WEEKEND CAFE

Weekend Cafe je forum koji je nastao zbog svih nas.
Ako želite besplatno da postavite svoj oglas, saznate trenutna dešavanja u gradu, informišete se iz prve ruke o atraktivnim mestima za izlazak, rasprodajama...ili jednostavno želite da ćaskate uz kaficu - Weekend Cafe je pravo mesto za Vas!
REGISTRUJTE SE i provedimo vikend zajedno!
Dođite da zajedno formiramo kutak koji će svima biti od koristi.


Join the forum, it's quick and easy

WEEKEND CAFE

Weekend Cafe je forum koji je nastao zbog svih nas.
Ako želite besplatno da postavite svoj oglas, saznate trenutna dešavanja u gradu, informišete se iz prve ruke o atraktivnim mestima za izlazak, rasprodajama...ili jednostavno želite da ćaskate uz kaficu - Weekend Cafe je pravo mesto za Vas!
REGISTRUJTE SE i provedimo vikend zajedno!
Dođite da zajedno formiramo kutak koji će svima biti od koristi.

WEEKEND CAFE

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
WEEKEND CAFE

Provedimo Vikend Zajedno!


4 posters

    Farma 2013.

    Rođa Petrović
    Rođa Petrović
    Admin
    Admin


    Muški
    Broj poruka : 2270
    Godina : 45
    Zodijak : Rak
    Lokacija : Vazdušna banja
    Reputation : 19
    Points : 2115
    Datum upisa : 13.03.2013

    standard Re: Farma 2013.

    Počalji od Rođa Petrović Sre 19 Jun - 4:42:55

    TAJNI ZADACI: Stanija kuva ručak, Ša i Danijel sakrivaju obuću!

    Starleta je prokomentarisala da će to biti jako zahtevna misija jer ni ona nije nekakva kuvarica, a ni namirnica nema dovoljno, ali da će dati sve od sebe


    Farma 2013. - Page 7 Stanija-ognjen-137141224

    Ognjen Amidžić saopštio je Staniji Dobrojević tajni zadatak. Ona treba da skuva sutra i prekosutra ručak za sve farmere.

    Starleta je prokomentarisala da će to biti jako zahtevna misija jer ni ona nije nekakva kuvarica, a ni namirnica nema dovoljno, ali da će dati sve od sebe. Ognjen joj je obećao lepu nagradu.

    Međutim, straleta nije jedina koja je dobila tajni zadatak već i Danijel Alibabić i Ša. Oni treba da sakriju svu obuću ostalih farmera koja se nalazi pred pragom.

    Kurir


    _________________
    Ma boga mu poljubim, dokle će to tako...
    Rođa Petrović
    Rođa Petrović
    Admin
    Admin


    Muški
    Broj poruka : 2270
    Godina : 45
    Zodijak : Rak
    Lokacija : Vazdušna banja
    Reputation : 19
    Points : 2115
    Datum upisa : 13.03.2013

    standard Re: Farma 2013.

    Počalji od Rođa Petrović Sre 19 Jun - 4:44:05

    Tarot: Era je matori jarac i pedofil!

    On je jedan pedofil i matori jarac koji organizuje mis u svom motelu za klinke i koji svaku priliku koristi samo da izreklamira svoj motel, rekao je Tarot


    Farma 2013. - Page 7 Milan-tarot-1366056733-2

    Milan Tarot je večeras rekao Ognjenu Amidžiću da su oni namerno bili ove nedelje takve sluge jer je Era njih postavio da se ne zameri ostalima.

    Vidovnjak kaže da nema nikakvo lepo mišljenje o folkeru.

    "On je jedan pedofil i matori jarac koji organizuje mis u svom motelu za klinke i koji svaku priliku koristi samo da izreklamira svoj motel", rekao je Tarot.


    Kurir


    _________________
    Ma boga mu poljubim, dokle će to tako...
    Rođa Petrović
    Rođa Petrović
    Admin
    Admin


    Muški
    Broj poruka : 2270
    Godina : 45
    Zodijak : Rak
    Lokacija : Vazdušna banja
    Reputation : 19
    Points : 2115
    Datum upisa : 13.03.2013

    standard Re: Farma 2013.

    Počalji od Rođa Petrović Sre 19 Jun - 4:45:24

    Farma: Ekrem Jevrić ponovo vređa Srbe

    Produkcija Farme još nije kaznila Ekrema Jevrića iako je on pričao o politici, što je zabranjeno. Ekrem pozdravljao vladu samoproglašene države Kosovo.


    Farma 2013. - Page 7 V294170p0

    Pravi se nevešt i "lud", hoće kao da pravi "šo", ne radi apsolutno ništa, ali i dalje opstaje na Farmi, jer, eto, tako publika želi.

    Ekrem Jevrić, vlasnik hita "Kuća, pos'o", koji ga je i lansirao među poznate, nastavio je da provocira učesnike i gledaoce Farme govoreći o političkim stvarima.

    Konkretno, Ekrem je pre neko veče malo više popio (kakvo iznenađenje!), pa je počeo da trtlja o stvarima zbog koje je produkcija hitro prekinula program.

    Počeo je redom Ekrem da pozdravlja, Šabana Šaulića, Šerifa Konjevića, da bi potom prešao na Kosovo!?

    "Specijalno pozdravljam predsednika Kosova republike. Kako ste? Šta radite? Kako vam je žena? Kako su vam deca? Kako je vaš lepi narod?", pričao je Jevrić u kameru, da bi produkcija, "elegantno" prešla na snimanje ostalih ukućana.

    Naravno, predsednica samoproglašene države Kosovo je žena - Atifete Jahjaga, pa je učesnik Farme verovatno mislio na kosovskog premijera Hašima Tačija.

    Mimo običaja taj snimak se ne može pronaći na kanalu YouTube.

    Ne treba smetnuti sa uma da je Jevrić početkom maja loše govorio o jednoj od najvećih slava u Srbiji - Đurđevdanu.

    Može on da se "vadi" na svoju navodnu blentavost, da eto, kao nije informisan ili šta već, ali krajnje je vreme da ta persona bude sankcionisana.

    Mondo


    _________________
    Ma boga mu poljubim, dokle će to tako...
    Rođa Petrović
    Rođa Petrović
    Admin
    Admin


    Muški
    Broj poruka : 2270
    Godina : 45
    Zodijak : Rak
    Lokacija : Vazdušna banja
    Reputation : 19
    Points : 2115
    Datum upisa : 13.03.2013

    standard Re: Farma 2013.

    Počalji od Rođa Petrović Sre 19 Jun - 4:46:45

    Farma: "Glibavi" Aki bira sluge

    Jednog gazdu Andriju menja drugi Andrija. Filip Mitrović izabrao svog drugara Akija za novog gazdu, koji će u utorak uveče izabrati sluge.


    Farma 2013. - Page 7 V294184p0

    I posle Andrije - Andrija!

    Andriju "Eru" Ojdanića je na mestu gazde Farme zamenio njegov mlađi kolega, tačnije najmlađi učesnik ovosezonskog rijalitija Andrija Marković-Aki.

    Njega je "ustoličio" najbolji drug Filip Mitrović, koji je u nedelju uveče završio takmičenje.

    U oproštajnom pismu, koji piše svaki izbačeni farmer i u njemu odredi novog gazdu, Fića je poručio Akiju da je "pobednik Farme 4" i da će "i u dobru i zlu uvek biti uz njega".

    "Uživaj u gazdovanju, glibavi", poručio mu je Fića, a Aki mu se potom zahvalio što mu je dao priliku da se naspava u gazdinskoj kući.

    "Mali" Filip je u pismu još naveo da se izvinjava ako je nekoga uvredio i istakao da se mnoge teške reči ne bi izgovorile da nisu bili na Farmi.

    "Ja sve opraštam", napisao je Fića, uz opasku da je prezadovoljan što je ostao na Farmi 90 dana, što je, ocenio je, veliki uspeh za mladog muzičara poput njega.

    "Razlog zašto nisam učio (za Arenu) ne znam ni sam. Uvek se vodim svojom intuicijom koja mi je sada 'rekla' da bi možda trebalo da se vratim kući", dodao je Fića.

    Novi gazda Aki je tako u finišu rijalitija dočekao da konačno bude gazda. Bio je na ivici ispadanja pre dve nedelje, a sada je blizu finalne borbe.

    On je farmerima poručio da neće nikome ništa naređivati i da ne treba ništa da se radi zbog njega, nego zbog njih samih, pre svega što se tiče higijene, pranja sudova, brige o životinjama...

