WEEKEND CAFE

Weekend Cafe je forum koji je nastao zbog svih nas.
Ako želite besplatno da postavite svoj oglas, saznate trenutna dešavanja u gradu, informišete se iz prve ruke o atraktivnim mestima za izlazak, rasprodajama...ili jednostavno želite da ćaskate uz kaficu - Weekend Cafe je pravo mesto za Vas!
REGISTRUJTE SE i provedimo vikend zajedno!
Dođite da zajedno formiramo kutak koji će svima biti od koristi.


Join the forum, it's quick and easy

WEEKEND CAFE

Weekend Cafe je forum koji je nastao zbog svih nas.
Ako želite besplatno da postavite svoj oglas, saznate trenutna dešavanja u gradu, informišete se iz prve ruke o atraktivnim mestima za izlazak, rasprodajama...ili jednostavno želite da ćaskate uz kaficu - Weekend Cafe je pravo mesto za Vas!
REGISTRUJTE SE i provedimo vikend zajedno!
Dođite da zajedno formiramo kutak koji će svima biti od koristi.

WEEKEND CAFE

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
WEEKEND CAFE

Provedimo Vikend Zajedno!


4 posters

    Farma 2013.

    Rođa Petrović
    Rođa Petrović
    Admin
    Admin


    Muški
    Broj poruka : 2270
    Godina : 45
    Zodijak : Rak
    Lokacija : Vazdušna banja
    Reputation : 19
    Points : 2115
    Datum upisa : 13.03.2013

    standard Re: Farma 2013.

    Počalji od Rođa Petrović Uto 11 Jun - 21:22:20

    Rekorderi: Na “Farmi” za 22 minuta 93 “biiipa” i mnogo psovki

    Farma 2013. - Page 4 Farma3

    Farmeri možda ne znaju da muzu kravu ili da umese hleb, ali zato vrlo dobro barataju ružnim rečima i psovkama. Njihov vokabular sadrži veliki broj ružnih reči, koje možda nikada niste čuli.

    Da ne kažete da od farmera baš ništa ne može da se nauči! Može itekako. Svakodnevno čujemo po koju novu reč, koju, ukoliko želimo, možemo da uvrstimo i u svoj rečnik. Ili još bolje – mogu deca da nam štošta nauče gledajući trenutno najgledaniji rijaliti šou program, na nacionalnoj televiziji.

    Ne znamo da li ste se ikada zapitali dok na televiziji u toku samo jedne svađe farmera čujete “biiiip” – koliko su puta opsovali? Mi jesmo. I brojali smo. Za 22 minuta koliko traje ovaj video zapis, čuli smo 93 puta dugih “biiiiip”.

    Čak se i produkcija umorila od cenzure u montaži, te su poslednja dva minuta pustili: ” jeba**š ti svoju mamu ped**ko, pi*ko, pi*do, ped*ru…”, što je govorila Saška Karan reperu, i ono što je Ša njoj odgovorio: “smrdi ti pi*ka, kur*odrobilice, ku*vo raspala, kara*emo te…”


    Svet


    _________________
    Ma boga mu poljubim, dokle će to tako...
    Rođa Petrović
    Rođa Petrović
    Admin
    Admin


    Muški
    Broj poruka : 2270
    Godina : 45
    Zodijak : Rak
    Lokacija : Vazdušna banja
    Reputation : 19
    Points : 2115
    Datum upisa : 13.03.2013

    standard Re: Farma 2013.

    Počalji od Rođa Petrović Uto 11 Jun - 21:23:44

    Iskreni ili ne? Katarina i Marjan promenili ploču i pokorili se! Stanija do pobede, izdrži!

    Farma 2013. - Page 4 Img20130513030512-610x61

    Katarina Živković i Marjan Kamenović posle višenedeljnih ironičnih prozivki na račun starlete Stanije Dobrojević večeras su promenili mišljenje i podržali farmerku što je mnoge ljude oduševilo i čestitalo im u komentarima. Nakon što je u pregledu dana “Farma” prikazana tuča između Zorice Marković i Stanije Dobrojević oni su na svojim privatnim Fejsbuk profilima napisali statuse podrške:
    Katarina: “Nisam verovala da ću ovo ikada reći, ali Stanija svaka čast, ove ljude treba izdržati!”
    Marjan: “Stanija do pobede! Izdrži <3!”

    [thumb=http://www.svet.rs/wp-content/uploads/2013/05/Screenshot_2013-05-17-23-00-07-610x1084.png]http://www.svet.rs/wp-content/uploads/2013/05/Screenshot_2013-05-17-23-00-07-610x1084.png[/thumb]

    [thumb=http://www.svet.rs/wp-content/uploads/2013/05/Screenshot_2013-05-17-23-01-28-610x1084.png]http://www.svet.rs/wp-content/uploads/2013/05/Screenshot_2013-05-17-23-01-28-610x1084.png[/thumb]


    Svet


    _________________
    Ma boga mu poljubim, dokle će to tako...
    Rođa Petrović
    Rođa Petrović
    Admin
    Admin


    Muški
    Broj poruka : 2270
    Godina : 45
    Zodijak : Rak
    Lokacija : Vazdušna banja
    Reputation : 19
    Points : 2115
    Datum upisa : 13.03.2013

    standard Re: Farma 2013.

    Počalji od Rođa Petrović Uto 11 Jun - 21:25:02

    Farma: Gazda je pijan i dosadni ste!

    Nominacije prošle u znaku romantike, Ekrem se ne odvaja od piva i požuruje sve - "dosadni ste"!


    Farma 2013. - Page 4 V290537p0

    Gazdi Ekremu, koji se ne odvaja od flaše, čaše ili limenke, dojadile su formalnosti. Tokom celih nominacija, požurivao je zaplićući jezikom sve ukućane. "Ajmo, brže, par reči i gudbaj Čarli".

    Od nominovanih golupčića, Danijel je dobio 11 štapića, a Jovana samo šest. Farmeri su bili na muci, jer su oboje sa svima korektni i ljubazni, i glupo je da ih nominuju "tek tako".

    Danijel je tražio od svih da nominuju njega, a ne Jovanu, tako da su njemu solidarno štapiće dali Ša, Vesna, Dule, Bebi, Era, Miki, Goca Božinovska, pevač Filip, Saška, Aki i Radojka. Svima je bilo teško, svi ih gotive oboje, ali eto… Džentlmenski, Danijel je prihvatio nominacije namenjene i njoj.

    Jovani su svejedno štapiće dali Memo, Ljuba, Filip maneken, Stanija, Ekrem i Milan Tarot.

    "Danijel mi je kao sin", "Jovana mi je kao ćerka", samo su neke od izjava koje su fameri davali suočeni sa ovim teškim izborom.

    Oboje su divni, osvetlali su obraz svojih porodica, zemalja, svega… Ali ipak neko mora u duel. A to će biti Danijel, kojem će se, po glasovima publike, pridružiti Dule, koji je već najavio da učiti - neće. Ali nije mu smetalo da voajeriše...


    Mondo


    _________________
    Ma boga mu poljubim, dokle će to tako...
    Rođa Petrović
    Rođa Petrović
    Admin
    Admin


    Muški
    Broj poruka : 2270
    Godina : 45
    Zodijak : Rak
    Lokacija : Vazdušna banja
    Reputation : 19
    Points : 2115
    Datum upisa : 13.03.2013

    standard Re: Farma 2013.

