned 9 Jun - 6:40:08

    DOBILI ŽVALE Milanu i Mikiju higijena nije jača strana

    Koristili čaše i pribor drugih farmera


    Farma 2013. 37293milantarotmikimecav

    Milan i Miki pili iz tuđih čaša i koristili tuđ pribor za jelo, a kao posledica toga, dobili su žvale.

    Pokušavali su da prikriju to od ostalih farmera, ali su na kraju ipak priznali šta su uradili.

    Naišli su na veliku osudu ostalih, a među njima je nastala panika da bi mogli i oni da se zaraze. Odmah su produkciji tražili nove čaše i pribor za dvojicu sa žvalama i da se na njima naznače njihova imena.


    _________________
    Ne puštam te da odrasteš Farma 2013. 704899ccebae1c9038846f9c5760ca21
    Plazma keks
    Plazma keks
    Urednik
    Urednik


    Ženski
    Broj poruka : 869
    Godina : 42
    Zodijak : Ribe
    Lokacija : Pančevo
    Reputation : 12
    Points : 715
    Datum upisa : 16.03.2013

    standard Re: Farma 2013.

    Počalji od Plazma keks Ned 9 Jun - 6:42:03

    Farma:Pogledajte: Pljuštale uvrede za stolom

    Samo jedno pismo od Zadruge je dovelo do toga da se Ljuba obračuna sa Zoricom i da Vesna Sandri kaže da „nema stav, ali ima cenu“


    Farma 2013. Emisijastill021620x0


    Samo jedno pismo od Zadruge je dovelo do toga da se Ljuba obračuna sa Zoricom, da većina farmera kaže da Ekrem i Dule nemaju stav, ali i da Vesna Sandri kaže da „nema stav, ali ima cenu“.


    Kad god se okupe za sto, farmeri naprave haos. Zadruga je u četvrtak uveče poslala pismo farmerima i dala ima zadatak da svako kaže ko po njima od takmičara nema stav.

    Zorica Marković je jedva dočekala, kao i pojedini farmeri da najzad kažu svoje mišljenje. Pošto je većina obrazložila svoje razloge, Ekrem i Dule su dobili najviše glasova, kao osobe koje se okreću kako vetra duva. Ipak, svi su zastali kada je Ljuba iznela svoje mišljenje.

    - Po mom mišljenju Zorica nema stav zato što jedno priča, pa priča drugo, pljuje ljude u lice, pa im se posle šlihta – obrazložila je Ljuba svoju odluku. - Zavađa ljude okolo, viri iza sena, prisluškuje, igra igre vruće-hladno i mislim da to nije osoba sa stavom.

    Zorica je na to rekla da Luba sigurno tako priča jer je sada sluga i da tako nije mislila pre i da uživa.

    - Nemoj ti da mi pričaš šta sam ja pričala – uzvratila je Ljuba. - Naravno da uživam, babo. Moji telići su živa inteligencija u odnosu na tebe.



    Mišljenje Vesne Rivas je dovelo do još napetije situacije jer je rešila da se obračuna sa većinom učesnika, ali najburnije je bilo sa Sandrom.

    - Sandra nema stav jer ima tu neku kočnicu, Ili se pravi da ne ume, ili ne sme. Nekada ne zna da potrči, a nekada ume – rekla je Vesna.

    Seksi Sandra je skočila da se odbrani pa je Vesni rekla da ona očigledno ne zna šta reč „stav“ znači.

    - To što si ti rekla je ono što ti se ne sviđa kod mene, a to ne znači da nemam stav. Ako ti se ne sluša ovo, možeš da ideš u sobu – bila je oštra Sandra, ali joj je Vesna rekla da možda nema stav,ali zato ima cenu i da poznaje ugledne ljude koji su sa njom. – Šta hoćeš da kažeš, ne kači se sa mnom da ne bi videla kad izađeš odavde. Ne vuci me za jezik.

    Samo posle mesec dana boravka na Farmi svi takmičari su pred pucanjem, a do juna ih očekuje još mnogo svađa.



    _________________
    Ne puštam te da odrasteš Farma 2013. 704899ccebae1c9038846f9c5760ca21
    Plazma keks
    Plazma keks
    Urednik
    Urednik


    Ženski
    Broj poruka : 869
    Godina : 42
    Zodijak : Ribe
    Lokacija : Pančevo
    Reputation : 12
    Points : 715
    Datum upisa : 16.03.2013

    standard Re: Farma 2013.

