WEEKEND CAFE

Weekend Cafe je forum koji je nastao zbog svih nas.
Ako želite besplatno da postavite svoj oglas, saznate trenutna dešavanja u gradu, informišete se iz prve ruke o atraktivnim mestima za izlazak, rasprodajama...ili jednostavno želite da ćaskate uz kaficu - Weekend Cafe je pravo mesto za Vas!
REGISTRUJTE SE i provedimo vikend zajedno!
Dođite da zajedno formiramo kutak koji će svima biti od koristi.


Join the forum, it's quick and easy

WEEKEND CAFE

Weekend Cafe je forum koji je nastao zbog svih nas.
Ako želite besplatno da postavite svoj oglas, saznate trenutna dešavanja u gradu, informišete se iz prve ruke o atraktivnim mestima za izlazak, rasprodajama...ili jednostavno želite da ćaskate uz kaficu - Weekend Cafe je pravo mesto za Vas!
REGISTRUJTE SE i provedimo vikend zajedno!
Dođite da zajedno formiramo kutak koji će svima biti od koristi.

WEEKEND CAFE

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
WEEKEND CAFE

Provedimo Vikend Zajedno!


4 posters

    Farma 2013.

    Rođa Petrović
    Rođa Petrović
    Admin
    Admin


    Muški
    Broj poruka : 2270
    Godina : 45
    Zodijak : Rak
    Lokacija : Vazdušna banja
    Reputation : 19
    Points : 2115
    Datum upisa : 13.03.2013

    standard Re: Farma 2013.

    Počalji od Rođa Petrović Uto 18 Jun - 10:54:44

    NAJVEĆI LAŽOVI: Farmeri izabrali Ekrema i Vesna Rivas!

    Pevačica je ulazila u oštre rasprave sa svima koji su je ocenili kao najvećim lažovom i ni malo joj nije bilo svejedno


    Farma 2013. - Page 5 Farma-cemo-vesna-rivas-f

    Farmeri su večeras dobili zadatak da se izjasne ko je najiskreniji, a ko najviše laže od farmera. Oni su glasovima odredili da su najveći lažovi na imanju u Lisoviću Vesna Rivas i Ekrem Jevrić.

    Pevačica je ulazila u oštre rasprave sa svima koji su je ocenili kao najvećim lažovom i ni malo joj nije bilo svejedno, a stiče se utisak da su za Ekrema glasali oni koji nisu smeli da se suprotstave drugim farmerima.

    Što se tiče najpoštenije osobe na Farmi, ukućani su izabrali Jovanu Nikolić.


    Kurir


    _________________
    Ma boga mu poljubim, dokle će to tako...
    Rođa Petrović
    Rođa Petrović
    Admin
    Admin


    Muški
    Broj poruka : 2270
    Godina : 45
    Zodijak : Rak
    Lokacija : Vazdušna banja
    Reputation : 19
    Points : 2115
    Datum upisa : 13.03.2013

    standard Re: Farma 2013.

    Počalji od Rođa Petrović Uto 18 Jun - 10:56:05

    Farma: Sluge Radojka i Filip Panajotović

    Radojka je rekla da nije iznenađena odlukom, ali da joj nije žao jer je ona "od početka Farme bila nekome sluga", a Filip je podelio sa ostalim farmerima da je i on predosećao da će biti sluga


    Farma 2013. - Page 5 Filip-p-farma620x0

    Sluge ove nedelje su Filip Panajotović i Radojka Bogdanović

    Sve farmere u utorak uveče je oduševio dolazak voditeljke Aleksandre Jeftanović koja je umesto Ognjena Amidžića imala dužnost da odabere nove sluge. Kada se ispričala sa svim takmičarima, voditeljka jez amolila Sašku Karan da stane i kaže kome dodeljuje mesto sluge.


    - Prvi sluga je Filip Panajotović - obrazložla je Saška svoju odluku. - Nemam nekog posebnog razloga što je to tako. Što se tiče drugog sluge, ove nedelje biće Radojka. Nisam ti zamerila što si mi dala štapić, ali sam ti zapamtila šta si rekla za moju povredu.

    Radojka je rekla da nije iznenađena odlukom, ali da joj nije žao jer je ona "od početka Farme bila nekome sluga", a Filip je podelio sa ostalim farmerima da je i on predosećao da će biti sluga i da nije ljut.


    Novosti


    _________________
    Ma boga mu poljubim, dokle će to tako...
    Rođa Petrović
    Rođa Petrović
    Admin
    Admin


    Muški
    Broj poruka : 2270
    Godina : 45
    Zodijak : Rak
    Lokacija : Vazdušna banja
    Reputation : 19
    Points : 2115
    Datum upisa : 13.03.2013

    standard Re: Farma 2013.

    Počalji od Rođa Petrović Uto 18 Jun - 10:58:33

    HAOS // Miki i Aki se žestoko posvađali: Dečko, je l možeš da mi se napušiš ku*ca?!

    Miki Mećava i Andrija Marković su se žestoko posvađali, te je stariji pevač poručio svom kolegi da može da mu se napuši ku*ca!


    Farma 2013. - Page 5 Qg6ncyy

    Žestoka svađa!
    Iako su Miki Mećava i Andrija Marković imali odličan odnos to se danas prilično promenilo jer su se posvađali zbog oštrenja noža i toga što je Aki rekao da zna to da uradi, ali ako mu neko donese nož.
    - Nemoj da me teraš da te napušim žestoko, ali ti to želiš jer želiš da bi dobio medijsku pažnju. Ti si beozobrazan - rekao mu je Miki.
    - Meni ne treba medijska pažnja. Loša mi je reklama zato što sam se sa tobom posvađao - govorio je Aki.
    - Sram te bilo, ti si jedan lendov - rekao mu je Miki, a svađa je samo dobijala na žestini.
    Pevač se u toku rasprave prilično iznervirao, a eksplodirao je kada mu je Aki, kao novi čuvar hrane u magacinu, rekao da će ako bude pržio jaja to uraditi za sve, a njemu će njegovo jaje dati da to uradi sam, dodavši da ako to ne želi može da pase.
    - Dečko, je l možeš da mi se napušiš ku*ca?! Je l slušaš? Da mi se napušiš ku*ca. I teraj se u pi*ku lepu materinu i beži odavde.. Ide mi na ku*ac jer je jedno bezobrazno đubre - govorio je Miki, dok su farmeri pokušavali da ga smire.


    opera17


    _________________
    Ma boga mu poljubim, dokle će to tako...
    Rođa Petrović
    Rođa Petrović
    Admin
    Admin


    Muški
    Broj poruka : 2270
    Godina : 45
    Zodijak : Rak
    Lokacija : Vazdušna banja
    Reputation : 19
    Points : 2115
    Datum upisa : 13.03.2013

    standard Re: Farma 2013.