    Počalji od Rođa Petrović Uto 11 Jun - 22:19:58

    FILIP LJUT NA STANIJU: Nije trebalo da ideš sa Ša!

    Ti neke stvari ne kapiraš, ali to si ti. Ja neke stvari nikad ne bih prihvatio zbog šoua. Nije trebalo da ideš, rekao je Filip


    Farma 2013. - Page 4 Stanija-filip-1368967183

    Filip i Stanija ne prestaju da se raspravljaju. Sada je maneken ljut na starletu zato što je sinoć otišla i provela noć sa Ša, dok je ona njemu zamerila to što joj se nije javio jutros kad se vratila, već se samo Ša obratio.

    "Zašto si samo Ša pitao kako se proveo, a mene si ignorisao. Nije trebalo to da radiš", rekla je starleta, a maneken je objasnio kako je čuo da se smeje kad se vratila i da ga je to iznerviralo.

    "Ti neke stvari ne kapiraš, ali to si ti. Ja neke stvari nikad ne bih prihvatio zbog šoua. Nije trebalo da ideš", rekao je Filip, a Stanija je pokušala da mu objasni da je to samo igra.

    "Jesi li ti normalan, to je samo igra. Nikad ne bih otišla tako sa nekim da nije igra", rekla je i dodala da ne može da upoređuje šou sa realnim životom.


    kurir


    _________________
    Ma boga mu poljubim, dokle će to tako...
    Rođa Petrović
    Rođa Petrović
    Admin
    Admin


    Muški
    Broj poruka : 2270
    Godina : 45
    Zodijak : Rak
    Lokacija : Vazdušna banja
    Reputation : 19
    Points : 2115
    Datum upisa : 13.03.2013

    standard Re: Farma 2013.

    Počalji od Rođa Petrović Uto 11 Jun - 22:21:16

    FARMA: Radojka novi gazda, Stanija primila injekciju!

    - Ja sam došla do zaključka da mi stariji farmeri nemamo velike šanse da ostanemo kad budemo u areni, jer ne možemo da naučimo pitanja. Znam da se ovde sve zaboravlja za tri dana, ljudi ovde zaje*avaju, kako mene, tako i ostale. Znam da će tako biti i nadalje- rekla nova gazdarica Radojka


    Farma 2013. - Page 4 Clipboard01

    Nakon što je sinoća napustio imanje u Lisoviću, Dule je u pismu odredio svoju ženu Radojku za novog gazdu. Radojka se zahvalila svom suprugu i odmah podelila zadatke, dok su Stanija, koja je primila injekciju i Bebi Dol danas na poštedi, te ne moraju da rade.


    Dule je u pismu pohvalio Mikija i Gocu Božinovsku, a Radojka je izjavila da stariji farmeri nemaju šanse protiv mlađih.

    - Ja sam došla do zaključka da mi stariji farmeri nemamo velike šanse da ostanemo kad budemo u areni, jer ne možemo da naučimo pitanja. Mladi tu imaju prednost i to je dobro. Hajde sada da se potrudimo da ispravimo sve što do sada nije bilo dobro. Ja znam da se ovde sve zaboravlja za tri dana, ljudi ovde zaje*avaju, kako mene, tako i ostale. Znam da će tako biti i nadalje.

    Radojki su Miki Mećava i Era Ojdanić čestitali i pohvalili je, jer misle da će biti odličan gazda i da ima njihovu podršku. Nova gazdarica se zahvalila mužu što ju je postavio za gazdu i rekla da će joj nedostajati. Aki je dobio zadatak da obrise kuhinju, a Memo da sredi špajz. Danijel i Filip će srediti sudove, Ša će srediti terasu, a ostali farmeri će sačekati zadatke od Proke.

    telegraf


    _________________
    Ma boga mu poljubim, dokle će to tako...
    Rođa Petrović
    Rođa Petrović
    Admin
    Admin


    Muški
    Broj poruka : 2270
    Godina : 45
    Zodijak : Rak
    Lokacija : Vazdušna banja
    Reputation : 19
    Points : 2115
    Datum upisa : 13.03.2013

    standard Re: Farma 2013.

    Počalji od Rođa Petrović Uto 11 Jun - 22:23:07

    Farma 2013: Stanija Dobrojević trudna?! Završila u bolnici!

    Farma 2013. - Page 4 235654742

    Stanija Dobrojević pre desetak dana završila je na infuziji, a sada se nalazi u bolnici.

    U nedelju uveče, starleta je stala pred kamere i obratila se produkciji kada je ispričala da sumnja da je u blagoslovenom stanju. Ona je rekla da sumnja na trudnoću jer se već dugo ne oseća dobro.

    Stanija i Filip Panajotović su u vezi koja traje već više od mesec dana, ali kako su oboje naglasili već nekoliko puta, među njima nije bilo odnosa na Farmi, pa je starleta objasnila da je moguće da je ostala trudna pre ulaska na Farmu sa bivšim dečkom.

    "Možda sam trudna od pre rijalitija, jer sa Filipom nisam imala odnose", objasnila je Stanija.

    Jutros je stiglo pismo od Duleta Bogdanovića, u kome je on imenovao novog gazdu, Radojku. Kako je zadruga prošle nedelje poručila, svi farmeri moraju biti prisutni dok se pismo čita. Stanija nije prisustvovala ovom sastanku, a kada je Goca Božinovska pitala gde je starleta, Ljuba je objasnila da je u bolnici.

    Goca je prokomentarisala da je sve to shvatila kao šalu, a niko od ostalih farmera nije komentarisao ove događaje. Da li je starleta trudna ili je po sredi nešto drugo uskoro ćemo saznati, iako mnogi nagađaju da je ovo samo još jedan od njenih trikova da privuče pažnju. Stanija je bila na pregledu kod lekara, a rezultate još nije podelila sa ostalim farmerima.


    Svet+


    _________________
    Ma boga mu poljubim, dokle će to tako...
    Rođa Petrović
    Rođa Petrović
    Admin
    Admin


    Muški
    Broj poruka : 2270
    Godina : 45
    Zodijak : Rak
    Lokacija : Vazdušna banja
    Reputation : 19
    Points : 2115
    Datum upisa : 13.03.2013

    standard Re: Farma 2013.

    Počalji od Rođa Petrović Uto 11 Jun - 22:24:18

    Farma 2013: Novi tajni zadaci - Bebi Dol Ekremov potrčko, Miki Mećava krije alkohol!

    Farma 2013. - Page 4 235605119

    Ognjen Amidžić posetio je imanje u Lisovićima povodom duela koji će se večeras odigrati.

    Posetu Farmi iskoristio je i za razgovor sa Bebi Dol kojoj je dodelio tajni zadatak. Rekao joj je da mora da bude Ekremov potrčko. Pored toga, objasnio joj je da ostali farmeri ne znaju ništa o tome i da njen zadatak traje do četvrtka. Biće interesantno gledati Bebi Dol kao Ekremovog potrčka, a kako će to izgledati gledaćemo naredna četiri dana.

    Sem što je Bebi dobila zaduženje, tajni zadatak dodeljen je i Mikiju Mećavi. On treba da traži sve "štekove" za alkohol, kao i da sav alkohol koji dospeva u kuću sakrije u kući za izolaciju. Njegov zadatak takođe traje do četvrtka, a što više alkohola sakrije veća će biti njegova nagrada.