    Počalji od Plazma keks Ned 9 Jun - 6:43:03

    Era opsovao Sandru, a ona mu uzvratila

    Pevača je mnogo pogodilo to što ga je Sandra uvredila i rekla mu da joj je on kao deda. Sandra se obračunala sa Erom i Vesnom Rivas


    Farma 2013. Era-i-sandra620x0

    Era Ojdanić se posvađao sa Seksi Sandrom.

    Pevača je mnogo pogodilo to što ga je Sandra uvredila i rekla mu da joj je on kao deda. Dok je sedeo za stolom u Ekremovom i Vesninom društvu, Era nije birao reči sa kojim je opisivao devojku sa kojom je do juče bio dobar prijatelj, a ona je sve vreme stajala iza vrata spavaće sobe i slušala njegovo ogovaranje pa je u jednom trenutku izašla i sela za sto. Era je prestao da priča.
    Čula sam da se priča o meni pa sam došla da vidim šta je u pitanju, ali sad svi ćute – rekla je Sandra. – Ti si mene prvo uvredio i rekao si mi majku. Zato sam ja tebe opsovala posle.

    Era je nastavio da je psuje tražeći od nje da zaboravi njegovo ime, a Ekrem je bio na njegovoj strani i posavetovao Sandru da nije trebalo da mu se obrati tako jer on nju poštuje kao svoje dete.

    - Ja sam se lepo njemu izvinila za to što sam rekla da mu je on kao deda. Objasnila sam da je razlog tome što će ljudi pomisliti da imam nešto sa Erom jer je on uz mene non stop.

    To je rasrdilo Ojdanića.

    - Sram te bilo, ne umeš ni krpu da iscediš. Pomažem ti u svemu. Ja sam deda mojim unucima, a ne tebi. Priznajem uvredio sam ti majku i babu, a sad briši od mene. Jel tvoja mama devica – siktao je pevač.

    Sandra je onda počela da se svađa sa Vesnom Rivas jer je pitala zbog čega ona „ima cenu“ i šta joj je to značilo.

    - Dobro ti znaš na šta ja mislim – rekla je Vesna. – Dobar ti je rad, ali ti je niska cena, priča se po gradu.


    _________________
    Ne puštam te da odrasteš Farma 2013. 704899ccebae1c9038846f9c5760ca21
    Plazma keks
    Plazma keks
    Urednik
    Urednik


    Ženski
    Broj poruka : 869
    Godina : 42
    Zodijak : Ribe
    Lokacija : Pančevo
    Reputation : 12
    Points : 715
    Datum upisa : 16.03.2013

    standard Re: Farma 2013.

    Počalji od Plazma keks Ned 9 Jun - 6:44:07

    Farma: Sandri se ispunila želja

    Pevačica imala najmanje glasova publike, manje od šest odsto, a tokom kviza znanja nije ni "beknula".


    Farma 2013. V287247p0

    U duelu su, neuobičajeno, bila tri farmera - Ljubu su nominovali ostali, Seksi Sandra je imala najmanje glasova publike, a Milan Tarot nominovan je jer spava preko dana.

    Uoči kviza znanja, Ljuba je rekla da je "štrebala" ali ipak ima tremu, Tarot opušteno izjavio da je učio ali da je slabo šta zapamtio, a Sandra se jedina naspavala jer nije učila, pošto želi da ide kući. Želja joj se ostvarila.

    U studiju su bile Milanova supruga Lana, Ljubina mama Duška Vrhovac i Sandrina drugarica, "zečica" Anastasija Buđić.

    Ljuba ne da je "štrebala", nego je pronašla i greške u udžbeniku! Znala je koje se svinje koriste za proizvodnju mesa i šta je hibridizacija u svinjarstvu, nabrajala je sorte spanaća i idealne uslove za gajenje praziluka i krastavaca. Ognjenu je zamerila što pitanje o temperaturi za gajenje ovaca nije dobro formulisano, i što se taj podatak ne nalazi u knjizi.

    Sandra i Milan nisu ni pomišljali da taknu taster, a Ljuba je dobila duple poene zbog najveće podrške putem SMS glasova. Ona je imala 80,85 odsto glasova publike, Milan 13,29 a Sandra samo 5,86 odsto glasova.

    "Pozdraviću sve", rekla je zagrlivši Ljubu, izljubila ostale, spakovala stvari i otišla na vrtoglavim štiklama sa imanja u Lisoviću.