    Počalji od Rođa Petrović Uto 18 Jun - 10:59:48

    BEZOBRAZLUK: Ljuba bolesna jede iz šerpe!

    Bodibilderka iako bolesna i pod lekovima jede direktno iz šerpe i zadruga joj je skrenula pažnju da je to strogo zabranjeno i da to više ne radi


    Farma 2013. - Page 5 Ljuba-pantovic-cerka-lju

    Zadruga je opomenula bodibilderku Ljubu Pantović da više ne jede kašikom direktno iz šerpe odakle kasnije hranu uzimaju i ostali farmeri jer to nije higijenski.

    Osim toga, ona konzumira i lekove što je razlog više da se tako ne ponaša. Osim nje, i ostali farmeri su upozoreni da vode strogu higijenu po pitanju hrane jer oni takve pojave neće tolerisati.


    Kurir


    _________________
    Ma boga mu poljubim, dokle će to tako...
    Rođa Petrović
    Rođa Petrović
    Admin
    Admin


    Muški
    Broj poruka : 2270
    Godina : 45
    Zodijak : Rak
    Lokacija : Vazdušna banja
    Reputation : 19
    Points : 2115
    Datum upisa : 13.03.2013

    standard Re: Farma 2013.

    Počalji od Rođa Petrović Uto 18 Jun - 11:01:00

    AKI NAJGLADNIJI: Farmeri odabrali osobu koja najviše jede

    Većina Farmera je navela da je Aki najgladniji i da stalno priča kako je gladan i pita šta ima da se jede


    Farma 2013. - Page 5 Aki-1369855376-317849


    Farmeri su dobili pismo od Zadruge da ocene ko najviše jede na Farmi. Oni su bili podeljeni između Akija i Milana Tarota.

    Većina Farmera je navela da je Aki najgladniji i da stalno priča kako je gladan i pita šta ima da se jede. Za Milana Tarota su pričali kako on konstantno jede i da jede velike porcije, čak 2, 3 tanjira.

    Aki je rekao da se ne slaže sa odlukom Farmera. "Ja mislim da Milan Tarot najviše jede, ali Farmeri nisu rekli za njega, jer on dosta jede, ali slatko.", rekao je Aki.

    Zadruga je donela odluku da Aki, kao najgladniji Farmer, vodi računa o namirnicama. On će morati da pazi i na špajz i na svaku hranu koja se nalazi u kući.

    Niko sem Akija ne sme da odlučuje ko kad jede, a do subote će se brinuti o namirnicama. "Tarot je najgladniji, ali mene su izabrali jer sam kod šporeta stalno... Smršao sam 5 kilograma, tako da sigurno ne jedem koliko bih hteo.", rekao je Aki.


    Kurir


    _________________
    Ma boga mu poljubim, dokle će to tako...
    Rođa Petrović
    Rođa Petrović
    Admin
    Admin


    Muški
    Broj poruka : 2270
    Godina : 45
    Zodijak : Rak
    Lokacija : Vazdušna banja
    Reputation : 19
    Points : 2115
    Datum upisa : 13.03.2013

    standard Re: Farma 2013.

    Počalji od Rođa Petrović Uto 18 Jun - 11:07:46

    LUDILO SE NASTAVLJA: Farma će trajati duže od 100 dana

    Broj finalista koje ćemo poslednje večeri gledati na imanju zavisi kako od ponašanja učesnika u ovih poslednjih mesec dana tako i od raspoloženja publike


    Farma 2013. - Page 5 Zorica-markovic-farma-ma

    Rijaliti koji se odvija na imanju u Lisoviću premašiće najavljenih 100 dana trajanja, predviđaju producenti.
    Iako je prvobitno planirano da Farma traje malo duže od tri meseca, u skladu sa rejtingom i ponašanjem učesnika odlučiće se i datum finala, a samim tim i broj finalista.

    "Završetak četvrte Farme se neće mnogo razlikovati od prethodnih sezona. Broj finalista koje ćemo poslednje večeri gledati na imanju zavisi kako od ponašanja učesnika u ovih poslednjih mesec dana tako i od raspoloženja publike. U skladu sa tim će se odrediti i tačan datum finala, a vrlo je moguće da će se produžiti za koji dan", rekao je Nemanja Josifljević, pi-ar rijalitija.

    Da se maratonski šou produži za još neki dan bio je običaj i prethodnih sezona. Tako je prva farma sa 90 dana produžena na 95, druga sezona „Farme" je bila produžena za čak dve nedelje, pa je trajala 104 dana, a treća sezona sa produžetkom od 19 dana završena je 109. dana.


    kurir


    _________________
    Ma boga mu poljubim, dokle će to tako...
    Rođa Petrović
    Rođa Petrović
    Admin
    Admin


    Muški
    Broj poruka : 2270
    Godina : 45
    Zodijak : Rak
    Lokacija : Vazdušna banja
    Reputation : 19
    Points : 2115
    Datum upisa : 13.03.2013

    standard Re: Farma 2013.

    Počalji od Rođa Petrović Uto 18 Jun - 11:08:52

    STANIJA ODLUČILA: Prvo beba, pa svadba!

    Starleta je rekla da će ona prvo da obiđe svet i da se dobro provede pa da kada dođi deca da će se smiriti


    Farma 2013. - Page 5 Stanija-i-ekrem-13648355

    Stanija je odlučila da će prvo praviti bebu pa će onda praviti svadbu.
    Dok su čekali da se gazdarica sa slugama vrati sa pijace, Stanija, Memo i Vesna Rivas pričali su o braku i trudnoći.

    Starleta je rekla da će ona prvo da obiđe svet i da se dobro provede pa da kada dođi deca da će se smiriti.

    "Ljudi tek u tridesetim tek progledaju, a ovde si vež za špajiz", rekla je Stanija.