    Gazda Aki će u utorak uveče birati sluge, a s obzirom na to da je nedavno dobio čak 11 štapića ili negativnih glasova, pa se borio za opstanak u Areni, biće mu teško da izabere sluge, jer mnogi su mu se zamerili...

    Šta vi mislite, koga će izabrati?


    Mondo


    _________________
    Ma boga mu poljubim, dokle će to tako...
    Rođa Petrović
    Rođa Petrović
    Admin
    Admin


    Muški
    Broj poruka : 2270
    Godina : 45
    Zodijak : Rak
    Lokacija : Vazdušna banja
    Reputation : 19
    Points : 2115
    Datum upisa : 13.03.2013

    standard Re: Farma 2013.

    Počalji od Rođa Petrović Sre 19 Jun - 4:49:46

    NERADNICI: Aki i Saška najmanje rade, a najviše pričaju o poslu!

    Goca Božinovska i Era rekli su da Saška Karan najmanje radi, a najviše priča o tome, a pevačici se to naravno nije dopalo, pa je Ojdaniću dobacila da će se praviti da nije čula


    Farma 2013. - Page 7 Saska-karan-1370709620-3

    Farmeri su večeras dobili zadatak da se izjasne ko najmanje radi, a najviše priča da radi. Najviše glasova su dobili Aki i Saška Karan, koja se naravno naljutila.

    Goca Božinovska i Era rekli su da Saška Karan najmanje radi, a najviše priča o tome, a pevačici se to naravno nije dopalo, pa je Ojdaniću dobacila da će se praviti da nije čula, dok se sa Božinovskom gotovo posvađala i nije joj dozvolila da završi.

    "Ja sam realna i neću da kažem da Vesna najmanje radi, kao što je ona rekla za mene. Po mom mišljenju najmanje radi Saška Karan, nikad ništa nije skuvala, asistirala je samo i, iako je bila na poštedi, mogla je bar nešto da radi. Ja bih čuvala bar ovce", rekla je Goca.

    Milan Tarot, Saška Karan, Jovana i Filip smatraju da je to Aki.

    "Ja mislim da ti ništa ne radiš, a samo lažeš i foliraš", rekla je Saška Karan.


    kurir


    _________________
    Ma boga mu poljubim, dokle će to tako...
    Rođa Petrović
    Rođa Petrović
    Admin
    Admin


    Muški
    Broj poruka : 2270
    Godina : 45
    Zodijak : Rak
    Lokacija : Vazdušna banja
    Reputation : 19
    Points : 2115
    Datum upisa : 13.03.2013

    standard Re: Farma 2013.

    Počalji od Rođa Petrović Sre 19 Jun - 4:51:16

    FARMA: Sluge su Stanija i Filip

    Aki je kao gazda odlučio da postavi Staniju i Filipa za sluge


    Farma 2013. - Page 7 Stanija-i-filip-13715853

    Andrija Aki Marković je ovonedeljni gazda, a njega je na to mesto postavio Filip Mitrović koji je u nedelju izbačen sa Farme odlukom publike.

    Aki se dobro snašao u ulozi gazde, ali Farmeri komentarišu da je malo "poleteo". On je za ženskog slugu izabrao Staniju, a za muškog Filipa.

    Aki je rekao Staniji da mu je čudna i da nije ista kao što je bila. Deluje mu kao da je njoj dosta Farme. Rekao je da želi da ima sposobne sluge i da želi da ona bude pored njega na pijaci. Podsetimo, Stanija je stavila Akija da bude sluga.

    Filipu je rekao da se promenio i da se prevario kad se vratio što je umislio da je sve ljude "provalio".

    Filip je rekao da je on običan debil. Da treba da se vrati u pelene, jer se ponaša kao debil. Stanija je rekla da je znala da će ovako biti i ona je takođe rekla da je Filip derište i da treba da se vrati u obdanište. Da ne razume ljubav, niti šta je par.


    Kurir


    _________________
    Ma boga mu poljubim, dokle će to tako...
    Rođa Petrović
    Rođa Petrović
    Admin
    Admin


    Muški
    Broj poruka : 2270
    Godina : 45
    Zodijak : Rak
    Lokacija : Vazdušna banja
    Reputation : 19
    Points : 2115
    Datum upisa : 13.03.2013

    standard Re: Farma 2013.

    Počalji od Rođa Petrović Sre 19 Jun - 4:52:47

    HUMANO: Ša, Ljuba, Memo i Ekrem pobedili za malog Filipa

    Ša, Ljuba, Ekrem i Memo su svojim performansom uspeli da ubede publiku da glasa za njih i osvojili 39 odsto glasova.


    Farma 2013. - Page 7 Sa-ekrem-memo-ljuba-1371

    Farmeri su imali zadatak da osmisle koreografiju koju će izvesti pred bivšim učesnicima ovog šoua. Za njih su mogli da glasaju gledaoci i tako pomognu malom Filipu.

    Desetogodišnji Filip je saznao da je teško bolestan kao i da njegova bolest brzo napreduje. On je u veoma teškom stanju. Filipovim roditeljima je potrebno 100.000 eura za lečenje, odnosno operaciju u inostranstvu, koja bi mu spasila život.
    Farmeri su se podelili u grupe i redom nastupali. Međutim, Ša, Ljuba, Ekrem i Memo su svojim performansom uspeli da ubede publiku da glasa za njih i osvojili 39 odsto glasova.

    Pogledajte njihov nastup.


    Kurir


    _________________
    Ma boga mu poljubim, dokle će to tako...
    Rođa Petrović
    Rođa Petrović
    Admin
    Admin


    Muški
    Broj poruka : 2270
    Godina : 45
    Zodijak : Rak
    Lokacija : Vazdušna banja
    Reputation : 19
    Points : 2115
    Datum upisa : 13.03.2013

    standard Re: Farma 2013.

    Počalji od Rođa Petrović Sre 19 Jun - 4:54:18

    Farma: Jovana trudna sa Danijelom Alibabićem?

    Nekadašnja misica se požalila svom dečku Danijelu Alibabiću da sumnja da je u drugom stanju. Ona mu je rekla da je uočila promene na telu i da je previše osetljiva


    Farma 2013. - Page 7 Jovana620x0

    Jovana Nikolić je trudna!
    Nekadašnja misica se požalila svom dečku Danijelu Alibabiću da sumnja da je u drugom stanju. Ona mu je rekla da je uočila promene na telu i da je previše osetljiva, ali i da joj kasni ciklus nekoliko dana.


    Danijel ju je pomalo u šoku pitao kako je to zaključila.

    - Pa to mi je nešto jutros. Kome ću da pričam ako ne tebi - pitala je manekenka Danijela. - Okolnosti su drugačije i postoji bojaznost za to.

    Dok je Danijel molio Jovanu da tiše priča, ona mu je rekla da ne bi volela da je trudna,ali da ipak smatra da nije uradila ništa loše.

    To bi bilo okej, ako ti to nešto znači - bila je jasna Jovana.

    Pogledajte video:


    Novosti


    _________________
    Ma boga mu poljubim, dokle će to tako...
    Rođa Petrović
    Rođa Petrović
    Admin
    Admin


    Muški
    Broj poruka : 2270
    Godina : 45
    Zodijak : Rak
    Lokacija : Vazdušna banja
    Reputation : 19
    Points : 2115
    Datum upisa : 13.03.2013

    standard Re: Farma 2013.

    Počalji od Rođa Petrović Sre 19 Jun - 4:56:26

    KIPTI OD BESA MNOGO JE IZNERVIRAO MITROVIĆ

    Seksi Sandra: Filipe, priznaj da si gej!


    Pevačica je ubeđena da je to namerno izmislio samo da opere svoje ime od priča da je homoseksualac


    Farma 2013. - Page 7 Filip-mitrovic-137159275

    Iznervirana zbog izrečene laži.
    Sandra Valterović, poznatija kao Seksi Sandra, iznervirala se zbog izjave Filipa Mitrovića da se s njom ljubio na Farmi, ali da to ništa ne znači.
    Pevačica je ubeđena da je to namerno izmislio samo da opere svoje ime od priča da je homoseksualac.

    - Filip mi je bio favorit od samog starta i jedan od učesnika koji mi je bio najdraži. Ali kad je izjavio da smo se ljubili, duboko sam se razočarala u njega. Upotrebio je moje ime kako bi sa sebe skrenuo priče da je gej.