    Svet+


    _________________
    Ma boga mu poljubim, dokle će to tako...
    Rođa Petrović
    Rođa Petrović
    Admin
    Admin


    Muški
    Broj poruka : 2270
    Godina : 45
    Zodijak : Rak
    Lokacija : Vazdušna banja
    Reputation : 19
    Points : 2115
    Datum upisa : 13.03.2013

    standard Re: Farma 2013.

    Počalji od Rođa Petrović Uto 11 Jun - 22:25:54

    Dule je predosetio da napušta "Farmu"

    Dule Bogdanović izbačen je sa "Farme". Nakon što je od Danijela izgubio u areni i nakon dupliranja glasova, publika je odlučila da zadrži Alibabića


    Farma 2013. - Page 4 342991dule-bogdanovic01r

    Dule je , kako kaže, znao da će napustiti "Farmu". Poželeo je samo da malo više provede vremena sa suprugom Radojkom.

    Danijel je pobedio u igri znanja. njegovi glasovi su se duplirali. Nijedan od duelista se nije dobro pripremio. Alibabić je imao dva tačna odgovora za razliku od Duleta koji nije imao ni jedan.

    Glasanje je završeno. Duelisti se pripremaju u areni. Takmičari se znanjem bore za opstanak u rijalitiju.

    Danijela podržava drugarica Milica, koja ne sumnja u to da će on ipak ostati u rijalitiju

    Duleta u studiu podržava venčana kuma. Ona svoje kumove podržava jer su veoma zaljubljeni. Misli da je publika nominovala Duleta jer je bio malo tiši u posednje vreme.

    - Nemam ništa da im zamerim. teško mi je pala rasprava Duleta i Zorice. On nikada takve stavi ne bi rekao jednoj ženi - rekla je kuma, koja je dodala da se plaši kako će neko od farmera zavesti Radojku ukoliko se oni razdvoje.

    Ognjen je dao Bebi Dol tajni zadatak koji će trajati do četvrtka. Njena uloga je da bude Ekremov potrčko. Bebi treba da radi sve što i on, kao i da se ne odvaja od njega.

    Ova nedelja je bila veoma turbulentna. Verbalni i fizički napadi obeležili su devetu nedelju, tokom koje je izbačena i pevačica Zorica Marković.

    Danijel Alibabić i Dule Bogdanović u rijalitiju imaju partnerke, kojima ove nominacije možda i najteže padaju.

    Iako je Danijel želeo da bude nominovan kako bi spasio devojku Jovanu nominacije, on ipak ne bi želeo da večeras napusti rijaliti.

    Dule je izjavio da ga mrzi da uči pitanja za arenu, ali da ne bi želeo da ostavi suprugu Radojku.

    Blic


    _________________
    Ma boga mu poljubim, dokle će to tako...
    Rođa Petrović
    Rođa Petrović
    Admin
    Admin


    Muški
    Broj poruka : 2270
    Godina : 45
    Zodijak : Rak
    Lokacija : Vazdušna banja
    Reputation : 19
    Points : 2115
    Datum upisa : 13.03.2013

    standard Re: Farma 2013.

    Počalji od Rođa Petrović Uto 11 Jun - 22:27:27

    PREOKRET // Napadali Staniju, a Filip otkrio da ima taktiku i nekoga napolju!

    Iako su mnogi napadali Staniju, Filip je u razgovoru sa Akijem i Filipom Mitrovićem u šiframa otkrio da ima nekoga napolju i da je ovo sve igra.


    Farma 2013. - Page 4 Postcandidate12517

    Filip ima taktiku?!
    Ljubavna veza između Stanije Dobrojević i Filipa Panajotovića izaziva veliku pažnju domaće javnosti, ali i njihovih cimera u realityju "Farma". Veliki deo stanara na imanju u Lisoviću se složio sa pričom da veuju u to da je Filip iskreno zaljubljen, dok misle da ga Stanija zavlači i da ima taktiku zbog realityja.
    Međutim, u toku prethodne noći situacija je dobila potpuni obrt.
    Naime, Aki i Filip Mitrović su pre nekoliko dana zamerili Filipu što nema vremena za njih, te da sve svoje vreme provodi sa Stanijom, za koju smatraju da nije prava devojka za njega. U toku protekle noći starleta je sa svojim "mužem" Sha otišla da provede prvu bračnu noć u hotelskoj sobi, te su tako pomenuti pevači u dvorištu kuće razgovarali sa manekenom.
    Njih dvoje su ponovili ono što misle, ali ih je Filip prilično iznenadio svojim stavom i naterao ih da ga shvate i podrže.
    Iako su pričali u šiframa, jasno se moglo razumeti da je Panajotović njima otkrio da napolju ima nekoga ko ga čeka, te da je sve što se dešava na "Farmi" zapravo deo njegove igre.
    Aki ga je savetovao da bi mogli da otpevaju zajedno pesmu kako bi toj osobi napolju poslali poruku da shvati šta se dešava.
    - Sad mi je lakše. Sad me boli uvo i radi šta hoćeš, samo da znam da isto razmišljamo - rekao mu je Aki.
    - Kako ti to nama nisi rekao ranije da se mi ne mešamo u neke stvari - nadovezao se Mitrović.
    Kako će Stanija reagovati kada sazna za to da Filip napolju ima nekoga ostaje nam da vidimo.


    Opera17


    _________________
    Ma boga mu poljubim, dokle će to tako...
    Rođa Petrović
    Rođa Petrović
    Admin
    Admin


    Muški
    Broj poruka : 2270
    Godina : 45
    Zodijak : Rak
    Lokacija : Vazdušna banja
    Reputation : 19
    Points : 2115
    Datum upisa : 13.03.2013

    standard Re: Farma 2013.

    Počalji od Rođa Petrović Uto 11 Jun - 22:28:41

    HIT // Zorica otkrila u emisiji "Narod Pita": Favorit mi je Stanija, a Ljuba je monstrum!

    Na veliko iznenađenje gledaoca emisije "Narod Pita" pevačica Zorica Marković je otkrila da joj je favorit na "Farmi" Stanija Dobrojević.


    Farma 2013. - Page 4 Postcandidate12530

    Stanija favorit, Ljuba monstrum!
    Prilikom gostovanja u emisiji "Narod Pita" pevačica Zorica Marković je na iznenađenje gledaoca otkrila da je njen favorit za pobedu u realityju "Farma" starleta Stanija Dobrojević, zbog koje je upravo ona diskvalifikovana i morala da napusti imanje u Lisoviću.
    - Stanija mi je favorit. Ona je jedna ambiciozna devojka i ja i dalje tvrdim da se moja ruka slučajno našla iznad njene glave, i verujem da će ona da pobedi. Ona je moj favorit, ne znam zašto mi ne veruju. Ona ima fantastičnu igru za gledaoce - rekla je Zorica, a zatim je iznela niz uvreda na račun Ljube Pantović.
    - Ljuba je monstrum i trandža. Ja tako nešto nisam videla u životu. Ona je ušla i gazi, i ostaće verovatno do kraja. Ne želim da je komentarišem - rekla je Zorica.


    opera17


    _________________
    Ma boga mu poljubim, dokle će to tako...
    Rođa Petrović
    Rođa Petrović
    Admin
    Admin


    Muški
    Broj poruka : 2270
    Godina : 45
    Zodijak : Rak
    Lokacija : Vazdušna banja
    Reputation : 19
    Points : 2115
    Datum upisa : 13.03.2013

    standard Re: Farma 2013.

    Počalji od Rođa Petrović Uto 11 Jun - 22:44:58

    Duško Bogdanović: Zoricu Marković bih očerupao!