    Vesna i Memo su je opomenuli da ne može tako da planira, a onda joj je Vesna isprićala priču njene drugarice koja je abortirala.

    "Moja drugarica je ostala trudna, a dečko joj je stalno putovao i ona očisti dete jer nije htela da postane mama u dvadeseti. Posle su se i venčali a ni dan-danas ne mogu da imaju decu", ispričala je pevačica tešku priču, a starleta ju je zamolila da se mane takvih priča.
    I Memo ju je posavetovao da ne planira unapred jer i mnogi njegovi prijatelji ne mogu da imaju dece zbog stresa i današnjeg načina života.

    "Ja ću onda prvo da pravim dete, pa onda svadba", odlučila je Stanija.

    Podsetimo, pre desetak dana se pričalo da je Stanija trudna i da je abortirala, ali se ispostavilo da je starleta imala jaku upalu jajnika, a lekari su joj savetovali da napusti Farmu, ali je ona ostala na imanju.


    Kurir


    _________________
    Ma boga mu poljubim, dokle će to tako...
    Rođa Petrović
    Rođa Petrović
    Admin
    Admin


    Muški
    Broj poruka : 2270
    Godina : 45
    Zodijak : Rak
    Lokacija : Vazdušna banja
    Reputation : 19
    Points : 2115
    Datum upisa : 13.03.2013

    standard Re: Farma 2013.

    Počalji od Rođa Petrović Uto 18 Jun - 11:10:47

    MILAN TAROT: Stanija, konju jedan!

    Svi Farmeri napali starletu, ali Milan Tarot je bio najubedljiviji


    Farma 2013. - Page 5 Milan-tarot-1359575735-2

    Na Farmi je počela rasprava oko toga što je Saška Karan oduzela Staniji zadatak.

    Ona je oduzela zadatak hranjenja živine jer ona nije dva sata sipala vodu u koritance gde se kupaju patke. Na sastanku je Stanija počela da se pravda da je nahranila živinu, ali da nije odmah sipala vodu u korito i da je rekla Filipu da joj pomogne oko nošenja vode.

    Međutim, Farmeri su je napali i u jednom momentu je više ljudi pričalo u glas i svi su pričali kako Stanija ništa ne radi. Milan Tarot je ustao da kaže svoje mišljenje.

    "Stanija, konju jedan! Da vam kažem nešto: Ona dok je imala zadatak, Zorica me je poslala da zovem Staniju. Ja je pozovem i ona kaže "Evo", i dođe za pola sata. Ja opet odem po nju, ona opet isto. Na kraju sam rekao Zorici da neću više da je zovem, smučilo mi se.", rekao je Milan Tarot.

    Na celu priču se nadovezao i mali Aki. "Ne mogu da shvatim da se jedna osoba stalno žali i cokće. Onda, neko joj da zadatak, a ona kaže "Pa hajde..." A sad odjednom pravi žrtvu od sebe kad joj se oduzme zadatak!", rekao je Aki, a Stanija se uhvatila za glavu.

    Farma 2013. - Page 5 Stanija-i-aki-1369856488

    kurir


    _________________
    Ma boga mu poljubim, dokle će to tako...
    Rođa Petrović
    Rođa Petrović
    Admin
    Admin


    Muški
    Broj poruka : 2270
    Godina : 45
    Zodijak : Rak
    Lokacija : Vazdušna banja
    Reputation : 19
    Points : 2115
    Datum upisa : 13.03.2013

    standard Re: Farma 2013.

    Počalji od Rođa Petrović Uto 18 Jun - 11:12:16

    Farma 2013: Stanija na udaru ostalih farmera! (Video)

    Farma 2013. - Page 5 236518264

    Nakon što je traljavo obavila svoj zadatak Stanija se ponovo našla na meti ostalih farmera, ovaj put otvoreno i u lice. Najglasniji u izjavama protiv nje bio je mladi Aki.

    Aki je ustao i pred ostalim farmerima otvoreno rekao šta misli o Staniji i njenom ponašanju nakon što joj je oduzet zadatak.

    "Meni nije jasno kako to jedna osoba konstantno priča kako je svi mrze, kako je žrtva. Cokće i uvek je jadna. Do juče je bila situacija da, kad god sedi tamo, i neko je pita da nešto uradi, a ona prevrne očima i kaže "pa ajde". A sada joj je oduzet zadatak i ona se kao buni", izjavio je Aki.

    Saška Karan se tu ubacila, rekavši kako nijedan gazda do sad nije pohvalio Staniju, a danas se pokazalo i zašto.

    "Jadno je to što pokušavate da od mene napravite nesposobnu osobu", započela je svoju odbranu Stanija, ali ostali farmeri joj nisu dali da nastavi. Njeno zanemarivanje dužnosti svi su osudili, a kako je to izgledalo na imanju u Lisovićima možete da pogledate ovde.


    svet+


    _________________
    Ma boga mu poljubim, dokle će to tako...
    Rođa Petrović
    Rođa Petrović
    Admin
    Admin


    Muški
    Broj poruka : 2270
    Godina : 45
    Zodijak : Rak
    Lokacija : Vazdušna banja
    Reputation : 19
    Points : 2115
    Datum upisa : 13.03.2013

    standard Re: Farma 2013.

    Počalji od Rođa Petrović Uto 18 Jun - 11:13:36

    Farma 2013: Filip Panajotović u donjem vešu doneo Sašku Karan na leđima sa pijace!

    Farma 2013. - Page 5 236515590

    Kao što je već poznato farmeri hranu na pijaci zaslužuju blagim striptizom, a ove nedelje Filip Panajotović bio je u ulozi stripera, ali i gazdarica Saška Karan.

    Povratak sa pijace farmeri su željno iščekivali, a Filip se vratio u donjem vešu noseći Sašku Karan na leđima, jer je ostala bez papuča, ali i bez brushaltera. Izgleda da je skidanje brushaltera na pijaci postalo nepisano pravilo.

    Kada su farmeri videli da Filip nije doneo hranu već gazdaricu, koja je nekima odavno trn u oku, bili su totalno razočarani, a posle saznanja da nisu doneli brašno, krompir, meso ni kafu mnogi su pobesneli. Ekremu je najviše bilo žao što nema mesa, a nedostatak hrane posle ovonedeljnog odlaska na pijacu nije prošao neprimećeno ni kod Proke.