    _________________
    Ne puštam te da odrasteš Farma 2013. 704899ccebae1c9038846f9c5760ca21
    Rođa Petrović
    Rođa Petrović
    Admin
    Admin


    Muški
    Broj poruka : 2270
    Godina : 45
    Zodijak : Rak
    Lokacija : Vazdušna banja
    Reputation : 19
    Points : 2115
    Datum upisa : 13.03.2013

    standard Re: Farma 2013.

    Počalji od Rođa Petrović Ned 9 Jun - 6:45:25

    Farma: Izašao Era, ušao Ćemo

    Era je morao da izađe sa Farme zbog privatnih obaveza, a ušao je pevač Ćemo, koji ima tajni zadatak


    Farma 2013. Cemo

    Na imanju u Lisoviću počeo je vetar da duva, a sa njim su stigla i iznenađenja - stiže novi takmičar koji će imati tajni zadatak, da što više pometnje unese među Farmere, a za to mu je Zadruga dala rok od dve nedelje.
    22:04 - UKRATKO O ĆEMI

    Amel Ćeman Ćemo popularni je klupski pevač, rodom iz Berana. Pesma "I opet mislim na tebe" prva je koju je snimio, a i jedina za sada.
    Televizijski gledaoci imali su prilike da ga upoznaju kroz rijaliti šou "Dvor", iz kog je izbačen.
    Rođen je 19. januara 1980. godine, a pevanjem se bavi od svoje sedamnaeste godine.

    21:46 - UŠAO ĆEMO

    Takmičar sa tajnim zadatkom je pevač Ćemo. Farmeri su podjednako bili iznenađeni njegovim ulaskom, koliko i Erinim izlaskom. Naravno, za njegov tajni zadatak niko ne zna, inače ne bi ni bio tajni...
    21:39 - ERA OTIŠAO, STANIJA SPAVA U ŠTALI

    Stanija je kažnjena, noć će prespavati u štali, jer je prekršila pravila i pričala nakon što je skinula bubicu.
    Zabranu spavanja u toku dana prekršili su Stanija, oba Filipa i Ekrem. Niko od njih neće dobiti honorar za ovu nedelju.
    Era Ojdanić zbog privatnih stvari mora odmah da napusti imanje


    _________________
    Ma boga mu poljubim, dokle će to tako...
    Plazma keks
    Plazma keks
    Urednik
    Urednik


    Ženski
    Broj poruka : 869
    Godina : 42
    Zodijak : Ribe
    Lokacija : Pančevo
    Reputation : 12
    Points : 715
    Datum upisa : 16.03.2013

    standard Re: Farma 2013.

    Počalji od Plazma keks Ned 9 Jun - 6:47:32

    Farma: Ćemo i Tarot se umalo potukli

    Dok su se svi ukućani veselili i pevali "Miljacku", Ćemo je isprovocirao Tarota. On je skočio sa klupe na kojoj je stajao pa je nasrnuo na pevača


    Farma 2013. Tarot


    Natrpeljivost raste! Milan Tarot i Ćemo su se u sredu uveče umalo potukli.

    Dok su se svi ukućani veselili i pevali "Miljacku", Ćemo je isprovocirao Tarota. On je skočio sa klupe na kojoj je stajao pa je nasrnuo na pevača. Ša se našao u blizini pa je uskočio između njih dvojice kako bi ih razdvojio, a reagovali su i ostali farmeri.

    Do fizičkog obračuna, na sreću, nije došlo, ali Ćemo je i dalje nastavio da provocira Tarota.

    - Gde si na mene krenuo, beskičmenjaku.Ti si zanimljiv i dosadan. Gde si krenuo glisto - izazivao je Ćemo.

    Inače, Ćemo je od samog ulaska na Farmu u lošim odnosima sa vidovnjakom, a više puta ga je "prozivao" da on ne zna čime je to zaslužio da bude VIP jer ne zna čime se bavi.

    Pogledajte video novog sukoba:


    Izvor: Novosti


    _________________
    Ne puštam te da odrasteš Farma 2013. 704899ccebae1c9038846f9c5760ca21
    Plazma keks
    Plazma keks
    Urednik
    Urednik


    Ženski
    Broj poruka : 869
    Godina : 42
    Zodijak : Ribe
    Lokacija : Pančevo
    Reputation : 12
    Points : 715
    Datum upisa : 16.03.2013

    standard Re: Farma 2013.