    Njena sreća je što na „Farmi“ postoje kamere i što je zabranjeno da se bije, kaže Bogdanović



    Farma 2013. - Page 4 Dusko-bogdanovic-zorica-
    Duško Bogdanović jedva je čekao da izađe s „Farme“. Srećan je što je otišao kući, ali mu je žao što je njegova žena Radojka ostala na imanju.

    On kaže da su farmeri nervozni zbog nedostatke hrane i da se razočarao u Zoricu Marković.

    - Voleo sam Zoricu otkako je počela da peva. Kad je počinjala, bila je lepa i visoka. Bog joj je dao samo glas, a sve ostalo joj je uzeo. Ona nema mozga.

    ♦ Ona je rekla da bi prvo tebe i Ljubu izudarala?

    - Njena sreća je što na „Farmi“ postoje kamere i što je zabranjeno da se bije. Da nije toga, svu bih je očerupao još onda kad me je pljunula.

    ♦ Kako gledaš na Stanijinu vezu s Filipom?

    - Staniju sam gledao kao ćerku i delio sam joj savete kad ju je Era napadao. Rekao sam joj da se hvata ovog manekena jer drugačije od deda Ere neće moći da se spase. Mnogo sam je zavoleo. A što se tiče njene veze s Filipom, ona neće opstati van „Farme“.

    ♦ Video si Jovanin i Danijelov seks.

    - Ma, nisam hteo. Tad sam zatvarao ovce. Samo sam hteo da im se javim. Popeo sam se na bure i imao sam šta da vidim. Baš sam se pokajao. Rekao sam Radojki šta sam video, ona se nasmejala, ostali su videli i morao sam da kažem.

    ♦ Zašto Radojka i ti niste imali seks?

    - Ćerke su nam rekle da ne pravimo gluposti.




    Farma 2013. - Page 4 Dusko-bogdanovic-zorica-


    Kurir


    _________________
    Ma boga mu poljubim, dokle će to tako...
    Rođa Petrović
    Rođa Petrović
    Admin
    Admin


    Muški
    Broj poruka : 2270
    Godina : 45
    Zodijak : Rak
    Lokacija : Vazdušna banja
    Reputation : 19
    Points : 2115
    Datum upisa : 13.03.2013

    standard Re: Farma 2013.

    Počalji od Rođa Petrović Uto 11 Jun - 22:49:01

    DULE: Fali mi seks, prevariću Radojku!

    - Na farmi nismo mogli da vodimo ljubav, sramota nas bilo. Sad kad sam izašao, ja ću da se snađem, valjda će neka da mi pomogne. Mnogo nam je bilo teško tamo, zajedno smo, a nismo, a kod kuće vodimo ljubav svakoga dana - kaže bivši "farmer" Dule

    Farma 2013. - Page 4 Radojka-i-dusan-bogdanov


    Nakon što je napustio rijaliti program “Farma”, Dule je izjavio da mu fali seks, koji svakodnevno upražnjava sa svojom suprugom Radojkom. Bivši farmer za “Alo” navodi da “ga je bilo sramota da spava sa ženom na imanju, a kod kuće imaju seks nekoliko puta dnevno“. Dule je najavio da sada može da se vrati svojim svakodnevnim intimnim aktivnostima i nada se da će mu nova jedinka ženskog pola pomoći u tome.


    - Nismo mogli da vodimo ljubav, sramota nas bilo. Sad kad sam izašao, ja ću da se snađem, valjda će neka da mi pomogne. Neću ja da prevarim moju Radojku, neće ona ni da sazna. Mnogo nam je bilo teško tamo, zajedno smo, a nismo, a kod kuće vodimo ljubav svakoga dana. Nismo mi mladi kao Jovana i Danijel, pa da imamo seks po ceo dan tamo - rekao je Bogdanović.

    Dule je prokomentarisao velike svađe i pljuvanje sa Zoricom Marković, rekavši da je njoj “Bog dao samo glas i da se nikada neće pomiriti sa njom”.


    telegraf


    _________________
    Ma boga mu poljubim, dokle će to tako...
    Rođa Petrović
    Rođa Petrović
    Admin
    Admin


    Muški
    Broj poruka : 2270
    Godina : 45
    Zodijak : Rak
    Lokacija : Vazdušna banja
    Reputation : 19
    Points : 2115
    Datum upisa : 13.03.2013

    standard Re: Farma 2013.

    Počalji od Rođa Petrović Sre 12 Jun - 2:55:40

    STARLETA KOD LEKARA NAKON ŠTO JE DANIMA SUMNJALA DA JE TRUDNA!

    Stanija i Filip imali seks u seniku!

    Iako kamere na imanju u Lisoviću prekrivaju gotovo svaki pedalj zemlje, Stanija Dobrojević i Filip Panajotović ipak su, kako “Alo!” saznaje, uspeli da umaknu u senik, gde pogled produkcije ne dopire, i tamo imaju seks, zbog čega je starleta nekoliko dana provela strahujući da je trudna.


    Farma 2013. - Page 4 501799-stanija

    Stanija i Filip u akciji
     
    Dobrojevićeva je rekla Panajotoviću da dete koje je mislila da nosi nije njegovo

    Da posle toga ipak ima kajanja, saznali smo kada se Stanija najpre nekoliko dana žalila kako joj se gadi hrana, a posebno mleko, koje ne može da okusi. No, to nije bilo sve - Filipu je rekla da je u poslednje vreme malaksala i da joj mesečni ciklus kasni, što je dodatno podgrejalo sumnje da je ona trudna. Da postoji mogućnost da mu je draga trudna, najpre je otkrio maneken. On je tokom razgovora sa Akijem i Filipom Mitrovićem u više navrata (dok je njegova devojka Stanija provodila prvu bračnu noć u hotelu sa Nenadom Aleksićem) šifrovano rekao kako ima razlog zašto se ponaša kao pi*ka i kako je “nabo”, da bi potom u šifrovanom razgovoru sa Danijelom Alibabićem i crnogorski pevač rekao da je upoznat sa situacijom.


    Farma 2013. - Page 4 501812-stanija-02-ras-fo
    Mislila da je u drugom stanju: Dobrojevićeva | Foto: Robert Getel

    - Ako mene pozovu i pitaju me, ja ću da kažem istinu. Da se ne začudiš - rekao je Alibabić i nastavio:

    - Baš lepo, neka se ova “Farma” pamti po nečemu lepom. Kako će to da bude lepa mala lutkica - rekao je potencijalni kum, koji je već očigledno smatrao da će dete biti devojčica. Na te njegove reči Filip se nadovezao:


    Farma 2013. - Page 4 501822-farma-senik-02-ra
    Starleta i maneken su našli mesto gde ih kamere ne vide

    - Kad Stanija dođe, reci joj da si se šalio, da ne provali da smo komentarisali.
    Stanija je ipak saznala za njihov razgovor, pozvala je Filipa da ode sa njom do poljskog toaleta, gde mu je kazala:

    - Molim te da prestaneš da pričaš o tome, i ako jesam trudna, nisi ti (otac, prim. aut.)! Prestani, Filipe, i zakuni se da više nećeš pričati na tu temu - rekla je starleta šapućući.