    On je, po povratku Filipa i Saške sa pijace, došao na imanje i prokomentarisao kako je Filip obrukao Staniju.

    svet+


    _________________
    Ma boga mu poljubim, dokle će to tako...
    Rođa Petrović
    Rođa Petrović
    Admin
    Admin


    Muški
    Broj poruka : 2270
    Godina : 45
    Zodijak : Rak
    Lokacija : Vazdušna banja
    Reputation : 19
    Points : 2115
    Datum upisa : 13.03.2013

    standard Re: Farma 2013.

    Počalji od Rođa Petrović Uto 18 Jun - 11:15:35

    HAOS NA FARMI! MEMO TAROTU: Sv*šiću ti u usta! EKREM: Sve ću da ih pobijem! (VIDEO)

    - Neću više ni sa kim da budem dobar. Hoću da se bijemo svi, pa neka idem "aut". Ja sam ovde glavni! Ja sam ovde "number 1" za sve farmere ovde - tvrdi internet senzacija


    Farma 2013. - Page 5 Ekrem-jevric

    Negativna energija koja vlada među učesnicima rijalitija “Farma” počela je da dostiže usijanje, bar ako je suditi po najnovijem nizu uvreda, psovki i pretnji koje su ukućani “lansirali” u etar.


    Najpre su se verbalno sukobili Memo i Milan Tarot.

    - Ako te čujem još jednom da tračaš go*no jedno… Kad ja počnem tračati oćeš ku*cu ikada ikom gledat zato što si go*no jedno. Sad ćeš videti kakvo sam ja go*no, spermo jedna! Ideš iza leđa! Što mi nisi u lice rekao – besneo je Memo.

    - Ti si go*no. Šta u lice? Šta da ti kažem? Šta sam tračao, svi znaju ko si i šta si šta se foliraš? Ti si smrdljivko – uzvraćao je Milan.

    - Spermo jedna, sv*šiću ti u usta – urlao je Memo.

    - Go*no jedno! Puši ku*rac! Idi malo do kapije nisi dugo – urlao je i Tarot.

    - Nemoj me dirati sv*šiću ti u gu*icu zato što smrdiš! Ona go*na što si u gaće izbacio, to sam hteo da pojedeš – vikao je Memo.





    Samo što se ova vulgarna rasprava završila na scenu je stupio Ekrem Jevrić, koji je na Memov savet da “bude dobar sa svima”, rekao:

    - Neću više ni sa kim da budem dobar. Hoću da se bijemo svi, pa neka idem “aut”. Ja sam ovde glavni! Ja sam ovde “number 1″ za sve farmere ovde.


    Telegraf


    _________________
    Ma boga mu poljubim, dokle će to tako...
    Rođa Petrović
    Rođa Petrović
    Admin
    Admin


    Muški
    Broj poruka : 2270
    Godina : 45
    Zodijak : Rak
    Lokacija : Vazdušna banja
    Reputation : 19
    Points : 2115
    Datum upisa : 13.03.2013

    standard Re: Farma 2013.

    Počalji od Rođa Petrović Uto 18 Jun - 11:16:46

    Pijani Ekrem nagovarao Eru na seks sa Saškom!

    Jevrić je, pokazujući na Karanovu, Ojdaniću rekao: "Ovu bi trebalo da je*emo, ona to hoće!", a Era mu je odgovorio: "Da li si normalan, pa ona je udata za tvog Crnogorca"


    Farma 2013. - Page 5 Ekrem-i-era

    Ekrem, koji je tokom jučerašnjeg dana popio ogromnu količinu alkohola, zezao je sve redom na “Farmi” a zatim je pijan ko letva noćas pokušao da ubedi Eru da se seksaju sa Saškom Karan, i to potkrepio izjavom: “Ma, ona to hoće”.


    Jutros oko pola dva u trpezariji su sedeli Saška, Vesna Rivas, Danijel Alibabić, Tarot i Era i slušali Jevrićevu alkoholisanu besedu, a u jednom trenutku Ekrem je tiho, da ostali ne čuju, pokazujući na Karanovu, Ojdaniću zaverenički rekao:

    - Ovu bi trebalo da je*emo! Ona to hoće, ‘ajde da to uradimo.

    Na to mu je Era odgovorio da bi trebalo da vodi računa šta priča.

    - Šta ti je, pa ona je udata za tvog Crnogorca. Da li si normalan, nije Saška takva žena – pokušao je pevač da “otkači” Jevrića, koji je zaplićući jezikom rekao: “Ma, baš me briga”, ali tu je morao da se zaustavi jer se u njihov razgovor umešala Vesna Rivas, koja je počela da ih zapitkuje o kome su pričali.


    Telegraf


    _________________
    Ma boga mu poljubim, dokle će to tako...
    Rođa Petrović
    Rođa Petrović
    Admin
    Admin


    Muški
    Broj poruka : 2270
    Godina : 45
    Zodijak : Rak
    Lokacija : Vazdušna banja
    Reputation : 19
    Points : 2115
    Datum upisa : 13.03.2013

    standard Re: Farma 2013.

    Počalji od Rođa Petrović Uto 18 Jun - 11:18:08

    OSVETA "PRELJUBNIKA": Ljuba sledeće nedelje mora da sazna istinu o svom dečku i ćerki!

    Učesnica Farme, Ljuba Pantović, doživela je scenario dostojan emisije "Preljubnici" koju je vreme radila.


    Farma 2013. - Page 5 Ljuba-21370086334670x0

    Sudija Prvog osnovnog suda Tanja Bezmarević Janjić naložila je teveliziji Pink da hitno obavesti Ljubu Pantović o dešavanjima u njenoj porodici. I to baš u trenutku kada Ljuba, u sklopu nedeljnog zadatka, piše scenario za "Preljubnike" na Farmi i deli uloge farmerima.

    Zaplet vezan za Aleksandra Čabarkapu, Ljubinog dečka, i njenu maloletnu ćerku, razvlači se već mesecima. Partner žestoke farmerke, prema pisanju medija, navodno je zavodio njenu šesnaestogodišnju ćerku a pojavila se i informacija da je tinejdžerka nosi dete dečka svoje majke.