    Počalji od Plazma keks Ned 9 Jun - 6:48:30

    SKANDAL MAJSTOR ERA OJDANIĆ:
    Ako se vratim na Farmu, razvaliću ih

    Nisu me šutnuli i vratiću se ako gledaoci žele. Ako se vratim razvaliću ih i neće im biti lako, obećao je pevač


    Farma 2013. Era-ojdanic-1367055354-3

    Pevač Era Ojdanić, učesnik rijalitija Farma, rekao je da je napravio najveći skandal za 45 godina karijere i da je, kada je reč o skandalu u vezi sa njegovom pričom da je bio u vezi sa maloletnicom koju je ispričao dok je bio na Farmi vrhunac skandala.

    Pevač je u Vikend viziji kod Lee Kiš rekao da nema istine u toj priči i da je samo bacio kosku bez mesa i da je mnogo jak.

    "To je bila jedna mala šala, da se sa druge strane Farme napravi rijaliti. Ja sam medijski pobednik rijalitija. Ne bojim se ničega i stojim iza svega što sam rekao", rekao je pevač.

    Objasnio je da nije izbačen sa rijalitija nego da je iznenada napustio imanje u Lisovićima jer mu je bolesna tašta i jer su mu mangupi provalili u kuću i odneli dva para bokserica jer su videli da on ima najboli veš na Farmi.

    "Nisu me šutnuli i vratiću se ako gledaoci žele. Ako se vratim razvaliću ih i neće im biti lako", obećao je Era.

    Pevač ne misli da je pokvario sliku o sebi i rekao je da mu je bilo zadovoljstvo kako je predstavio sebe na Farmi.

    Era Ojdanić je u emisiji Vikend vizija otpevao svoju novu pesmu "Čik, prijo, čik".


    Izvor: Kurir


    _________________
    Ne puštam te da odrasteš Farma 2013. 704899ccebae1c9038846f9c5760ca21
    Plazma keks
    Plazma keks
    Urednik
    Urednik


    Ženski
    Broj poruka : 869
    Godina : 42
    Zodijak : Ribe
    Lokacija : Pančevo
    Reputation : 12
    Points : 715
    Datum upisa : 16.03.2013

    standard Re: Farma 2013.

    Počalji od Plazma keks Ned 9 Jun - 6:50:22

    Farma: Duelisti Zorica, Goca i Jovana

    Zorica je nominovana od strane farmera, a Gordana Bjelica od publike. Jovana Nikolić je direktno nominovana


    Farma 2013. Farmeri6


    Duelisti su izabarni! Zorica je nominovana od strane farmera, a Gordana Bjelica od publike. Jovana Nikolić je direktno nominovana.

    Subota veče na Farmi je određena za davanje štapića. Pošto su sluge prošle nedelje bili Ekrem i Zorica, takmičari su se izjašnjavali koga od njih dvoje više ne žele da vide u rijalitiju. Iako je situacija bila nepeta ukućani su izglasali Zoricu Marković. Sa njom u duel ide i Gordana Bjelica jer glasači van imanja u Lisovićima smatraju da ona najmanje zaslužuje da nastavi borbu za pobedu.

    Noćne avanture Jovane i Danijela nisu prošle neprimećeno pa je bivša misica kažnjena direktnom nominacijom jer je povodila vreme u gazdinoj kući što je strogo zabranjeno. Opomenuta je i Marija jer je pričala u šiframa, Ekrem jer je pušio van dozvoljenog mesta, a Ljuba jer je vreme provodila u kućici za izolaciju.

    Ko je sledeći farmeri koji će napustiti imanje videćemo u nedelju uveče.
    Izvor: Novosti


    _________________
    Ne puštam te da odrasteš Farma 2013. 704899ccebae1c9038846f9c5760ca21
    Rođa Petrović
    Rođa Petrović
    Admin
    Admin


    Muški
    Broj poruka : 2270
    Godina : 45
    Zodijak : Rak
    Lokacija : Vazdušna banja
    Reputation : 19
    Points : 2115
    Datum upisa : 13.03.2013

    standard Re: Farma 2013.

    Počalji od Rođa Petrović Ned 9 Jun - 7:14:21

    Farma: Pogledajte: Zorica Marković u suzama

    Pevačica narodne muzike je u izolaciji i teško je podnela jer joj Danijel nije doneo doručak, a kada je to učinio, zatekao je Zoricu kako plače


    Farma 2013. Zorica-place

    Zorica plače

    Čuda se dešavaju! Zorica Marković uplakana.

    Pevačica narodne muzike je u izolaciji i teško je podnela jer jog Danijel nije doneo doručak. Kada se smilovao da joj oko podneva donese obrok, gazda je Zoricu zatekao kako plače. Ona mu je rekla da je duboko povređena jer nije imala doručak na vreme.