    Farma 2013. - Page 4 487681-filip-panajotovic
    Devojka mu zabranila da priča o trudnoći: Filip

    Sve nedoumice oko potencijalne trudnoće ipak su razrešene u ponedeljak, kada je Stanija napustila imanje kako bi otišla na lekarski pregled. Tamo je ustanovljeno da je, zbog toga što se bosonoga šetala po imanju, zaradila tešku prehladu. Kako je “Alo!” saznao, ustanovljeno je da starleta nije u drugom stanju, već da ima zdrastvenih problema, usled čega joj je određena adekvatna terapija antibioticima i injekcijama. Dobrojevićevoj je ipak laknulo nakon ovih vesti, pa je, nakon što se vratila sa imanja, došla kod Filipa i Danijela, koji su prali posuđe, i kroz smeh im rekla:

    - Evo vam ova šolja, operite je, trudnice ništa ne rade...

    A šta će na sve reći potencijalni otac deteta, videće se po Stanijinom izlasku.
    „Pink“: Sumnjali smo da je trudna

    Povodom Stanijine zdravstvene situacije dobili smo izjavu iz produkcije:
    - Stanija Dobrojević se tokom protekle noći požalila na zdravstvene tegobe koje su ukazivale na sumnju na graviditet. Kako veoma držimo do zdravstvene zaštite učesnika “Farme”, produkcija je na njen zahtev i nakon pregleda dežurnog lekara jutros uputila Staniju na specijalistički ginekološki pregled, gde su obavljene sve potrebne analize. Nakon toga, Stanija je vraćena u “Farmu”, gde će nastaviti učešće u najpopularnijem rijaliti programu - stoji u saopštenju “Pinka”.

    Alo


    _________________
    Ma boga mu poljubim, dokle će to tako...
    Rođa Petrović
    Rođa Petrović
    Admin
    Admin


    Muški
    Broj poruka : 2270
    Godina : 45
    Zodijak : Rak
    Lokacija : Vazdušna banja
    Reputation : 19
    Points : 2115
    Datum upisa : 13.03.2013

    standard Re: Farma 2013.

    Počalji od Rođa Petrović Sre 12 Jun - 5:08:45

    Dule: Sve žene su ružne bez šminke, pa i Stanija! Bebi Dol se nije okupala nijednom!

    Dule je nakon ispadanja iz Farme rekao da je srećan zbog povratka u selo Galibabinci nakon 70 dana, ali i da je tužan zbog rastanka od Radojke, koju je ostavio kao gazdu.


    Farma 2013. - Page 4 446869-05



    - Ako ima i najmanje šansi da Radojka pobedi, voleo bih da ostane do kraja, a ako ne, neka izađe što pre - bio je iskren Dule, koji je u izgubio od Danijela Alibabića.

    - Na “Farmi” je strašno, bolje društvo sam imao u “Velikom bratu”. Od svih bih izdvojio Gocu Božinovsku i Mikija Mećavu, a Zorici bih poručio da proba da me pljune u stvarnom životu, pa će videti kako će da prođe. Inače, Bebi Dol se nije okupala nijednom, i sve žene, uključujući i Staniju, ružne su bez šminke - kazao je on za "Blic".

    Alo


    _________________
    Ma boga mu poljubim, dokle će to tako...
    Rođa Petrović
    Rođa Petrović
    Admin
    Admin


    Muški
    Broj poruka : 2270
    Godina : 45
    Zodijak : Rak
    Lokacija : Vazdušna banja
    Reputation : 19
    Points : 2115
    Datum upisa : 13.03.2013

    standard Re: Farma 2013.

    Počalji od Rođa Petrović Sre 12 Jun - 5:10:27

    Farma: Jovana nominovana, Stanija u svađi sa Filipom

    Ona je sakrila Erinu bubicu sa ostalim takmičarima što je strogo kažnjivo. Pevač nije kriv jer mu je nestala bubica pa je produkcija odlučila da kazni Jovanu


    Farma 2013. - Page 4 Jovana620x0



    Era i Ljuba su se, ponovo, kao po nekom nepisanom pravilu, prvi probudili. Sportistkinja se postarala da ostale farmere sačeka čista kuhinja i šporet, dok je pevač otišao da obiđe životinje. Ubrzo zatim im se pridružila i Saška. Pričali su o lenjosti i nehigijeni pojedinih farmera. Oni su ogorčeni na Akija i Filipa, koji nikako ne žele da se late posla. Njih su uporedili sa svojom decom, za koju kažu da su vaspitana i sa radnim navikama, za razliku od omladine na Farmi. Goca je razumela da deca na Farmi ne rade, da su se četvoro među sobom zaljubili, ali, kako je rekla, ne može da shvati kako Vesna ništa ne radi, već se, krajnje folirantski, čim ugleda kameru lati posla.


    Radojka je okupila sve žene kod gazdine kuće. Iznenadila se kada su se sve žene pojavile ispred gazdine kuće. Prokomentarisala je da je ovo prvi put od početka Farme da se sve žene okupe i mirno ispijaju kafu.

    Proka je pokazao novoj gazdarici Farme poslove kao i način na koji će ih izvršiti. Proka je potom postrojio sve farmere u dnevnoj sobi. Strogim, odsečnim, glasom Proka je pokušao da dovede u red nedisciplinovane među farmerima. On im je još jednom ponovio da svi moraju da rade, ne samo pojedinci. On je ljut i na Ekrema jer nije izvršio sve zadatke kao gazda.

    Stanija se posvađala sa Filipom jer je on ispričao Danijelu da je Stanija možda trudna. Priznala mu je da je očajna i ljuta, jer misl da to nije fer, da se tako igra sa njenim životom i zdravljem. Ona je od Filipa tražila da joj ne radi ništa iza leđa i da, shodno tome, ne priča Akiju i Filipu sve što čuje od nje.

    U pismu Zadruge, Jovana je kažnjena direktnom nominacijom. Razlog za ovako drastičan potez Zadruge je to što je Jovana sakrila Erinu bubicu na duži period, što je protivno pravilima Farme.

    Danijel i Jovana su po čitanju pisma odvojeno započeli razgovor o Erinoj bubici. Jovana je rekla da nije sakrila Erinu bubicu i da je neopravdano optužena i nominovana. Jovana i Danijel su zaključili da je ovo jedini način da ih razdvoje. Jovana je priznala da neće učiti, i da će biti šta će biti. Neće se opterećivati.

    Novosti


    _________________
    Ma boga mu poljubim, dokle će to tako...
    Rođa Petrović
    Rođa Petrović
    Admin
    Admin


    Muški
    Broj poruka : 2270
    Godina : 45
    Zodijak : Rak
    Lokacija : Vazdušna banja
    Reputation : 19
    Points : 2115
    Datum upisa : 13.03.2013

    standard Re: Farma 2013.

    Počalji od Rođa Petrović Sre 12 Jun - 7:05:08

    Farma: Dokle više!?

    Nova svađa, novo urlanje uglas, nove uvrede, blagi fizički kontakt... Saška Karan i Ša ponovo u klinču.


    Farma 2013. - Page 4 V290941p0



    Ako će po nečemu biti upamćena ova Farma, onda su to svakako svađe i količina uvreda i psovki koje su učesnici rijalitija uputili jedni drugima.

    Da li je reč o "nameštenim" situacijama i razmiricama zarad veće gledanosti ili su se, zaista, jedni drugima smučili (a kako i ne bi kad su zajedno više od dva meseca), tek ne prođe dan a da ne bukne novi plamen na imanju u Lisovićima.

    Najnoviju "frku" je teško opisati. Počelo je sve od pokušaja Ere Ojdanića da objasni šta se dogodilo u štali, nakon što se požalila da su je Memo i Ša napali. Odjednom su svi pričali uglas, urlali, vikali...