    Zahtev da se Ljuba Pantović obavesti o svemu ovome uputio je njen bivši suprug, Karađorđe Subotić, kome se sudi za iznudu. Po nalogu suda, televizija Pink moraće da obavesti učesnicu rijalitija šta joj se dešava u kući. Mnogi su i dalje ubeđeni da je i ovaj slučaj, baš kao i Stanijina trudnoća, samo trik kojim producenti Farme podižu gledanost i interesovanje za rijaliti ali, ukoliko je poslednja vest tačna, Ljuba će scenarije koje piše morati da zameni brigom o stvarnooj situaciji u sopstvenom životu.

    nadlanu


    _________________
    Ma boga mu poljubim, dokle će to tako...
    Rođa Petrović
    Rođa Petrović
    Admin
    Admin


    Muški
    Broj poruka : 2270
    Godina : 45
    Zodijak : Rak
    Lokacija : Vazdušna banja
    Reputation : 19
    Points : 2115
    Datum upisa : 13.03.2013

    standard Re: Farma 2013.

    Počalji od Rođa Petrović Uto 18 Jun - 11:19:49

    Farma 2013: Ekrem je zvezda, tvrdi da su sluge i gazdarica loši! (Video)

    Farma 2013. - Page 5 236724882

    Iako se Ekrem najviše žalio na nestašicu hleba, kada je zadruga postavila zadatak koji bi im obezbedio brašno on je odbio da učestvuje tvrdeći da je "zvezda".

    Na farmi već nekoliko dana vlada nestašica brašna a samim time i hleba. Najglasniji u kukanju bio je Ekrem, koji je nagovarao ostale da traže od zadruge da im obezbedi brašno.

    "Ja ne mogu bez hleba, imam onu paštetu, al' ona je uljava, pa mi treba hleb da umačem. Ništa ne mogu da jedem ako nema hleba", žalio se on.

    Kao i prošli put, zadruga je uslišila molbe te je farmerima postavila jednostavan zadatak koji bi im obezbedio potrebne namirnice. Oni su morali da budu vezani u paru naredna 24 sata i tako obavljaju svoje normalne dužnosti na imanju. Svi farmeri su prihvatili izazov, osim Ekrema koji je odbio i tom prilikom rekao:

    "Ja sam zvezda. Ja ne mogu da se igram sa vama. Mene gleda ceo svet! Meni ne treba hrana uopšte. Samo mleko i hleb. Ionako nemamo uopšte hrane ove nedelje. Sluge su loše, gazdarica je loša...", nastavio je Ekrem.

    Ovakva reakcija naišla je na nevericu kod ostalih farmera. "E, Ekreme, stvarno si car, da te nema, trebalo bi te izmisliti", rekla je Stanija.

    Kako je to izgledalo na imanju u Lisovićima, pogledajte ovde.


    svet+


    _________________
    Ma boga mu poljubim, dokle će to tako...
    Rođa Petrović
    Rođa Petrović
    Admin
    Admin


    Muški
    Broj poruka : 2270
    Godina : 45
    Zodijak : Rak
    Lokacija : Vazdušna banja
    Reputation : 19
    Points : 2115
    Datum upisa : 13.03.2013

    standard Re: Farma 2013.

    Počalji od Rođa Petrović Uto 18 Jun - 11:22:50

    HAOS SE NASTAVLJA Vesna Goci: Tebe su razvaljivali po svadbama! VIDEO

    Časte se samo tako


    Farma 2013. - Page 5 36457-mg-1449af

    Dve pevačice Goca Božinovska i Vesna Rivas verovatno su jedna drugoj do sada uputile najjače uvrede. Jedna drugu su čašćavale kada je reč o fizičkom izgledu - koja kakvu zadnjicu ima, a u jednom trenutku su toliko daleko otišle da je Vesna rekla Goci da su nju "razvaljivali na svadbama".

    – Tebe neće ni da razvaljuju! – odgovorila je Božinovska Vesni.


    puls


    _________________
    Ma boga mu poljubim, dokle će to tako...
    Rođa Petrović
    Rođa Petrović
    Admin
    Admin


    Muški
    Broj poruka : 2270
    Godina : 45
    Zodijak : Rak
    Lokacija : Vazdušna banja
    Reputation : 19
    Points : 2115
    Datum upisa : 13.03.2013

    standard Re: Farma 2013.

    Počalji od Rođa Petrović Uto 18 Jun - 23:34:05

    Farma: Dva Filipa u areni

    Filip pevač i Filip maneken su poslati u izolaciju. Radojka bezbedna, Danijel kažnjen.


    Farma 2013. - Page 5 V292305p0

    U nedelju će se za ostanak na Farmi boriti dva Filipa, Panajotović i Mitrović. Maneken je bio nominovan, kao sluga, zajedno sa Radojkom, a presudio je štapić gazdarice Saške. Publika u arenu poslala Filipa pevača.

    Danijel Alibabić je kažnjen zbog kršenja više pravila, ali neće biti nominovan već je ostao bez honorara za ovu nedelju. Kazna je zbunila Crnogorca, pa je više puta pitao šta je to uradio, ali voditelj Ognjen nije umeo da mu kaže detalje.

    Svi koji su Filipu dali štapiće zamerili su mu ne činjenicu da je "lenja buba" kada je u pitanju posao po imanju, već ponašanje zbog veze sa Stanijom. Starleta je, tokom celih nominacija, sedela i mrštila se.
    Štapiće su manekenu dali Aki, drugi Filip, Goca, Miki, Vesna, Ljuba, Ša i Saška.

    "Ti više nisi ti, otkad si s njom", "napolju si normalan, a ovde si potpuno drugačiji", "popila ti je mozak kao pijavica", samo su neki od komentara koje je čuo od ukućana.



    Jedina koja je odstupila od kritikovanja njihove veze bila je Vesna, koja je manekenu zamerila popodnevnu svađu i pominjanje familije.

    Za "mama Rajku" svi su imali samo reči hvale. Ona ih hrani i sprema kuću već više od dva meseca, bez nje bi se sve raspalo, poštena je, divna… Štapiće su joj dali Tarot, Stanija, Danijel, Jovana, Era, Ekrem i Memo, uz opširna izvinjenja i objašnjenja kako su sa Filipom, ipak, bliži.

    Maneken je po proglašenju rekao da ga, u suštini, "zabole" za sve što oni imaju da kažu.

    "Ja sa Stanijom imam priču kakvu nisam imao u životu, i koja će trajati i nakon što odavde izađemo. Sa svima vama ću rado popiti kafu kada budemo napolju, ali to je to", rekao je maneken, ipak izdvojivši "kumove", Danijela i Jovanu.