    Ne razumem zašto to ne prizna? On i ja se nismo ljubili na Farmi. Ni tamo ni bilo gde drugo. To je gnusna laž. Treba da ga bude sramota zbog izmišljotine koju je izneo pred tolikim auditorijumom. Svojom glupošću mi je napravio veliki problem s dečkom - kaže Seksi Sandra. Filip Mitrović nije odgovarao na naše pozive.

    Farma 2013. - Page 7 Seksi-sandra-1371592752-
    Sandra: Filip je upotrebio moje ime kako bi skrenuo pažnju s priča da je gej

    Kurir


    _________________
    Ma boga mu poljubim, dokle će to tako...
    Rođa Petrović
    Rođa Petrović
    Admin
    Admin


    Muški
    Broj poruka : 2270
    Godina : 45
    Zodijak : Rak
    Lokacija : Vazdušna banja
    Reputation : 19
    Points : 2115
    Datum upisa : 13.03.2013

    standard Re: Farma 2013.

    Počalji od Rođa Petrović Sub 22 Jun - 0:06:09

    UŽIVO FILIP NAPAO AKIJA: Debilčino jedna!

    Sluge nisu htele da na pijaci urade sve što su od njih tražili prodavci, a maneken, koji se čak i skinuo, pobesneo je na gazdu


    Farma 2013. - Page 7 Filip-aki-1371644485-327

    Stanija i Filip vratili su se sa pijace i nisu doneli dovoljno namirnica. Kada je Aki to rekao pred svim farmerima, Panajotović je ustao besan i Akija nazvao "debilčinom".

    Gazda je dodao da potpuno razume što sluge Stanija i Filip nisu želeli da urade neke stvari na pijaci koje su prodavci tražili, ali je maneken opet "skočio" na njega vidno iznerviran jer očigledno nije razumeo šta je Aki želeo da kaže.
    Kada je Aki ponovo objasnio da razume što Stanija nije htela da se skine, starleta je stala u Filipovu odbranu i rekla: "Ali on se ceo skinuo!".

    Kada je drama prošla Stanija je rekla da bi Akiju "izvukla uši", ali joj ugovor ne dozvoljava, a onda su počeli da otpakuju i slažu stvari koje su sluge donele sa pijace.

    Ljuba Pantović je napetu atmosferu u potpunosti neutralisala kada je iz kese izvadila kulen i veselo obavestila farmere o tome.


    Kurir


    _________________
    Ma boga mu poljubim, dokle će to tako...
    Rođa Petrović
    Rođa Petrović
    Admin
    Admin


    Muški
    Broj poruka : 2270
    Godina : 45
    Zodijak : Rak
    Lokacija : Vazdušna banja
    Reputation : 19
    Points : 2115
    Datum upisa : 13.03.2013

    standard Re: Farma 2013.

    Počalji od Rođa Petrović Sub 22 Jun - 0:08:02

    Farma: Jovana se vratila!

    Nišlijka Jovana Nikolić vratila se u rijaliti i odmah pala u zagrljaj Danijelu.


    Farma 2013. - Page 7 V294551p0

    Nije trudnoća, ali je, svakako, ozbiljno. Nišlijka Jovana Nikolić, "muza" Danijela Alibabića, bila je na lekarskim pregledima i bilo je neizvesno da li će se vratiti.

    Iako je prvobitna informacija bila da je za nju učešće u rijalitiju završeno i da će se umesto nje na imanje vratiti Miki "Mećava", ipak se misica vratila na farmu.

    Čim je kročila na imanje otrčala je u zagrljaj svog dečka Danijela, koji je bio oduševljen što je vidi:

    "Živote moj, anđele moj. Kao da te je neko ukrao na pet godina. Najlepša moja, misice", rekao joj je Crnogorac i poručio joj: "Više te ne puštam ni sekund".

    U sredu uveče Zadruga je organizovala glasanje među farmerima o tome ko bi, prema njihovom mišljenju, trebalo da zauzme Jovanino mesto.

    Većina farmera je glasala za to da se Miki "Mećava", koji je ne tako davno, ispao iz takmičenja, vrati u rijaliti, a ta informacija objavljena je na zvaničnoj Facebook stranici Farme.


    Mondo


    _________________
    Ma boga mu poljubim, dokle će to tako...
    Rođa Petrović
    Rođa Petrović
    Admin
    Admin


    Muški
    Broj poruka : 2270
    Godina : 45
    Zodijak : Rak
    Lokacija : Vazdušna banja
    Reputation : 19
    Points : 2115
    Datum upisa : 13.03.2013

    standard Re: Farma 2013.

    Počalji od Rođa Petrović Sub 22 Jun - 0:09:48

    Filip Panajotović: Voleo bih da po izlasku sa “Farme” osnujem porodicu sa Stanijom

    Farma 2013. - Page 7 Mg2938


    Tek što je napustio „imanje poznatih“ u Lisovićima i postao još jedan u nizu izbačenih „farmera“, maneken Filip Panajotović u baražnom glasanju vraćem je na „Farmu“. U želji da saznaju epilog ljubavne drame između dvadesetdvogodišnjeg lepotana i šest godina starije starlete Stanije Dobrojević, koji su započeli vezu pred kamerama na imanju u Barajevu, u novom glasanju na televiziji „Pink“, koje je jednom od „izbačenih“ “farmera” garantovalo povratak u rijaliti, publika je u velikom procentu svoje poverenje ukazala Filipu Panajotoviću. Srećan zbog takve odluke i podrške javnosti, mladi maneken se sa velikim uzbuđenjem vratio u ovaj popularni rijaliti šou-program. Pred povratak na „Farmu“ Filip je svoje pozitivne utiske i nadanja izneo za magazin „Hello!“.
    - Zaista sam presrećan, jer sam želeo da se vratim na „Farmu“. Nekoliko dana pauze, posle prvobitnog izbacivanja sa imanja u Lisovićima, veoma mi je prijalo. Ali, više od svega, povratak me raduje zbog Stanije, maštao sam o tome da u baražu budem takmičar za koga će publika najviše glasati - na početku razgovora za magazin „Hello!“ kaže Filip Panajotović.
    Simpatični maneken je izjavio da mu je poziv da bude jedan od učesnika ovog popularnog rijalitija bio veliki izazov. Budući da mu je, pored popularnosti, omogućio i zadovoljavajuću finansijsku dobit, popularni dvadesetdvogodišnjak otkazao je svoj manekenski angažman u Kini i odlučio da se oproba u ulozi „farmera“. Kaže da mu je boravak na „Farmi“ prijao, ali da kao gradsko dete nije mogao da se navikne na neprijatan miris štale i poljskog toaleta. Sa velikim negodovanjem, Filip iskazuje svoje neslaganje sa mišljenjem pojedinih takmičara da je glavni lenjivac na popularnom seoskom domaćinstvu.
    - Na početku „Farme“ bio sam jedan od najvrednijih “farmera” kome ništa nije bilo teško da uradi. Po započinjanju moje ljubavne veze sa Stanijom počele su priče da smo Stanija i ja glavni lenjivci. Tim pričama bio sam demoralisan jer sebe nisam video kao neradnika. Slažem se da Stanija nije osoba koja se utrkuje oko kućnih i seoskih poslova, ali sve što dobije kao zadatak ona valjano odradi. Budući da sam te priče kao i one da sam psihološki nestabilna ličnost doživljavao kao „podmetanje noge“, nisu me previše pogodile - iskren je dvadesetdvogodišnji maneken, koji se u nastavku razgovora osvrnuo na početak svoje veze sa dvadesetosmogodišnjom starletom.
    - Iako smo se ranije kretali po istim klubovima u Beogradu, Staniju nisam imao prilike da upoznam pre „Farme“. U nju se nisam zaljubio na prvi pogled, što mi se nikada do sada nije desilo. Sa Stanijom sam se zbližio u nameri da je zaštitim od nemoralnog nasrtanja Ere Ojdanića i Ekrema Jevrića. Posle dugačkih razgovora i vremena koje smo na „Farmi“ provodili zajedno, nas dvoje smo shvatili koliko slično razmišljamo. Posle poljupca i nežnosti koje smo razmenili iskreno sam se zaljubio u nju. Postala mi je jako važna i veoma mi je stalo do nje. Možda ne gledam realnim očima, ali, uprkos tome šta drugi kažu, verujem da su Stanijina osećanja i namere prema meni potpuno iskrene. Zbog mene ona se odrekla emotivne veze sa dečkom koja je trajala duže od godinu dana. Oko nje postoje brojne predrasude, ali ona je jedna divna osoba. Osim savršenog izgleda, koji mi je prioritetan kod devojke, fascinirala me je ta njena borba kroz život i neverovatna upornost. Postoje neke sitnice koje mi se ne sviđaju, ali verujem da će ih zbog mene promeniti. U želji da shvatim da li naša ljubavna priča može da bude ozbiljna, nastojao sam da shvatim zašto se ona slikala naga za pojedine časopise. Rekla mi je da je to uradila zbog dobrog honorara i da neke greške poput postavljanja obnaženih fotografija na “Instagram” više nikada neće ponoviti - sa velikom verom priča Filip.
    Na spekulacije da je Stanija zbog trudnoće na kratko napustila „Farmu“ zgodni maneken kaže:
    - Na početku „Farme“ Stanija mi se požalila da ima nekih ginekoloških problema. Na našu sreću, nije bilo ništa ozbiljno, a nije bila ni trudnoća.
    Filip sa izabranicom svog srca ima velike planove.
    - Ako se naša veza u realnom svetu pokaže jaka i stabilna, kao što je bila na „Farmi“, ne bih imao ništa protiv da sa Stanijom osnujem porodicu i dobijem dete. Možda sam po godinama mlad, ali poslednjih sedam ili osam godina neprestano izlazim po prestoničkim klubovima. Iskreno, zasitio sam se noćnih izlazaka i možda mi je zaista vreme da se povučem. U Staniji sam pronašao sve ono što sam želeo od jedne idealne i divne žene. Možda će ovo nekima zvučati neuverljivo jer o njoj kruže svakojake priče proistekle iz raznoraznih, neproverenih informacija. Stanija je dobar čovek - izjavio je maneken i dodao da je srećan jer je imao priliku da se sretne i upozna sa njeom mamom.
    - Pod utiskom medijskih priča koje kruže o Staniji i učestalih svađa sa njom, moji roditelji su bili protiv naše veze. Za vreme mog kratkog boravka van „Farme“ pokušao sam da im sve objasnim i uverim ih u moja iskrena osećanja prema njoj. Jako sam srećan jer sam ubrzo posle izbacivanja iz „Farme“ imao priliku da upoznam Stanijinu mamu i da sa njom pronađem zajednički jezik. Ona mi je priznala da je na početku naše veze bila protiv našeg zabavljanja jer nije mogla da gleda kako se njena kćerka nervira zbog naših učestalih svađa. Kasnije su joj stvari postale jasnije i veoma me je zavolela. Rekla mi je da je srećna jer je jedan čovek kao što sam ja uz njenu kćerku. Verujem da će se moja ljubavna priča sa Stanijom po završetku „Farme“ nastaviti i da će prerasti u nešto više - kaže Filip Panajotović.
    Simpatični dvadesetdvogodišnjak bi voleo da mu popularnost koju je stekao donese voditeljski angažman, budući da se na polju manekenstva u potpunosti ostvario. Inače, mnogo mu znači što ga je publika podržala kao i većina njegovih prijatelja, mada se u svog nekadašnjeg najboljeg druga, voditelja Vladimira Stanojevića razočarao.
    - Na moju veliku žalost, čini mi se da se Vlada veoma promenio. Nas dvojica smo nekada bili veoma bliski, a sada to više ne osećam. Žao mi je, ali moram da kažem da me je donekle razočarao, ali život ide dalje – kaže na kraju razgovora Filip Panajotović.