    Najžešće je bilo između Saške Karan i Ša, koji se i dalje ne podnose. A, zanimljivo, njih dvoje su zajedno ušli u studio kada je počinjao šou i tada su rekli da će štititi jedno drugog.

    Saška je rekla reperu da mu nije zaboravila što je napao i što joj se ruga iako je povređena. Krenula je i da ga polije vodom ili kafom, ali su je u tome sprečili. Rekla je Ša da je "mali muškarac", nazivala ga "pi*** beogradskom", a on je imitirao scene seksa sa njom i Vesnom Rivas.

    Zbog sličnog incidenta, sa Farme je izbačena Zorica Marković.

    Da vam ne prepričavamo detalje najnovije svađe - POGLEDAJTE





    Mondo


    _________________
    Ma boga mu poljubim, dokle će to tako...
    Rođa Petrović
    Rođa Petrović
    Admin
    Admin


    Muški
    Broj poruka : 2270
    Godina : 45
    Zodijak : Rak
    Lokacija : Vazdušna banja
    Reputation : 19
    Points : 2115
    Datum upisa : 13.03.2013

    standard Re: Farma 2013.

    Počalji od Rođa Petrović Uto 18 Jun - 10:37:35

    Farma: Vendi ulazi u šou?

    Produkcija rijalitija pustila "probni balon" u vezi sa učešćem Vesne Vukelić-Vendi na Farmi. Moguće je da će ponovo doći na imanje u Lisovićima. Zavisi od gledalaca.


    Farma 2013. - Page 4 V290901p0

    Vi se nalazite ovde: Mondo > Zabava > Rijaliti TV

    Farma: Vendi ulazi u šou?

    27 komentara OdštampajMake font size smaller Make font size default Make font size larger 21. maj 2013. 20:05 > 20:13
    Produkcija rijalitija pustila "probni balon" u vezi sa učešćem Vesne Vukelić-Vendi na Farmi. Moguće je da će ponovo doći na imanje u Lisovićima. Zavisi od gledalaca.


    "Da li bi bilo interesantno da Vendi dođe na imanje?!?!", pitanje je koje je produkcija rijalitija Farma postavila na zvaničnoj Facebook stranici šoua u svojevrsnom ispitivanju javnog mnjenja.

    U prvim komentarima, velika većina ljubitelja ovog rijalitija je za to da Vendi uđe, neki predlažu da ima i zadatak.

    Uz pitanje, ljubiteljima Farme je postavljen i "zadatak": ako fotografija Vendi prikupi 5.000 "lajkova", onda će ona ući u šou.

    Nije isključeno da će Vendi, koja je ove sezone učestvovala u drugom rijalitiju - Veliki brat - ponovo biti deo Farme, na kojoj je bila i pre dve godine, kada je tamo bio i Ekrem Jevrić.

    Ekrem ne propušta priliku da pomene svog "Vendija" i žali što na Farmi nijedna žena nije kao ona, jer je sa njom mogao da napravi šou. Nema dileme ko bi bio najsrećniji kada bi video "Vendija" na ulaznim vratima!


    Mondo


    _________________
    Ma boga mu poljubim, dokle će to tako...
    Rođa Petrović
    Rođa Petrović
    Admin
    Admin


    Muški
    Broj poruka : 2270
    Godina : 45
    Zodijak : Rak
    Lokacija : Vazdušna banja
    Reputation : 19
    Points : 2115
    Datum upisa : 13.03.2013

    standard Re: Farma 2013.

    Počalji od Rođa Petrović Uto 18 Jun - 10:41:23

    NIKO NIJE OČEKIVAO DA ĆE SE ČAK I ONI KRVNIČKI POSVAĐATI:
    Filip i Miki Mećava se častili uvredama! (VIDEO)

    Imanje u Lisovićima odzvanjalo je od psovki i uvreda a njih dvojica nisu mogli da se zaustave!


    Farma 2013. - Page 4 448315-11
    Miki Mećava
    Nemoguće je i nabrojati koliko je ukupno bilo svađa na "Farmi"" Poslednja u nizu dogodila se između Saške Karan i repera Sha kada je navodno došlo i do fizičkog kontakta. Pevačica nije izbačena ali tu svađe nisu prestale. Tokom dana sukobili su se Miki Mećava i Filip Panajotović a pevač je sve pokrenuo jer mu je muka da čeka manekena da dođe i seče drva.

    Farma 2013. - Page 4 487681-filip-panajotovic
    Filip Panajotović

    - Filipe pa šta sad čekaš? Rekao si mi da ti pokažem i šta sad radiš? - vikao je Miki.

    - Ma neću da dođem boli me ku*ac, uzvratio je Filip a pevač mu nije ostao dužan:
    - Pa ako te boli ku*ac nemoj mi pričati pomozi mi već dođi. Šta svaki dan sediš i nešto važno pričaš k'o da si u španskoj seriji! Ne znaš ti ništa buzdovančino jedna!
    - Ti si ke*aš tu kao po ceo dan radiš, drao se maneken.
    Ova svađa je potrajala a njih dvojica nisu mogli da prestanu da se "časte" brojnim uvredama.


    Alo


    _________________
    Ma boga mu poljubim, dokle će to tako...
    Rođa Petrović
    Rođa Petrović
    Admin
    Admin


    Muški
    Broj poruka : 2270
    Godina : 45
    Zodijak : Rak
    Lokacija : Vazdušna banja
    Reputation : 19
    Points : 2115
    Datum upisa : 13.03.2013

    standard Re: Farma 2013.

    Počalji od Rođa Petrović Uto 18 Jun - 10:42:57

    Stres ih polako ali sigurno jede: Nakon žestoke svađe sa Vesnom Rivas, Memo završio u bolnici!

    Farma 2013. - Page 4 Vesna-memo

    Na “Farmi” je strogo zabranjeno vređanje na nacionalnoj osnovi, međutim, Vesna Rivas je promišljeno upakovala uvrede upućene Sulejmanu Haljevcu Memi i time napravila jednu od svađa koje će obeležiti ovu sezonu rijalitija. Naime, Vesna je Memi uputila niz prozivki i uvreda, zbog čega je umetnik završio kod lekara, prenosi Alo!
    “Tebe, bre, treba da bude sramota. Gladujem ovde već četiri dana, a ti jedeš pet puta dnevno. Ne dam ti sardinu, ima sama da je pojedem. Ti i Ekrem možete sve da jedete ovde, a ja treba iz svojih usta da odvajam! Neću! Prevarantu jedan! Crkni, neću ti dati ovo! Džukelo jedna, smrdo smrdljivi. Volela bih da vidim kako bi ti nas tamo dočekao jer, dok se mi izgladnjujemo, ti ždereš i otimaš nam od usta. Došao si iz Sarajeva da se najedeš ovde. Ti si otpad sarajevski”, urlala je pevačica, zbog čega je Memo bukvalno poludeo i počeo da udara rukama o sto.
    “Sarajevo je široko i nije gladno kao ti. Diraj mene, ali ne diraj mi narod! Nemoj mi te tvoje seljačke fore. Vi ne znate šta je tamo bilo i zato nemojte da pričate! Ono što sam ja tamo video vi ne možete ni zamisliti!”, pričao je slikar, nakon čega je počeo da plače i iznervirano izašao iz kuće. Nakon toga su farmeri komentarisali kako je zbog stresa morao da ode kod lekara da bi ga nekim lekom smirili, piše Alo!
    Nakon što je odabran za slugu, Era Ojdanić i Radojka Bogdanović skoro svaki sat imaju po neku rapravu, ali posle jučerašnjeg odlaska na pijacu, izvukli su najvulgarniji asortiman do sada.
    Radojka: “Ero, možeš samo da se najedeš moje p**ke!”
    Era: “Ne jedem i ne j**em p**ke kao što si ti! P**ko raspala! Debela smrdljuša si ti, buljava žabo jedna! Ti i onaj tvoj Dule ste smradovi žešći!”