    Filip Mitrović nije bio iznenađen nominacijom od strane publike, ali Radojka jeste količinom komplimenata koje je dobila od svih ostalih.

    Mondo


    _________________
    Ma boga mu poljubim, dokle će to tako...
    Rođa Petrović
    Rođa Petrović
    Admin
    Admin


    Muški
    Broj poruka : 2270
    Godina : 45
    Zodijak : Rak
    Lokacija : Vazdušna banja
    Reputation : 19
    Points : 2115
    Datum upisa : 13.03.2013

    standard Re: Farma 2013.

    Počalji od Rođa Petrović Uto 18 Jun - 23:35:30

    Farma: Ljuba mora da sazna sve o deci

    Sud u Beogradu naložio produkciji rijalitija Farma da obavesti Ljubu Pantović šta se dešava u njenoj porodici.


    Farma 2013. - Page 5 V292225p0

    Učesnica rijalitija Farma Ljuba Pantović, ako već nije, onda će uskoro saznati šta se sve dešava u njenoj porodici, odnosno za priče da joj je dečko Aleksandar Čabarkapa u njenom odsustvu "smuvao" kćerku Aleksandru, koja je navodno zatrudnela.

    Sudija Prvog opštinskog suda u Beogradu Tatjana Bezmarević naložila je produkciji Televizije Pink, odnosno ovog rijalitija da pod hitno obaveste Ljubu o svemu, piše list "Kurir", koji je prvi i objavio priču o tome da je njen dečko Aleksandar u vezi sa njenom kćerkom, 16-godišnjom Aleksandrom.

    Na sudskom ročištu u petak, Aleksandrin otac, Karađorđe Subotić zatražio je od suda da ga oslobodi kako bi mogao kćerku da drži pod kontrolom, odnosno da je odvoji od Aleksandra.

    "Molim vas, sudija, pustite me iz pritvora. Aleksandar Čabarkapa živi u kući sa mojoj maloletnim kćerkom. O njoj nema ko da brine", rekao je Subotić.

    Međutim, kada je sudiji objašnjena cela priča, ona je odlučila da Subotića zadrži u pritvoru (njemu se sudi zbog drugih stvari), ali je naložila da majka devojčice odmah sazna šta joj se dešava u kući.

    Iz produkcije Farme za sada nemaju komentar.

    Inače, nakon što je "Kurir" plasirao priču o njenom dečku i njenoj kćerki, Ljuba je u razgovoru sa Nenadom Aleksićem-Ša rekla da je svom dečku Aleksandru ostavila decu "u amanet".

    "Ne znam kada im se završava školska godina, njima se ranije završava...i matursko veče...moja Goga. Da li je Aleksandra dala ispite koje je trebalo? Samo ne bi volela da izađem napolje i da dobijem nervni napad. A iskreno se nadam da ih ovaj ludak drži pod kontrolom...a možda i ne. Ali pazi, ostavljene su mu na amanet, pa nek' mu je čast ako ne ispuni".

    Ipak, rekla je i da nije dečko jedini koji brine o deci.

    "Ne bih ja ušla u ovo da znam da je on (dečko) jedini koji brine o njima. Tu su, znači, ima sigurno 10 ljudi, svi raspoloživi 24 sata. I ja njemu verujem, stvarno mu verujem, ali mnogo više računam na njih", rekla je Ljuba Pantović.


    Mondo


    _________________
    Ma boga mu poljubim, dokle će to tako...
    Rođa Petrović
    Rođa Petrović
    Admin
    Admin


    Muški
    Broj poruka : 2270
    Godina : 45
    Zodijak : Rak
    Lokacija : Vazdušna banja
    Reputation : 19
    Points : 2115
    Datum upisa : 13.03.2013

    standard Re: Farma 2013.

    Počalji od Rođa Petrović Uto 18 Jun - 23:36:55

    Sutra se vraća jedan farmer!

    Nova uzbuđenja


    Farma 2013. - Page 5 39949image-06022059ch243

    Aleksandra Jeftanović je u večerašnjem programu uživo povodom izbacivanja jednog od farmera otkrila u specijalnoj emisiji da će se sutra na imanje vratiti jedan od ukućana koji je ranije izbačen.

    Sutra se jedan vraća, a ko večeras ispada – Filip Mitrović ili Filip Panajotović?


    puls


    _________________
    Ma boga mu poljubim, dokle će to tako...
    Rođa Petrović
    Rođa Petrović
    Admin
    Admin


    Muški
    Broj poruka : 2270
    Godina : 45
    Zodijak : Rak
    Lokacija : Vazdušna banja
    Reputation : 19
    Points : 2115
    Datum upisa : 13.03.2013

    standard Re: Farma 2013.

    Počalji od Rođa Petrović Uto 18 Jun - 23:38:16

    Farma: Izbačen Filip Panajotović

    Odluka publike, a i neznanje u duelu koštale su manekena rastanka sa devojkom Stanijom Dobrojević koja je bila neutešna, ali njegova majka je bila presrećna


    Farma 2013. - Page 5 Filip-p-farma620x0

    Filip Panajotović je u nedelju uveče izbačen sa "Farme". Odluka publike, a i neznanje u duelu koštale su manekena rastanka sa devojkom Stanijom Dobrojević koja je bila neutešna, ali njegova majka je bila presrećna.


    Voditelj Ognjen Amidžić je došao u nedelju uveče na imanje u Lisovićima kako bi izbacio još jednog takmičara. Duelisti Filip Panajotović i Filip Mitrović su uzbuđeni ušli u Arenu, a farmeri su ih dočekali aplauzom. Posle postavljenih pitanja iz poljoprivrede Filip Mitrović je odneo pobedu i njemu su se udvostručili glasovi.

    Rezultati glasanja su svakako išli u prilog Mitroviću jer je posle dupliranja glasova imao 54,79 odsto glasova, a Panajotović 45,21 odsto glasova.

    Stanija nije mogla da veruje da njen dečko napušta rijaliti, pa mu se brže bolje bacila u naručje.

    - Ne mogu da verujem šta se dešava. U šoku sam. Nemoj da zaboraviš na nas i čekaj me - šaputala je Stanija Filipu.