    - Jel shvatas ti dete da ja imam tri bajpasa, da pijem šaku lekova svaki dan. Ti si bezosećajan, kako to da mi hranu nisi doneo na vreme - bila je besna Zorica.

    Pevačica nije htela da prihvati Danijelovo izvinjene, niti objašnjenje pa je naglasila da će ubrzo tražiti lekarsku pomoć.

    Inače, Zorica nije u dobrim odnosima sa skoro svim farmerima. Pošto se prethodne nedelje svađala i vređala u nedelju uveče joj preti izbacivanje baš kao i Gordani Bjelici i Jovani.

    Pogledajte video:


    Novosti


    _________________
    Ma boga mu poljubim, dokle će to tako...
    Rođa Petrović
    Rođa Petrović
    Admin
    Admin


    Muški
    Broj poruka : 2270
    Godina : 45
    Zodijak : Rak
    Lokacija : Vazdušna banja
    Reputation : 19
    Points : 2115
    Datum upisa : 13.03.2013

    standard Re: Farma 2013.

    Počalji od Rođa Petrović Ned 9 Jun - 7:16:39

    Farma: Izbačena Gordana: Ekrema ne gledam kao muškarca

    Imanje u Lisovićima u nedelju uveče je napustila Gordana Bjelica. Ona je izgubila u duelu od Zorice Marković i Jovane Nikolić


    Farma 2013. Goca-b


    Imanje u Lisovićima u nedelju uveče je napustila Gordana Bjelica. Ona je izgubila u duelu od Zorice Marković i Jovane Nikolić.


    Goca je u studiju dala intervju Aleksandri Jeftanović pre čega je imala dirljiv susret sa ćerkom.


    - Hvala vam na ovom iznenađenju - rekla je Goca. - Hvala svima koji su aplaudirali kada sam ušla. Ovaj rijaliti je bio lep izazov za mene. Provela sam se fantastično. Izašla sam onda kada sam htela. Znate zašto. Ostala sam dosledna sebi, tako se ponašam u realnosti.



    Aleksandra je pitala zašto se nije pozdravila sa Ekremom koji je bio veoma tužan kada su saopštili da Goca napušta Farmu.


    - Pre svega zato što mi je rekao da ću izaći i tako mi se smejao u lice da nisam mogla da ga prepoznam. Divila sam se njegovoj iskrenosti i ne znam šta je dovelo do toga. Sa Ša se nisam pozdravila, jer je on neformirana osoba.


    Goca je istakla da sa Ekremom i Erom je isključivo imala prijateljski odnos. Voditeljku je zanimalo da li ih je ipak doživela kao muškarce.


    - Kako da Ekrema doživim kao muškarca kad ima 30 kilograma. Spontana sam. On je za mene bio nešto najbolje. Rekla sam da mora da ima karakter i da se okane svoje priče. Rekao mi je da bi ja bila za njega samo da ne pijem. Nisam ja takva žena, ja radim šta želim i ne dozvoljavam muškarcu da mi se švrka. Što se tiče Ere, on je divan čovek. Nisam ga doživela kao svog eventualnog partnera. Ja volim piletinu i ljude koji nisu olupine i ruine. Eru ću zauvek poštovati.


    Glumica je otkrila da će na Farmi biti "krvi do kolena" jer će ih Zorica Marković "potamaniti". Ona je istakla da ljubavi na Farmi nema, ali da je Filip ipak zaljubljen u Staniju. Ipak, Goca smatra da bi pobedu trebalo da osvoji Filip Panajotović, Zorica ili Goca.

    Ranije u toku večeri tri dame su se borile za ostanak u rijalitiju. Jovana je pokazala zavidno znanje u kvizu, pa su se njoj zbog pobede, glasovi udvostučili.

    Najviše glasova je dobila Zorica Marković – 46,35 odsto , druga je bila Jovana Nikolić sa 36,18 odsto , a Gordana Bjelica je dobila 17,47 odsto glasova i ona je napustila Farmu.

    Inače, u studiju kod Aleksandre Jeftanović se pojavila majka Jovane Nikolić, Svetlana, koja je tvrdila da seksa između njene ćerke i Danijela nije bilo i da je to bila čista "simulacija". Brat Zorice Marković je rekao da je njegova sestra i kući temperamneta, a ćerka Goce Bjelice, Teodora, je istakla da njenu mjku sa Ekremom i Ero veže samo prijateljstvo.


    Novosti


    _________________
    Ma boga mu poljubim, dokle će to tako...

    Sponsored content


    standard Re: Farma 2013.

    Počalji od Sponsored content


      Sada je Pet 26 Apr - 17:29:04