    Svet


    _________________
    Ma boga mu poljubim, dokle će to tako...
    Rođa Petrović
    Rođa Petrović
    Admin
    Admin


    Muški
    Broj poruka : 2270
    Godina : 45
    Zodijak : Rak
    Lokacija : Vazdušna banja
    Reputation : 19
    Points : 2115
    Datum upisa : 13.03.2013

    standard Re: Farma 2013.

    Počalji od Rođa Petrović Uto 18 Jun - 10:44:51

    STANIJA SE "NAOŠTRILA": ZBOG PRIČE O JOVANI I OTKRIĆA NJENIH "SKRIVENIH" NAMERA, DANIJEL POZELENEO OD MUKE! (VIDEO)

    Nije mu bilo svejedno kada je čuo šta ima da mu kaže. Lagano istina izlazi na videlo!


    Farma 2013. - Page 4 Jsfuhru

    Stanija Dobrojević je pozvala Danijela Alibabića kako bi raspravila neke stvari s njim. Vidno "naoštrena", starleta je servirala takvu priču da Alibabiću nije bilo nimalo svejedno.
    Inače, Danijel i Jovana su se raspravljali oko svađe Stanije i Danijela. U isto vreme je trajala i svađa Stanije i Filipa zbog iste situacije. Dva para su se okupila kako bi zajedno razrešila ovaj problem. Jovana i Filip su se svađali dok su Stanija i Danijel raspravili sve i pomirili se.

    - Samo zatvori vrata da ne moraju drugi da slušaju. Pošto me nerviraju situacije i pošto svaki problem rešavam sama, sad ću da ti kažem, započela je razgovor.

    - Lepo mi je Filip prišao i rekao da Jovana trčka za njim, ide za njim kada puši cigaretu, i da on beži zbog slike i situacije. Nit sam ljubomorna, niti sam mu išta prebacila. On je distancu sa tom devojkom napravio od samog starta, da se ne stekne neka pogrešna slika. On je to meni rekao, a ja sam njemu rekla:"Što meni kažeš, prenesi kumu", rekla je Stanija i dodala:

    - Ja nemam ništa protiv te devojke, da me ne shvatiš pogrešno, ali zbog ove provokacije nisam zaslužila. Nisam ja ta koja je ikada rekla Filipu da se distancira od te devojke. On ima distancu od nje od samog starta, ja se u to ne mešam. Ali, ove provokacije ja nisam zaslužila.

    Rasprava se nastavila, u nju se uključio i Filip, koji je pokušao da servira svoju priču, ali Stanija je bila nenadmašiva. A kako je tekao dalji tok razgovora poslušajte u video snimku.


    smedia


    _________________
    Ma boga mu poljubim, dokle će to tako...
    Rođa Petrović
    Rođa Petrović
    Admin
    Admin


    Muški
    Broj poruka : 2270
    Godina : 45
    Zodijak : Rak
    Lokacija : Vazdušna banja
    Reputation : 19
    Points : 2115
    Datum upisa : 13.03.2013

    standard Re: Farma 2013.

    Počalji od Rođa Petrović Uto 18 Jun - 10:46:56

    PREDMET SPRDNJE Miki i Jovana imitirali Sašku Karan! VIDEO

    Oslobodili se


    Farma 2013. - Page 4 39406image-05222347ch911

    Farmeri su iskoristili priliku to što je Saška Karan i što spava u štali da je imitiraju u glavnoj kući na imanju u Lisoviću.

    Glavni akter u svemu bio je Miki Mećava koji je imitirao ponašanje folkerke, a kasnije mu se pridružila i Jovana Nikolić, koja je inače jako dobra drugarica Saški na „Farmi“.

    Pogledajte ove smešne situacije...


    puls


    _________________
    Ma boga mu poljubim, dokle će to tako...
    Rođa Petrović
    Rođa Petrović
    Admin
    Admin


    Muški
    Broj poruka : 2270
    Godina : 45
    Zodijak : Rak
    Lokacija : Vazdušna banja
    Reputation : 19
    Points : 2115
    Datum upisa : 13.03.2013

    standard Re: Farma 2013.

    Počalji od Rođa Petrović Uto 18 Jun - 10:48:23

    FARMA // Kakva je to žena: Sha priznao da je zaljubljen u Staniju!

    U razgovoru sa Memom reper Sha je priznao da je zaljubljen u Staniju i dobio savet od njega da je "napadne".


    Farma 2013. - Page 4 Postcandidate12594

    Sha zaljubljen u Staniju!
    Gledaoci realityja "Farma", ali i stanari na imanju u Lisoviću, već izvesno vreme govorkaju o tome da se reper Sha zaljubio u Staniju Dobrojević, a on je to u razgovoru sa Memom i priznao.
    Naime, Memo je započeo tu temu s njim.
    - Srce nije kamen. Ako nešto znam, to znam. Moraš ti prvi potez da povučeš - rekao je Memo, da bi reper dodao da ona ima dečka.
    - Filip je mlad. Ti si taj! Ti bacaš udicu, bacaš rovca, ali ćutiš đubre malo, misliš da ja to ne vidim?!

    - Kad krenem da pričam o tim temama ja meljem i raspričam se... Nije to dobro - žalio se reper, a Memo ga je ohrabrio:
    - Svi u napad! Probaj večeras nešto, a ja ću eksivirati Filipa - rekao je Memo, i dodao da mu se sve to videlo u očima onog jutra kad su se vratili sa prve bračne noći.
    Memo je prokomentarisao da bi najbolje bilo kada bi Filip ispao i da bi tada imao veće šanse.
    Sha je zatim u razgovoru sa Stanijom pokrenuo priču kako bi im bilo da su zajedno, ali napolju.

    - Ti kad bi bio sa mnom u vezi, ja te ne bih pustila ni da dišeš. Ne bih ti dala da ideš u reality - rekla je Stanija, a on joj je odgovorio:
    - Ja te odmah ženim ako ćeš ti da zarađuješ, a ja ništa da ne radim! Kakva je ovo žena j..ote! - rekao je Sha, preneo je "Kurir".
    Ove priče došle su i do Panajotovića koji je u toku žurke rekao Staniji da ne želi da ona više razgovara sa reperom, te da će i on prekinuti svaku komunikaciju s njim.


    opera17


    _________________
    Ma boga mu poljubim, dokle će to tako...
    Rođa Petrović
    Rođa Petrović
    Admin
    Admin


    Muški
    Broj poruka : 2270
    Godina : 45
    Zodijak : Rak
    Lokacija : Vazdušna banja
    Reputation : 19
    Points : 2115
    Datum upisa : 13.03.2013

    standard Re: Farma 2013.

    Počalji od Rođa Petrović Uto 18 Jun - 10:49:58

    Farma: Žene ugrožene!