    Pošto je obećao devojci da će je čekati napolju i kada se pozdravio sa svim takmičarima, Filip je zauvek napustio imanje u Lisovićima. Njegova majka je u studiju rekla Aleksandri Jeftanović da ne može da dočeka da vidi sina.


    Novosti


    _________________
    Ma boga mu poljubim, dokle će to tako...
    Rođa Petrović
    Rođa Petrović
    Admin
    Admin


    Muški
    Broj poruka : 2270
    Godina : 45
    Zodijak : Rak
    Lokacija : Vazdušna banja
    Reputation : 19
    Points : 2115
    Datum upisa : 13.03.2013

    standard Re: Farma 2013.

    Počalji od Rođa Petrović Uto 18 Jun - 23:39:50

    Farma: Ljuba i Aki sluge, Danijel i Stanija kažnjeni

    Gazadrica je odlučila da joj ove nedelje postavi sportistkinju i mladu "Zvezdu Granda" da joj služe. Zadruga oduzela honorare za ovu nedelju Staniji i Danijelu


    Farma 2013. - Page 5 393905-18

    Sluge ove nedelje na "Farmi" su Aki i Ljuba Pantović!

    Gazadrica Stanija Dobrojević je odlučila da joj ove nedelje postavi sportistkinju i mladu "Zvezdu Granda" da joj služe. Ona je objasnila voditelju Ognjenu Amidžiću i svim takmičarima zbog čega je tako odlučila.


    - Što se tiče starijih, oni nisu u opciji - rekla je Stanija. - Iako sam imala sukob sa Vesnom Rivas i Saškom Karan, ali i sa Erom, to nije odlučivalo ko će biti sluga. Ženski sluga je Ljuba, a muški Aki. Milsim da me Aki ne voli, to osećam i sa njim nemam komunikaciju već mesec dana . Protiv Ljube nemam ništa i biće zaštićena od strane svojih fanova.

    Ljuba Pantović je rekla da nije iznenađena Stanijinom odlukom.

    - Znam da nemamo jedna protiv druge nešto. U štali sam već 70 dana. Nije mi prvi put. Ne mogu da kažem da nisam očekivala jer nas je ostalo malo i sve se čuje i sve se zna.

    Ipak, Aki je najavio gazdarici da će u nedelji pred nama razuveriti da on ima nešto protiv nje.

    - Znao sam da ću biti sluga - izjasnio se Aki. - Nije tačno da te Stanija ne volim. Bio sam na Filipovoj strani jer sam mislio da radim za njegovo dobro.

    STANIJA I DANIJEL KAŽNJENI

    Zadruga je poslala pismo farmerima. Obavestila ih je da im više neće gledati kroz prste kada prekrše pravila. Ovog puta su kažnjeni Stanija i Danijel.

    - Danijel je čuvao stražu Staniji dok je ona pričala sa jednim farmerom koji je bio u izolaciji. Zbog toga će njih dvoje biti kažnjeni oduzimanjem honorara. Da Stanija nije gazda bila bi direktno nominovana.


    Novosti


    _________________
    Ma boga mu poljubim, dokle će to tako...
    Rođa Petrović
    Rođa Petrović
    Admin
    Admin


    Muški
    Broj poruka : 2270
    Godina : 45
    Zodijak : Rak
    Lokacija : Vazdušna banja
    Reputation : 19
    Points : 2115
    Datum upisa : 13.03.2013

    standard Re: Farma 2013.

    Počalji od Rođa Petrović Uto 18 Jun - 23:41:50

    Farma: Filip Panajotović vraćen u šou

    Maneken je rekao da će se u šou ponašati isto kao pre i da neće koristiti informacije iz spoljnog sveta. Publika nije mogla da glasa jedino za Zoricu Marković


    Farma 2013. - Page 5 Filip-p620x0

    Maneken Filip Panajotović je vraćen u rijaliti šou "Farma"! On je osvojio skoro 86 odsto glasova.
    Odlukom publike maneken se u sredu uveče vratio na imanje u Lisovićima. On je rekao da će se u šou ponašati isto kao pre i da neće koristiti informacije iz spoljnog sveta.

    U konkurenciji za povratak u rijalit bili su još i Bebi Dol, Gordana Bjelica, Tijana Macura, Duško Prodanović, Seksi Sandra, Daria Lukić i Rule. Jedino Zorica Marković nije mogla da se vrati na "Farmu" jer je izbačena zbog fizičkog napada na Staniju Dobrijević.


    Novosti


    _________________
    Ma boga mu poljubim, dokle će to tako...
    Rođa Petrović
    Rođa Petrović
    Admin
    Admin


    Muški
    Broj poruka : 2270
    Godina : 45
    Zodijak : Rak
    Lokacija : Vazdušna banja
    Reputation : 19
    Points : 2115
    Datum upisa : 13.03.2013

    standard Re: Farma 2013.

    Počalji od Rođa Petrović Sre 19 Jun - 2:04:01

    Jovana Nikolić: Sve “veze” na Farmi su dogovorene

    Ona je Tarotu rekla da nisu bili svi iskreni i da joj je dosta laži, ali i da zna da su se svi muškari pre “farme” dogovorili koga će na imanju da muvaju


    Farma 2013. - Page 5 Jovana-n620x0

    Bivša misica Jovana Nikolić je otkrila u razgovoru sa Milanom Tarotom da su sve veze u rijalitiju – dogovorene.


    Jovana je bila ljuta na sve farmere posle igre istine. Ona je Tarotu rekla da nisu bili svi iskreni i da joj je dosta laži, ali i da zna da su se svi muškari pre “farme” dogovorili koga će na imanju da muvaju.

    - Neću da plačem, ali sam povređena jer pričaju neistinu – jadala se Jovana. - Znam da je pre Farme postojao dogovor da Ša smuva mene, Filip Staniju, Aki Seksi Sandru ili možda mali Fićko, nisam sigurna.

    Jovana je tokom šoua postala devojka Danijelu Alibabiću i,kako je rekla, na tome je zahvalna.

    - Ja se stvarno zahvaljujem Bogu što je sve ispalo kako je ispalo, jer to je realno – bila je iskrena Nikolićeva.


    Novosti


    _________________
    Ma boga mu poljubim, dokle će to tako...
    Rođa Petrović
    Rođa Petrović
    Admin
    Admin


    Muški
    Broj poruka : 2270
    Godina : 45
    Zodijak : Rak
    Lokacija : Vazdušna banja
    Reputation : 19
    Points : 2115
    Datum upisa : 13.03.2013

    standard Re: Farma 2013.