    hello


    _________________
    Ma boga mu poljubim, dokle će to tako...
    Rođa Petrović
    Rođa Petrović
    Admin
    Admin


    Muški
    Broj poruka : 2270
    Godina : 45
    Zodijak : Rak
    Lokacija : Vazdušna banja
    Reputation : 19
    Points : 2115
    Datum upisa : 13.03.2013

    standard Re: Farma 2013.

    Počalji od Rođa Petrović Sub 22 Jun - 0:14:41

    Da li bi i ona slamala srca i krevete na “Farmi”: Koja bliznakinja je zgodnija – Jovana ili Branislava Nikolić?!

    Farma 2013. - Page 7 Jovana-nikolic-mis-srbij

    Od samog ulaska na “Farmu” Jovana Nikolić je skrenula pažnju na sebe, najviše svojim “ljubavnim igricama”. Ona se prvo “zaljubila” u repera Sha, s kojim je spavala u krevetu i poljubila ga, ali on je brzo tu priču prekinuo. Osim toga, umela je i da se posvađa sa nekim od farmera ukoliko bi joj smetao a najviše je Stanija bila na “tapetu”. Za nju se tek pročulo kada je ušla u vezu s Danijelom Alibabićem. Oni su toliko imali burne noći u postelji da su i razvalili krevet.
    Ipak, iako su trenutno sve oči uprte u nju, poznato je da ona ima sestru bliznakinju koja je “preslikana” Jovana. Branislava Nikolić podjednako je lepa kao i njena sestra, ali kada su stale i fotkale se zajedno, mnogi su prokomentarisali da je Branislava možda čak i zgodnija od Jovane!
    Pitamo se da li bi i ona lomila srca i krevete, da se našla u ovom rijalitiju…

    Farma 2013. - Page 7 Jovana-branislava-nikoli

    Farma 2013. - Page 7 Jovana-branislava-nikoli

    Farma 2013. - Page 7 Jovana-branislava-nikoli

    Svet


    _________________
    Ma boga mu poljubim, dokle će to tako...
    Rođa Petrović
    Rođa Petrović
    Admin
    Admin


    Muški
    Broj poruka : 2270
    Godina : 45
    Zodijak : Rak
    Lokacija : Vazdušna banja
    Reputation : 19
    Points : 2115
    Datum upisa : 13.03.2013

    standard Re: Farma 2013.

    Počalji od Rođa Petrović Sub 22 Jun - 0:16:38

    Farma 2013: Mira Škorić, Milica Todorović, Stefan Petrušić i Mišel Gvozdenović večeras na imanju!

    Farma 2013. - Page 7 238426737

    Kao i svakog petka, i ovog puta farmeri će uživati u provodu koji im organizuje produkcija.

    Na imanje će, sa zadatkom da zabave farmere i podignu atmosferu, ući Mira Škorić, Milica Todorović, Stefan Petrušić i Mišel Gvozdenović.

    Prošle nedelje Jelena Karleuša, koja je ušla kao gost, napravila je haos na Farmi veče pred koncert koji je održala na Ušću. Zajedno sa njom pevala je i Indira Radić, a atmosfera je bila sjajna.

    Da li će i ekipa koja danas ulazi na imanje napraviti tako dobar provod, moći ćemo da vidimo večeras.


    Svet+


    _________________
    Ma boga mu poljubim, dokle će to tako...
    Rođa Petrović
    Rođa Petrović
    Admin
    Admin


    Muški
    Broj poruka : 2270
    Godina : 45
    Zodijak : Rak
    Lokacija : Vazdušna banja
    Reputation : 19
    Points : 2115
    Datum upisa : 13.03.2013

    standard Re: Farma 2013.

    Počalji od Rođa Petrović Uto 9 Jul - 10:02:13

    Farma: Verili se Jovana i Danijel!

    Već nekoliko dana se šuškalo da će možda Crnogorac zaprositi misicu. Đetić skupio hrabrost i zaprosio je u trenutno najgledanijem rijaliti šou!

    "Hteo sam da iskoristim ovu priliku i da još jednom kažem Jovani da je ona žena mog života", počeo je Danijel, a onda klekao na koleno. Jovana rekla "Da, ljubavi"!

    Pogledajte video.



    Onda je izvadio prsten iz džepa i stavio joj na ruku.

    "Hoću da pozdravim naše porodice i da im kažem da mi je žao što oni nisu mogli da prisustvuju ovom činu, ali drago mi je da se to dogodilo pred ljudima, koji su od početka svedoci naše ljubavi", rekao je Danijel.

    Farmeri su apludirali i prišli da im čestitaju.


    Mondo


    _________________
    Ma boga mu poljubim, dokle će to tako...
    Rođa Petrović
    Rođa Petrović
    Admin
    Admin


    Muški
    Broj poruka : 2270
    Godina : 45
    Zodijak : Rak
    Lokacija : Vazdušna banja
    Reputation : 19
    Points : 2115
    Datum upisa : 13.03.2013

    standard Re: Farma 2013.

    Počalji od Rođa Petrović Uto 9 Jul - 10:05:17

    Drugarice, lažljivice: Goca i Vesna se poznaju od ranije!