    Za opstanak u rijalitiju Farma u nedelju boriće se čak tri žene: Bebi Dol, Saška Karan i Jovana Nikolić. Saška svašta rekla Staniji. Pohvale svih za Eru Ojdanića.


    Farma 2013. - Page 4 V291395p0

    Od nedelje uveče biće jedna žena manje na Farmi. U borbi za opstanak u rijalitiju biće dve pevačice i jedna manekenka: Bebi Dol, Saška Karan i Jovana Nikolić.

    Svaka od njih nominovana je na različit način. Jovana je još pre nekoliko dana znala da će u nedelju morati u arenu, jer je prekršila pravila, pa je Zadruga oštro kaznila. Sašku Karan su u borbu poslali farmeri, većinom glasova, odnosno dali su joj dvostruko više štapića nego drugom slugi, Eri Ojdaniću, a Bebi Dol su nominovali gledaoci.

    Dodela štapića bila je vrlo zanimljiva, a palo je i nekoliko teških reči na relaciji Saška - Stanija. Interesantno je da su svi farmeri, listom, hvalili Eru Ojdanića, koristeći reči "vredan", "dobar", "čovek za desetku" i slično.

    Na polovini glasanja, odnosno dodele štapića, izgledalo je da će Era u Arenu, jer je imao pet štapića naspram jednog Saškinog i to joj je dala Ljuba, kojoj je bilo teško da se odluči jer je sa oboje baš bliska.

    Ali, taj Ljubin štapić bila je inicijalna kapisla za preokret. Saški su redom štapiće davali Miki, Danijel, Stanija, Filip maneken, Ša, Memo, Ekrem i gazdarica Radojka. Taj niz samo je nakratko prekinula Goca Božinovska.

    Danijel je zamerio Saški na tome da rangira ljude po veroispovesti, podsetivši na dodelu štapića za Uskrs, kada je spasila vesnu Rivas, odnosno kada se odlučila za Ekrema, što je Sašku pogodilo, rekavši da ne deli ljude po veroispovesti, već da je pokazala žensku solidarnost na najveći hrišćanski praznik.

    Najzanimljiviji je, ipak, bio dijalog Stanije i Saške. Starleta je zamerila Saški što je stalno ogovara i, uz štapić je počastila pevačicu komentarom: "Ne volim alapače".

    Saška joj je uzvratila: "Pa, ja stvarno ne znam ko si ti, go-go igračica, striptizeta, stvarno ne znam, tako sam čula o tebi".

    Pojedini farmeri su zamerili Saški na tome što se promenila za 180 stepeni od početka Farme. Tako je Radojka rekla da je Sašku smatrala najboljom drugaricom, ali da se ona potpuno promenila, ne saznavši razlog.

    "Ali, Radojka, nismo mi došli ovde da se družimo, nego da se igramo, ovo je igra, ovo je šou", rekla joj je Saška, na šta je Radojka uzvratila: "Je l' tako? Ako je tako, evo ti štapić!".

    Ekrem se "lomio" kome da da štapić, mada je bilo jasno da to ne može biti Era, koji je: "On je gospodin od početka, lepi smo za zabavu, a i ide mi rejting kad sam sa njim". Dakle, i Ekrem je odlučio da štapić da Saški, a njen završni komentar posle ishoda davanja štapića bio je: "Očekivala sam ovo, klan i dalje funkcioniše".


    Mondo


    _________________
    Ma boga mu poljubim, dokle će to tako...
    Rođa Petrović
    Rođa Petrović
    Admin
    Admin


    Muški
    Broj poruka : 2270
    Godina : 45
    Zodijak : Rak
    Lokacija : Vazdušna banja
    Reputation : 19
    Points : 2115
    Datum upisa : 13.03.2013

    standard Re: Farma 2013.

    Počalji od Rođa Petrović Uto 18 Jun - 10:51:47

    VESNA RASPLAKALA STANIJU: Pevačica vređala starletu po nacionalnoj osnovi (VIDEO)

    Farmeri su dobili zadatak da obeleže Dan mladosti, a Vesna je rekla Staniji da treba da predstavlja Hrvatsku što je starletu izuzetno pogodilo, pošto joj je otac stradao tokom rata u toj bivšoj jugoslovenskoj republici


    Farma 2013. - Page 4 Vesna-rivas-stanija-dobr

    Farmeri su juče dobili zadatak da obeleže Dan mladosti. Ukućani su se podelili kao predstavnici bivših jugoslovenskih republika, a kao što se moglo i očekivati došlo je do svađe.


    U centru pažnje bili su Vesna Rivas i Stanija Dobrojević. Pevačica je istakla Radojki da je prava Srpkinja i da ne želi da bude ništa drugo u zadatku. Vesna je rekla Staniji da treba da predstavlja Hrvatsku, što je starletu pogodilo i iznerviralo, jer joj je otac stradao tokom rata u toj bivšoj jugoslovenskoj republici.

    - Prekini, ne znaš moju životnu priču. Začepi, sram te bilo. Mislim da znaš priču, nemoj to da mi radiš – rekla je besna Dobrojevićeva.

    - Ja sam samo rekla da si rođena tamo – rekla je Rivasova, koja je navela da starleta nije Srpkinja jer je rođena u Hrvatskoj.

    Uplakana Stanija je rekla da ne želi da učestvuje u toj igri. Farmeri su okupili da je teše a Goca Božinovska je rekla da ne obraća pažnju na Vesnu.


    Telegraf


    _________________
    Ma boga mu poljubim, dokle će to tako...
    Rođa Petrović
    Rođa Petrović
    Admin
    Admin


    Muški
    Broj poruka : 2270
    Godina : 45
    Zodijak : Rak
    Lokacija : Vazdušna banja
    Reputation : 19
    Points : 2115
    Datum upisa : 13.03.2013

    standard Re: Farma 2013.

    Počalji od Rođa Petrović Uto 18 Jun - 10:53:14

    Farma: Izbačena Bebi Dol

    Posle duela Bebi Dol skupila samo 13,94 odsto glasova, Saška Karan 21,74 odsto, a Jovani Nikolić su duplirani glasovi pa je bila sigurna sa 64,32 odsto glasova


    Farma 2013. - Page 4 Farma-bebi

    Bebi Dol je izbačena sa “Farme”! Ona je posle duela skupila samo 13,94 odsto glasova, Saška Karan 21,74 odsto, a Jovani Nikolić su duplirani glasovi pa je bila sigurna sa 64,32 odsto glasova.

    Tri dame su se, u nedelju uveče, našle u neprijatnoj situaciji jer je publika odlučivala koju od njih tri ne želi više da gleda na imanju u Lisovićima.

    Voditelj Ognjen Amidžić je došao na farmu kako bi se održao duel i gledaoci saznali ko napušta šou. Nakon igre znanja glasovi su se duplirali u Jovaninu korist, jer je pokazala zavidno znanje, iz oblasti poljoprivrede, u odnosu na svoje rivalke.


    Iako se borila Bebi Dol je osvojila najmanje glasova publike i zauvek napustila imanje. Bebi Dol se pozdravila sa svim farmerima i poželela im puno sreće.

    Ipak, svi takmičari su bili razočarani jer pevačica ide kući.

    Jedino je Danijel odahnuo jer je Jovana ubedljivo pobedila i ostala na imanju.


    Novosti


    _________________
    Ma boga mu poljubim, dokle će to tako...

    Sponsored content


    standard Re: Farma 2013.

    Počalji od Sponsored content


      Sada je Sre 8 Maj - 6:28:53