    Počalji od Rođa Petrović Sre 19 Jun - 2:05:29

    Farma: Koliko je ko dobio para za učešće u šou

    Goca Božinovska dobila najveći honorara -3.500 evra po nedelji. Odmah posle nje su Ekrem, Stanija, Zorica Marković. Aki, Memo i Miki Mećava bez zarade


    Farma 2013. - Page 5 Farma5

    Folk pevačica Goca Božinovska dobila je najveći nedeljni honorar u rijaliti šou “Farma” koji iznosi 3.500 evra. Odmah iza nje je Ekrem Jevrić, a potom se ređaju Stanija Dobrojević, Zorica Marković, Milan Tarot. Aki, Memo i Miki Mećava su pristali da u šou uđu bez ikakve zarade, javljaju beogradski portali.

    Ono po čemu se Ekrem Jevrić izvadaja od ostalih je to da su njemu već 30.000 evra uplaćeni na račun jer se on tako dogovorio sa vlasnikom Tv Pinka, Željkom Mitrovićem. Ostali farmeri će svoje zarade dobiti posle rijalitija.


    Goca Božinovska 3.500 evra

    Milan Tarot 1.000

    Stanija 1.000

    Zorica Marković 1.000

    Era Ojdanić 700

    Ljuba Pantović 700

    Vesna Rivas 600

    Filip Panajotović 500

    Jovana Nikolić 400

    Ša 400

    Dule Bogdanović 300

    Saška Karan 300

    Filip Mitrović 300

    Radojka 200

    Danijel Alibabić 200

    Aki, Miki Mećava, Memo bez honorara.


    Novosti


    _________________
    Ma boga mu poljubim, dokle će to tako...
    Rođa Petrović
    Rođa Petrović
    Admin
    Admin


    Muški
    Broj poruka : 2270
    Godina : 45
    Zodijak : Rak
    Lokacija : Vazdušna banja
    Reputation : 19
    Points : 2115
    Datum upisa : 13.03.2013

    standard Re: Farma 2013.

    Počalji od Rođa Petrović Sre 19 Jun - 2:06:57

    PR Farme: Goca Božinovska nije pred infarktom

    Nije tačno da je Goca Božinovska pred infarktom. To je laž. Pevačica nije bila čak ni na lekarskom pregledu, rekao nam je Nemanja Josifljević


    Farma 2013. - Page 5 Goca-bozinovska620x0

    - Nije tačno da je Goca Božinovska pred infarktom. To je laž. Pevačica nije bila čak ni na lekarskom pregledu - rekao nam je Nemanja Josifljević, PR rijaliti šoua “Farma”.


    Iako su mediji javili da je folk pevačica hitno prebačena u bolnicu jer je imala visok pritisak zbog svađa sa Vesnom Rivas, to je produkcija rijalitija demantovala. Oni tvrde da se Goca oseća dobro i da se nije žalila na zdravstvene problema.

    - Na znam odakle ta priča. Goca je se dobro oseća – tvrdi Josifljević.

    Da podsetimo, poput bombe je odjeknula vest da je Goca napustila imanje u Lisovićima kako bi hitno uradila analize. Doktor je Goci navodno rekao da ima visok pritisak i da mora da prestane sa neviranjem pa joj je dao terapiju koje mora da se strogo pridržava. Nijedan od ovih navoda na radost pevačicine porodice i publike, nije tačan.


    Novosti


    _________________
    Ma boga mu poljubim, dokle će to tako...
    Rođa Petrović
    Rođa Petrović
    Admin
    Admin


    Muški
    Broj poruka : 2270
    Godina : 45
    Zodijak : Rak
    Lokacija : Vazdušna banja
    Reputation : 19
    Points : 2115
    Datum upisa : 13.03.2013

    standard Re: Farma 2013.

    Počalji od Rođa Petrović Sre 19 Jun - 2:18:26

    SEKSI PIJACA: Staniju hteli da skinu u tange!

    U želji da dođu do veša najaktuelnije starlete, prodavci na pijaci su zahtevali da sa sebe skine grudnjak i helanke


    Farma 2013. - Page 5 Stanija-dobrojevic-farma

    Ni pijačari nisu kao što su nekada bili, naročito kada je reč o onima koji prodaju hranu učesnicima Farme, u šta se uverila Stanija Dobrojević kada su joj u zamenu za potrepštine tražili da skine svu garederobu.

    U želji da dođu do veša najaktuelnije starlete, prodavci na pijaci su juče zahtevali da sa sebe skine grudnjak, a za uzvrat bi dobila potrebne namirnice za svoje farmere. U prvom momenatu, novopečena gazdarica ostala je zatečena, a onda se snašla i rekla:"Ne mogu da vam dam brus, nemam ga na sebi.

    No, nije se na tome završilo. Uporni u svojoj nameri, prodavci su insistirali da joj opipaju leđa kako bi se i sami uverili da starleta govori istinu. Jedan od prisutnih opipao joj je leđa, a kada se uverio da ispod dukserice ima samo minijaturnu treger majicu, nije se zadovoljio time, već je otišao korak dalje, insistirajući da Stanija skine helanke.

    Uvidevši da je vrag odneo šalu, u ceo slučaj umešao se mentor Proka, koji je stao u njenu zaštitu obrazlažući prodavcima da joj ni donji veš nije valjan.

    "Ako joj skinete te helanke, ostaće samo u onim gaćicama na vrpcu", pokušavao je Proka da se seti pravog naziva gaća. A onda mu je Stanija pomogla, rekavši:"Imam samo tange na sebi, ne mogu da vam dam ovo, ostaću gola.Čim se vratila na imanje, svoje iskustvo sa pijace Stanija je podelila sa ostalim farmerima.

    "Samo zahvaljujući Proki, sa pijace se nisam vratila u tangama - rekla je ovonedeljna gazdarica."Seljaci na tezgi za hranu su hteli da me skinu skroz", rekla je ona.


    kurir


    _________________
    Ma boga mu poljubim, dokle će to tako...

    Sponsored content


    standard Re: Farma 2013.

    Počalji od Sponsored content


      Sada je Sre 8 Maj - 8:33:28