    Farma 2013. - Page 7 Gocabozinovska-i-vesnari

    Vesna Rivas i Goca Božinovska poznavale su se pre ulaska na Farmu, iako pevačica “Granda” tvrdi da koleginicu nikada nije upoznala. Ona je više puta rekla tokom rijalitija da nema pojma ko je Vesna Rivas i zašto ju je svojevremeno “pljuvala” po novinama.

    Fotografije do kojih smo došli pokazuju suprotno. Njih dve su se dobro slagale, a zajedno su 2007. godine putovale u Rusiju, gde su pevale na dočeku Nove godine. I bile smeštene u isti apartman. S njima su bile i Vanesa Šokčić i Marija Mara.

    Farma 2013. - Page 7 Goca-i-vesna

    “Goca i Vesna tada su se odlično slagale. Svake večeri su pravile žurke, pevale su i pile zajedno. Nisu se odvajale ni u šopingu”, priča izvor blizak pevačicama.

    Obe su u više navrata pričale da nemaju ništa zajedničko, Vesna je Božinovsku optuživala za izbacivanje iz “Grand”, što je bilo pre trinaest godina. Izgleda da su zaboravile zajedničko druženje u Rusiji pre šest godina.

    Farma 2013. - Page 7 Goca-i-vesna-02

    Svet


    _________________
    Ma boga mu poljubim, dokle će to tako...
    Rođa Petrović
    Rođa Petrović
    Admin
    Admin


    Muški
    Broj poruka : 2270
    Godina : 45
    Zodijak : Rak
    Lokacija : Vazdušna banja
    Reputation : 19
    Points : 2115
    Datum upisa : 13.03.2013

    standard Re: Farma 2013.

    Počalji od Rođa Petrović Uto 9 Jul - 10:06:44

    Sve pršti od manira: A od Akija – srednji prst za Sašku!

    Farma 2013. - Page 7 Aki-farma

    U toku prethodne večeri farmeri su od strane Zadruge dobili zadatak da se izjasne o dosadašnjem gazdovanju Andrije Akija Markovića, a najoštrija u svom izlaganju je bila Saška Karan.

    Pevačica je istakla da misli da je on mlakonja i da nema energiju.

    “Što se Aki tiče tvog gazdovanja mislim da nije nešto naročito. Zadaci kao zadaci su odrađeni, kao kod svakog gazde, svako radi za sebe a ne za gazdu, da se ne lažemo. Ali sam htela da kažem to da se ti vučeš po ovom imanju kao crevo, razvlačiš se. Ti si mlad dečko, imaš 19 godina, ti treba da nas podstičeš koji smo stariji, a ne ti si taj koji je mlakonja koji nema svoj stav, nema svoju ličnost, nemaš energiju pokretačku, bez uvrede. To je moje mišljenje. Trebalo bi da se aktiviraš u tom nekom smislu ne samo da sediš”, bila je oštra Saška.

    Saška misli i da ga je Filip Mitrović vukao na leđima. “Ti za ova tri meseca nisi pokazao bog zna šta. Mali Fića te je vukao na svojim leđima. Kad je kuvanje bilo u pitanju ti si se priključio njemu i on te je nosio na grbači i to je istina i iskreno ti kažem. Ustaješ da bi se slikao i od tebe ne može da se dođe do reči.”

    U toku njenog izlaganja Aki joj je pokazivao srednji prst, što pevačica sigurno nije primetila, inače bi reagovala.


    Svet


    _________________
    Ma boga mu poljubim, dokle će to tako...
    Plazma keks
    Plazma keks
    Urednik
    Urednik


    Ženski
    Broj poruka : 869
    Godina : 42
    Zodijak : Ribe
    Lokacija : Pančevo
    Reputation : 12
    Points : 715
    Datum upisa : 16.03.2013

    standard Re: Farma 2013.

    Počalji od Plazma keks Pon 2 Sep - 10:33:40

    KOMPLETAN SPISAK I BIOGRAFIJE
    Ovo su učesnice Farme 5!


    Ako do sada niste saznali učesnice "Farme 5", ALO.RS vam omogućuje da vidite ko će u narednom periodu biti akteri rijalitija u Lisoviću.

    Farma 2013. - Page 7 553948-dzidza1

    Aleksandra Džidža Stojković

    Aleksandra ima 25 godina i završila je srednju muzičku školu “Mokranjac” u Beogradu, da bi nakon toga upisala Fakultet muzičkih umetnosti, odsek etnomuzikologija. Sarađivala je sa vise bendova, a pre vise od 8 godina je, sa drugaricama Irenom i Bojanom, osnovala grupu “Magnifik”. U slobodno vreme svira klavir, pomalo i komponuje, izlazi sa prijateljima. Za sebe kaže da je komunikativna, iskrena i nasmejana, a ponekad tvrdoglava i lakoverna. Učestvovala je u takmičenju “Zvezde Granda” na televiziji Pink.

    Jelena Golubović

    Jelena je glumica i rediteljka više pozorišnih komada. Široj javnosti je poznata po javnom sukobu sa pevačicom Vesnom Vukelić Vendi, a u medije je procurela fotografija iz Dalijevog muzeja gde se fotografisla obnaženih grudi.

    Suzana Perović

    Osamdesetih godina muškarcima Jugoslavije nije bilo svejedno kada bi se našli u Suzaninom društvu. U drugom nastavku filma “Tesna koža”, dugonoga i vitka folkerka koja je dovodila atmosferu kluba do usijanja je bila upravo ona, Suzana Perović. Suzana je rođena 1962. godine. Ulogom u tom filmu je zaludela mnoge muškarce, što je nastavila ulaskom na muzičku scenu sa grupom “Aska”, osamdesetih godina prošlog veka. Međutim, to nije potrajalo dugo, pa je započela solo karijeru. Nizala je albume sve do sredine devedesetih godina, da bi se potom privremeno povukla sa scene. Na televiziju se vratila u ulozi istražiteljke igrane forme “Preljubnici”. Zadatak joj je da, sa svojim saradnikom Karamelom, otkloni sumnje supružnika na preljubu.

    Farma 2013. - Page 7 567810-1

    Katarina Grujić

    Katarina Grujić je rođena 20.05.1992. godine u Beogradu. Završila je privatnu gimnaziju i student je druge godine Fakulteta za medije i komunikacije u Beogradu. Bavi se pevanjem već dve godine, a nastupala je i po beogradskim klubovima. Živi sa majkom, ocem i sestrom. Obožava životinje, pa tako u kući ima i dva psa. Strast joj je kulinarstvo. Katarina je komunikativna, druželjubiva, uporna i uvek spremna za zabavu i akciju. Nekada joj je, kaže, mana to što nema dlake na jeziku i ne da na sebe.

    Farma 2013. - Page 7 503940-anastasija-budjic


    Anastasija Buđić


    Anastasija je rođena 12.09.1984. godine. Živi i radi u Beogradu, a bavi se modelingom. Kao jedna od članica domaće grupe “Models”. Ona je i prva srpskinja čija je fotografija objavljena na naslovnoj strain francuskog “Plejboja”. Student je Pravnog fakulteta u Beogradu, a njen otac, beogradski paparaco Zoran Buđić Kobra, za svoju ćerku kaže da je pomalo buntovna i veoma zaljubive prirode. Ona nije krila kada se podvrgnula estetskoj operaciji grudi i usana. Anastasija ima mlađu sestru Jelisavetu. Za sebe kaže da je vrlo druželjubiva i da se lako uklapa u nove situacije.

    Izvor: ALO!


    _________________
    Ne puštam te da odrasteš Farma 2013. - Page 7 704899ccebae1c9038846f9c5760ca21
    Plazma keks
    Plazma keks
    Urednik
    Urednik


    Ženski
    Broj poruka : 869
    Godina : 42
    Zodijak : Ribe
    Lokacija : Pančevo
    Reputation : 12
    Points : 715
    Datum upisa : 16.03.2013

    standard Re: Farma 2013.

    Počalji od Plazma keks Pon 2 Sep - 10:42:55

    KOMPLETAN SPISAK I BIOGRAFIJE
    Ovo su učesnice Farme 5!


    Farma 2013. - Page 7 693487-gordanaradicsinis

    Svetlana Koprivica – Miss Svetlana

    Pop pevačica Svetlana Koprivica, poznatija kao Miss Svetlana bila je u žiži medijskog interesovanja. Sve je počelo kada su se u jednim novinama pojavile slike na kojima je dotična gospođica na proslavi prvog rođendana televizije “Sveti Đorđe“ iz Inđije, sa Ivanom Gavrilovićem demonstrirala scene iz kultnog filma “Prljavi ples”. Od tog trenutka Svetlani su neprestano zvonili telefoni, stizali su pozivi za gostovanje na radio i TV stanicama, pozivi na “ tezge “ bili su sve češći, a zvezde su postale povoljne za objavljivanje novog albuma.


    Sara Trajanović


    Sara je 2008. godine učestvovala na izboru za Miss Beograad gde je izabrana za prvu pratilju. Zatim je učestvovala na izboru za Miss Srbije gde je ostvarila uspeh, ušavši u najlepših 10, pritom osvojivši titulu Miss fotogeničnosti. Nakon toga, Sara je karijeru nastavila u Poljskoj na takmičenju Miss Continental, gde je ušla među prvih 15. Članica je Crystal model agencije iz Beograda.

    Milica Ostojić – Mica Trofrtaljka

    Rođena je 1943. godine, a pevačku karijeru započela je 1968. u selu Milićevci. U Nišu je snimila debi singl sa pesmom Davorike dajke koja je postala veliki hit i više puta je obrađivana. Neke od njenih najpoznatijih pesama su: “Mica krojačica”, “Trofrtaljka”, “Hoće deda malo meda”, “I labavi ume da zabavi”, “Muško mi treba”, “Ja sam novi vozač”, “Udri Milju po fitilju”, “Pevačica sam od glave do pete”, “Sedam dana nisam milovana”, “Drž se kćeri čvrstog kursa”. Nadimak Trofrtaljka dobila je po istoimenoj pesmi, što joj je kasnije postalo i umetničko ime. Njeno ime postalo je i sinonim za pevačice koje pevaju šaljive, mangupske narodne pesme. Sa Rambom Amadeusom i Borom Čorbom snimila je pesmu “Amerika i Engleska biće zemlja proleterska”, a sa grupom Twins obradu pesme “Motori” grupe Divlje jagode.


    Nela Bijanić


    Nela Bijanić je rođena 1970. godine u Smederevu gde je i odrasla. Iza sebe ima preko 10 snimljenih albuma. Poznata je po provokativnih nastupima, a karijeru je počela da gradi već sa 15 godina. Poznatoj pevačici su predviđali spektakularnu karijeru, međutim ona je odlučila da izađe iz šou biznisa, da bi se pre nekoliko godina ponovo vratila pevanju.

    Simonida Aćević – Simonida Hopa Cupa

    Simonida Ačević je rođena Šapčanka, a trenutno živi i radi u Beogradu. Kaže da voli da peva i pleše, ali i da muze, okopava, a ume i da se svađa. Postala je popularna nakon jutjub hita “Hopa-cupa” koji je pregledan više od pola miliona puta.

    Jelena Jovanović

    Jelena Jovanović je po zanimanju pevačica i glumica. Proslavila se učešćem u Zvezdama Granda. Glumački talenat je pokazala i u seriji “Savršen dan”, a fotografisala se i za srpsko izdanje magazine “Plejboj”. Poznata je po svojim provokativnim nastupima.

    Farma 2013. - Page 7 267684-09


    Divna Karleuša


    Divna je proteklih decenija bila jedan od najslušanijih glasova Radio Beograda, pomogla karijere mnogih pevača, a najviše svoje ćerke Jelene Karleuše, koja je danas njena omiljena pevačica. Kada ne čuva unuke Atinu i Niku, brine o svoja četiri psa. Jutro počinje uz omiljenu pesmu „Insomnija“.

    Zumreta Midžić – Zuzi Zu

    Zumreta je pevačica rođena u Velikoj Kladuši, BiH. Karijeru je počela 1978. godine. Započela je dve paralelne karijere, i to jednu karijeru ekonomiste, a drugu muzičku. Jedna je od osnivača grupe “Mirzino jato” sa kojima je izdala dva albuma. 2011. godine, Zuzi ne započela snimanje novog albuma u Beogradu. Album bi se trebao pojaviti na tržištu krajem 2013. godine.

    Farma 2013. - Page 7 675651-romana-panic-06-r

    Romana Panić

    Romana Panić je rođena 09. april 1975. godine u Banja Luci. Ona je pop-folk i pop pevačica. Ime je dobila po pesmi Romana Đorđa Marjanovića, koju je njena majka volela. Prvi javni nastup Romana je imala sa dvanaest godina, u Jajcu, na festivalu Septembarske večeri. Osvojila je nagradu za najboljeg mladog debitanta. Godine 1993. počela je da peva u klubovima, snima radio džinglove, a postala je i zaštitno lice firme General Company. Sledeće godine dobija stalan posao na radiju Studio A, gde je radila kao voditelj, spiker i ton majstor. Tri godine kasnije snima pesmu Žena, a 1999. seli se u Srbiju i snima prvi album, čiji je producent bio Željko Joksimović. Godine 2001. izdala je drugi album, a u međuvremenu je učestvovala na Budvanskom festivalu, sa pesmama Samoodbrana i Ček bez pokrića. Godine 2002. i 2003. peva pesme Kad mi gore obrazi i Nikad i zauvek na Sunčanim skalama. Sa pesmom Nikad i zauvek pobedila je na festivalu i tako ubrzala snimanje trećeg albuma, nazvanog Ne, koji je izašao u prodaju 2005. Godinu dana kasnije takmiči se na Beoviziji i izdaje singl "Ubjedio si me". Jedan od njenih najvećih hitova bila je pesma Još te koštam iz 2007, za koju je snimljen spot u Atini.

    Zoricu Marković

    I onda iznenađenje. Na “Farmi” ćemo ponovo da gledamo Zoricu Marković, koja je u prošlom serijalu disfalifikovana zbog udaranja Stanije Dobrojević.
    Zorica Marković je istakla da je Marko Vukotić dobar frajer i da j mlad za nju.

    Farma 2013. - Page 7 Cj5h6371

    Izvor: ALO!


    _________________
    Ne puštam te da odrasteš Farma 2013. - Page 7 704899ccebae1c9038846f9c5760ca21
    Plazma keks
    Plazma keks
    Urednik
    Urednik


    Ženski
    Broj poruka : 869
    Godina : 42
    Zodijak : Ribe
    Lokacija : Pančevo
    Reputation : 12
    Points : 715
    Datum upisa : 16.03.2013

    standard Re: Farma 2013.

    Počalji od Plazma keks Pon 2 Sep - 10:51:09

    KOMPLETAN SPISAK I BIOGRAFIJE
    Ovo su učesnici Farme 5!


    Farma 2013. - Page 7 690206-20

    Slobodan Đurković

    Slobodan Đurković je rođen 09.05.1988. godine u Brusu gde je završio osnovnu i srednju školu. Od malena je pokazivao interesovanja prema muzici, pa je sa šest godina prvo počeo da svira bubnjeve, gde je sa lokalnom rok grupom „Truleži“ gostovao kao gost na raznim gitarijadama. Nakon 3 godine upisao je nižu muzičku školu smer harmonika. Prvi dodir sa publikom je imao kao član školskog hora na raznim manifestacijama, takmičenjima, kako sa horom tako i sa harmonikom. Prvi svoj bakšiš je zaradio u svom šestom razredu, i tako je sve počelo. Malo po malo sve dublje je zalazio u ozbiljne muzičke vode, pa je u osmom razredu odsvirao svoju prvu svadbu. Narednih 2 godine je tako tezgario sa harmonikom, pa je nakon toga sa harmonike prešao na pevanje, gde je počeo da nastupa po raznim klubovima, diskotekama, rođendanima, itd. Nakon što je završio gimnaziju, upisao je Fakultet za industrijski menadžment u Kruševcu, gde je trenutno na drugoj godini studija. Inače, Slobodan je strašno komunikativna i zabavna osoba, i uspeva da uskladi obaveze na Fakultetu i obaveze u vezi muzike.
    Prvi kontakt sa televizijom imao je u 20. godini kada se prijavio i za takmičenje pevača amatera, gde je uspeo da uđe u prvih 60 kandidata. Godinu dana kasnije se prijavio na takmičenje „Zvezde Granda“ koje se emitovalo na televiziji Pink i plasirao se na televizijsko takmičenje.
    U tome mu je najviše pomogla škola pevanja „Ivana Selakov“, koja ga je naučila osnovnim principima pevanja. Slobodan u slobodno vreme voli da igra bilijar, na taj način se opušta i relaksira od napornih svirki.

    Farma 2013. - Page 7 390759-lepi-mica-01-ras-

    Miroslav Pržulj – Lepi Mića

    Miroslav je pevač srpske muzike iz Bosne i Hercegovine. Poznatiji je pod pseudonimom Lepi Mića. Ima pet albuma. Poznat je i po medijskom prepucavanju sa Šerifom Konjevićem.

    Farma 2013. - Page 7 665532-15

    Igor Starović

    Igor Starović je pop pevač iz Beograda. Deset godina je proveo u grupi "Divlji kesten", kao pevač, kompozitor i aranžer. Snimili su 5 albuma iza kojih su ostali hitovi: "Suze krijem, same teku", "Ti si moja muzika", "Kristina", "Zorane, Zorane", "Gori, gori", "Ni sunca ni kiše" "Nataša" i još mnogi drugi.
    Nakon raspada grupe "Divlji kesten", 2002. godine, Igor započinje solističku karijeru. Nju je najavila pesma "Hajde na sto". To je jedna od devet pesama na albumu "Ujed ljubavi" koji je izašao u izdanju "RTV BK Telecoma". Osim Igora, autori pesama su D. Brajović, Leontina i Kiki Lesandrić iz "Pilota". O samim pesmama, Igor kaže da ih je pola sa etno zvukom, a druga polovina je za njegovu dušu!
    Igorove velike ljubavi, osim muzike su arheologija (što bi, kako kaže, da nije muzičar bilo njegovo zanimanje) i košarka (kojom se bavi rekreativno, a u kojoj bi isto tako bio uspešan da se njome nastavio profesionalno baviti - bio je nekada, naime, kadetski reprezentativac Srbije).


    Marko Munjiza – Marko Vanilla


    Rođen je 25. aprila 1984. godine u Hrvatskoj, tačnije Rijeci. Sa roditeljima se kao dečak preselio u Frankfurt gde je odrastao i gde je započeo da se bavi muzikom. Radio je u poznatim klubovima po Nemačkoj “Madonna”, “Club M”, “Scena”, “Flash Club”, “Sun Set”, “Luda-Noc”, “Ludnica Party”, “Vanilla” itd. Stekao je reputaciju jednog od najpoznatijih DJ-eva u Nemačkoj. Najduže je radio u trenutno najpopularnijem klubu u Frankfurtu/Offenbach “Vanilla” odakle je i dobio umetničko ime.

    Farma 2013. - Page 7 490446-edin

    Edin Škorić

    Rođen u Bihaću, odrastao u Zagrebu. Karijeru započeo u zagrebačkoj Mladosti. Po dolasku u Beograd igrao za Crvenu Zevzdu, pa prešao u Vojvodinu… Usledili su ugovori u Grčkoj, Italiji, Španiji... Čak je stigao da odigra I sezonu u Iranu. Dugogodišnji reprezentativac. Sa evropskog prvenstva 2001.u Češkoj ima zlatnu medalju, a sa Svetskog kupa u Japanu treće mesto. Rijalitiji mu nisu strani, pa je već učestovao u par formata. Sa bivšom manekenkom Ivanom Škorić ima ćerku Andreu (6 godina) i sina Aleksu (4 godine). Do prošle godine aktivno je igrao odbojku i u svojoj karijeri igrao je za dosta klubova iz raznih zemalja


    Izvor: ALO!


    _________________
    Ne puštam te da odrasteš Farma 2013. - Page 7 704899ccebae1c9038846f9c5760ca21
    Plazma keks
    Plazma keks
    Urednik
    Urednik


    Ženski
    Broj poruka : 869
    Godina : 42
    Zodijak : Ribe
    Lokacija : Pančevo
    Reputation : 12
    Points : 715
    Datum upisa : 16.03.2013

    standard Re: Farma 2013.

    Počalji od Plazma keks Pon 2 Sep - 10:59:38

    KOMPLETAN SPISAK I BIOGRAFIJE
    Ovo su učesnici Farme 5!




    Danimir Vajs

    Reper Vajs (W-ice), zajedno sa grupom Power Team, ima brojne hitove devedesetih kao što su “Gde si ti”, “Ti si taj” i sl. Usledila je pauza od gotovo 20 godina da bi se u medijima pojavio kao učesnik rijalitija Farma 5.

    Marko Vukotić

    Marko Vukotić je poznati crnogorski maneken koji se proslavio u spotu Ane Nikolić i Nikolije Zmijanac – Milion dolara. Pored posla manekena bavi se i poslom fitnes instruktora u Podgorici, a u srećnoj je vezi već 4 godine.

    Boris Stamenković

    Boris se bavi manekenstvom, ima 25 godina, studira stomatologiju i privodi fakultet kraju. Uporedo se bavi modelingom i manekenstvom. Proslavio se pojavljivanjem u spotu Milice Todorović za pesmu “Nema nazad”.


    Ivan Marinković


    Ivan je u medijima postao interesantan kao, sada već bivši, suprug Goce Tržan. Ivan u Beogradu ima svoj lokal te se bavi privatnim biznisom.

    Čupo Kalač

    Pevač i prijatelj Ekrema Jevrića. U žižu javnosti dospeo kada se potukao sa Ekremom oko Vesne Vukelić Vendi. Sa Ekremom je uradio i par pesama.

    Dragan Krstić Crni

    Dragan je pevač, rođen u Novom Sadu 1966. godine. Detinjstvo je proveo u Bačkoj Palanci. Trenutno živi u Beogradu, a pevanjem se bavi od detinjstva. 1987. godine je proglašen za pobednika manifestacije “Raspevana jesen” koja se održava na prostorima bivše Jugoslavije. Profesionalnu karijeru je započeo 1999. godine izdavši album za Grand Produkciju pod nazivom “Sto ću čaša polomiti”, kada i istoimena pesma postaje hit.

    Miki Đuričić je misteriozni učesnik „Farme”

    Veliko iznenađenje koje je produkcija pete sezone rijalitija “Farma” čuvala kao “državnu tajnu” bilo je ime jednog učesnika koji nije snimio profil i koji se ostalim učesnicima pridružio tek posle ponoći na samom imanju u Lisoviću, a reč je o bivšem stanaru kuće Velikog Brata Miroslavu Mikiju Đuričiću, poznatom pčelaru iz Kupinova. Kako “Alo!” saznaje od izvora bliskog Mikiju, razlog za skrivanje njegovog identiteta bio je taj što on ima ugovor sa “Emoušnom” i najavljen je kao voditelj jedne od emisija ove produkcije koja će uskoro biti emitovana na Televiziji “Prva”.

    Farma 2013. - Page 7 693784-12

    - Miki je bio iznenađenje za sve, ostali učesnici nisu imali pojma, većina ljudi iz produkcije rijalitija “Farma 5” nije znala, a on je insistirao na anonimnosti jer, da je obelodanjeno, verovatno bi njegov ulazak bio sprečen jer on ima ugovor sa konkurentskom produkcijskom kućom “Emoušn” za emisju “Moja velika svadba”, koja stratuje sa emitovanjem 3. septembra na Televiziji “Prva”. Još uvek je neizvesno da li će se Miki zadržati sva četiri meseca ili će u “Farmi 5” boraviti neko vreme. A njega su sa “Farme” dugo ubeđivali i dugo su pregovarali, te je novac koji mu je ponuđen ozbiljan, ali on toliko i vredi jer je i u „Velikom bratu” bio zanimljiv, veoma je provokativan i publika ga voli. Ima i onih koji ga ne vole, ali činjenica je da na njega niko ne reaguje ravnodušno - dodaje izvor blizak Đuričiću, koji tokom jučerašnjeg dana nije bio dostupan za komentar.


    Izvor: ALO!


    _________________
    Ne puštam te da odrasteš Farma 2013. - Page 7 704899ccebae1c9038846f9c5760ca21
    Balerina
    Balerina
    Osnivač foruma
    Osnivač foruma


    Ženski
    Broj poruka : 1445
    Godina : 50
    Zodijak : Strelac
    Lokacija : Bgd.
    Reputation : 19
    Points : 1636
    Datum upisa : 13.03.2013

    standard Re: Farma 2013.

    Počalji od Balerina Sre 4 Sep - 8:44:28

    ULAZAK U KARANTIN: Pogledajte ko su učesnici "Farme 5"!

    U hotel kojem će takmičari biti smešteni do odlaska u Lisović, stiglii su Mica Trofrtaljka, Anastasija Buđić, Ivan Marinković, Igor Starović, Jelena Jovanović, Džidža i drugi


    Farma 2013. - Page 7 Farma-karantin-copy

    Takmičari pete sezone “Farme” tokom popodneva su počeli da dolaze u karantin u vili “Vertigo”, a izgleda da su najnestrpljiviji bili Čupo Kalač, Mica Trofrtaljka, Anastasija Buđić, Mis Svetlana i Jelena Jovanović koji su u hotel stigli pre 16 časova.
    Nešto kasnije su došli i glumica i rediteljka Jelena Golubović, pevač Dragan Krstić Crni, Zumreta Midžić, pevačica Aleksandra Stojković Džidža, Ivan Marinković, bivši suprug Goce Tržan, Lepi Mića, Igor Starović, nekadašnji odbojkaški reprezentativac Edin Škorić i pevačica Nela Bijanić.

    Farma 2013. - Page 7 Farma-karantin-31

    Voditeljku i nekadašnju učesnicu “Zvezda Granda” Jelenu Jovanović je u karantin ispratila cela njena porodica, dok je starleta Anastasija Buđić došla sa sestrom Jelisavetom i jedva je čekala da uđe u hotel. Među ranoraniocima je bila i nekadašnja voditeljka na televiziji “Kopernikus”, izvesna Mis Svetlana, vlasnica internet hita “Seks mašina”

    Farma 2013. - Page 7 Farma-karantin-3

    Zatim se, u pratnji muža, poput primadone pojavila i Simonida Aćović, po zanimanju “internet senzacija”, koja je drage volje pozirala fotoreporterima.
    Edin Škorić je došao sa suprugom i decom koja su se rasplakala dok se njihov tata pozdravljao sa njima.
    Ipak, izgleda da je devojci Igora Starovića najteže pao rastanak, pa je skočila na pevača i čvrsto ga zagrlila, a prisutni su imali odličan pogled na njenu zadnjicu koju je mini-suknja jedva pokrivala.

    Farma 2013. - Page 7 Farma-karantin-11

    Takmičari će sutra uveče prvo skoknuti do “Pinkovog” studija u Šimanovcima, a zatim će otići u Lisović, gde se nalazi imanje na kojem će se zadržati naredna četiri meseca. Direktan prenos ulaska na “Farmu” počinje u nedelju, u 20 časova na televiziji “Pink”.

    Farma 2013. - Page 7 Farma-karantin-2

    Da podsetimo, ovo će biti najduže izdanje ovog rijalitija do sada, i 26 takmičara će se boriti za glavnu nagradu koja iznosi 50 hiljada evra.

    Farma 2013. - Page 7 Farma-karantin-21

    Neki od farmera prvi put će imati priliku da se nađu u seosokom okruženju i da obavljuju najrazličitije seoske poslove. Počevši od čišćenja štale, muženja krava preko kopanja i sađenja bašte do onog što takmičarima najteže pada, a to je održavanje lične higijene bez kupatila, što iziskuje kupanje u buretu, kao i poljski toalet.


    Izvor: telegraf


    _________________
    Farma 2013. - Page 7 Ilov
    Balerina
    Balerina
    Osnivač foruma
    Osnivač foruma


    Ženski
    Broj poruka : 1445
    Godina : 50
    Zodijak : Strelac
    Lokacija : Bgd.
    Reputation : 19
    Points : 1636
    Datum upisa : 13.03.2013

    standard Re: Farma 2013.

    Počalji od Balerina Sre 4 Sep - 8:52:48

    ULAZAK U KARANTIN: Pogledajte ko su učesnici "Farme 5"!

    U hotel u kojem će takmičari biti smešteni do odlaska u Lisović, stigli su Mica Trofrtaljka, Anastasija Buđić, Ivan Marinković, Igor Starović, Jelena Jovanović, Džidža i drugi

    Takmičari pete sezone “Farme” tokom popodneva su počeli da dolaze u karantin u vili “Vertigo”, a izgleda da su najnestrpljiviji bili Čupo Kalač, Mica Trofrtaljka, Anastasija Buđić, Mis Svetlana i Jelena Jovanović koji su u hotel stigli pre 16 časova.

    Farma 2013. - Page 7 Ivan-marinkovic

    Nešto kasnije su došli i glumica i rediteljka Jelena Golubović, pevač Dragan Krstić Crni, Zumreta Midžić, pevačica Aleksandra Stojković Džidža, Ivan Marinković, bivši suprug Goce Tržan, Lepi Mića, Igor Starović, nekadašnji odbojkaški reprezentativac Edin Škorić i pevačica Nela Bijanić.


    Farma 2013. - Page 7 Nela-bijanic

    Da podsetimo, ovo će biti najduže izdanje ovog rijalitija do sada, i 26 takmičara će se boriti za glavnu nagradu koja iznosi 50 hiljada evra.


    Farma 2013. - Page 7 Dzidza-stojkovic

    Neki od farmera prvi put će imati priliku da se nađu u seosokom okruženju i da obavljuju najrazličitije seoske poslove. Počevši od čišćenja štale, muženja krava preko kopanja i sađenja bašte do onog što takmičarima najteže pada, a to je održavanje lične higijene bez kupatila, što iziskuje kupanje u buretu, kao i poljski toalet.

    Farma 2013. - Page 7 Denser-vajs


    Izvor: telegraf


    _________________
    Farma 2013. - Page 7 Ilov
    Balerina
    Balerina
    Osnivač foruma
    Osnivač foruma


    Ženski
    Broj poruka : 1445
    Godina : 50
    Zodijak : Strelac
    Lokacija : Bgd.
    Reputation : 19
    Points : 1636
    Datum upisa : 13.03.2013

    standard Re: Farma 2013.

    Počalji od Balerina Sre 4 Sep - 8:55:56

    Suzana Mančić naknadno ulazi na Farmu!

    Biće osveženje na imanju!


    Farma 2013. - Page 7 35026suzanamancicfotoint

    Jedno od imena oko kojeg se najviše spekulisalo pred novu sezonu „Farme“ je Suzana Mančić. Kako „Pulsonline“ saznaje, najpoznatija loto devojka u našoj zemlji u nedelju se neće preseliti u Lisoviće, ali to ne znači da je uopšte nećemo videti u petoj sezoni pomenutog rijalitija.
    Naš portal je od izvora bliskog Mančićevoj saznao da će ona biti jedna od osveženja na imanju tokom trajanja „Farme“ i naknadno će ući, kao što se i ranije dešavalo da neki poznati ulaze naknadno, a ne na početku rijalitija.
    Inače, poznata plavuša ovih dana se odmara na planini Goč i za razliku od ostalih budućih farmera, ona se još ne nervira šta će od garderobe poneti na imanje, niti razmišlja šta još treba da kupi. Prosto, još ima vremena!


    Izvor: pulsonline


    _________________
    Farma 2013. - Page 7 Ilov
    Balerina
    Balerina
    Osnivač foruma
    Osnivač foruma


    Ženski
    Broj poruka : 1445
    Godina : 50
    Zodijak : Strelac
    Lokacija : Bgd.
    Reputation : 19
    Points : 1636
    Datum upisa : 13.03.2013

    standard Re: Farma 2013.

    Počalji od Balerina Sre 4 Sep - 9:04:44

    POČELO JE
    PALA PRVA SVAĐA U KARANTINU: Mica Trofrtaljka napala Divnu!


    Divna je krenula "bratski" prema folk pevačici u šesdesetim godinama sa rečima: "Gde si Mico, Micojko, kako si". dok ke Mica na to osula paljbu na Karleušu


    Farma 2013. - Page 7 Divna-karleusa-137799062

    Da će ovo biti najnapetija Farma govori i podatak da su već u karantinu počele da sevaju varnice. Kada su se slučajno u hodniku srele Divna Karleuša i Mica Trofrtaljka došlo je do prve neprijatnosti.
    Divna je krenula "bratski" prema folk pevačici u šesdesetim godinama sa rečima: "Gde si Mico, Micojko, kako si"? Na to je Mica uvređeno upitala Divnu sa kojim pravom je oslovljava sa "Mico" s obzirom na to da se one ne poznaju i da nisu baš istih godina.
    Popularna pevačica i glumica iz Dragojevićevih filmova osula je paljbu na Karleušu, te se ova ubrzo povukla rumena kao bulka.

    Farma 2013. - Page 7 Mica-trofrtaljka-1377980


    Izvor: Kurir


    _________________
    Farma 2013. - Page 7 Ilov

    Sponsored content


    standard Re: Farma 2013.

    Počalji od Sponsored content


      Sada je Sre 8 Maj - 8:45:02