WEEKEND CAFE

Weekend Cafe je forum koji je nastao zbog svih nas.
Ako želite besplatno da postavite svoj oglas, saznate trenutna dešavanja u gradu, informišete se iz prve ruke o atraktivnim mestima za izlazak, rasprodajama...ili jednostavno želite da ćaskate uz kaficu - Weekend Cafe je pravo mesto za Vas!
REGISTRUJTE SE i provedimo vikend zajedno!
Dođite da zajedno formiramo kutak koji će svima biti od koristi.


Join the forum, it's quick and easy

WEEKEND CAFE

Weekend Cafe je forum koji je nastao zbog svih nas.
Ako želite besplatno da postavite svoj oglas, saznate trenutna dešavanja u gradu, informišete se iz prve ruke o atraktivnim mestima za izlazak, rasprodajama...ili jednostavno želite da ćaskate uz kaficu - Weekend Cafe je pravo mesto za Vas!
REGISTRUJTE SE i provedimo vikend zajedno!
Dođite da zajedno formiramo kutak koji će svima biti od koristi.

WEEKEND CAFE

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
WEEKEND CAFE

Provedimo Vikend Zajedno!


5 posters

    Veliki brat 2013

    Plazma keks
    Plazma keks
    Urednik
    Urednik


    Ženski
    Broj poruka : 869
    Godina : 42
    Zodijak : Ribe
    Lokacija : Pančevo
    Reputation : 12
    Points : 715
    Datum upisa : 16.03.2013

    standard Re: Veliki brat 2013

    Počalji od Plazma keks Pon 29 Apr - 14:05:44

    NAJDRAŽA MU JE? Uroš i Sindi zajedno na ručku

    Šta li će mu Soraja reći na ovo...


    Veliki brat 2013 - Page 3 32ztgth

    Od kada je napustio rijaliti Veliki brat, Uroš Ćertić se družio sa Vesnom da Vinčom. Bili su gotovo nerazdvojni.

    Za ove lepe prolećne dane izgleda da je kaskader našao novu "žrtvu". Uroš se pohvalio slikom kako je jedno popodne proveo sa Sindi, koja je izašla iz kuće pre nedelju dana.
    - Ručkić sa jednom od najdražih osoba i dobrim lojalnim prijateljem Ivanom Sindi Stamenković - glasila je poruka ispod slike

    Dok su boravili u Kući, Uroš je često hvalio Ivanin izgled. Čak je par puta, kako bi iznervirao Avu, ponavljao kako je Sindi "dobra riba". Znao je da Ava baš i "ne miriše" modelsicu.

    Da li je u pitanju samo druženje ili možda ipak nešto više videćemo. Nemaju mnogo vremena jer se rijaliti bliži kraju što znači da će Soraja vrlo brzo izaći...


    Izvor: pulsonline.rs


    _________________
    Ne puštam te da odrasteš Veliki brat 2013 - Page 3 704899ccebae1c9038846f9c5760ca21
    Plazma keks
    Plazma keks
    Urednik
    Urednik


    Ženski
    Broj poruka : 869
    Godina : 42
    Zodijak : Ribe
    Lokacija : Pančevo
    Reputation : 12
    Points : 715
    Datum upisa : 16.03.2013

    standard Re: Veliki brat 2013

    Počalji od Plazma keks Pon 29 Apr - 14:14:04

    VB: Izbačen Slavko Labović: Nisam cinkaroš

    Za Slavka Labovića je kraj borbe za pobedu i nagradu od 50.000 evra. U utorak javne nominacije, a u petak i subotu dve polufinalne večeri


    Veliki brat 2013 - Page 3 Vip-veliki-brat-270

    Za Slavka Labovića je kraj borbe za pobedu i nagradu od 50.000 evra. Iako je produkcija nameravala da izbaci dva takmičara, predomislili su se jer su za utorak pripremili javne nominacije, a u petak i subotu su dve polufinalne večeri.

    Direktno nominovani ove nedelje su pored glumca bili i Vendi, Aneta jer su se dogovarali koga da nominuju, a Dragutin Topić i Maja Nikolić su bili izbor publike.

    Ukućani su se u toku dana izjasnili koga bi želeli da vide van kuće i izbor je pao na Anetu, ali ona je ostala u kući.



    21:31 - Soraja, Željko i Maja Nikolić otvorili veče mjuziklom

    Na pozornici isped kuće VB su Željko, Soraja i Maja Nikolić koji izvode deo iz mjuzikla "Brilijantin".

    Na scenu su se pojavili Maja Volk i Top na 30 godina mature.

    21:39 - Slavko postiđen

    Neki ukućani se spremaju na obračun samnom. Idemo u kuću da im dam tu priliku, rekla je Marijana.

    Voditeljka: "Željko, ti si pre dan dva rekao Slavku da se pripremi na razgovor sa mnom, jesam li pogrešila?"

    Željko: "Jesam, ti ubodeš tamo gde najviše boli."

    Voditeljka: "Slavko, reci šta to imaš da mi kažeš. Rekao su da imaš nešto lepo da mi kažeš."

    Slavko: " Ako me isprovociraš, ja ću da ti odgovorim. Nisam ja seljak. Sve pričam otvoreno. Ne očekuj od mene napad, nego odbranu."
    21:43 - Misterija skrivenog papira

    Marijana je rekla ukućanima da će videti šta su Slavko, Vendi i Aneta pisali na papiru, zbog koga su direktno nominovani.

    Na televizoru u dnevnoj sobi su videli da je Slavko iscepao deo papira na kome su pisali imena ukućana koje žele da nominuje. Veliki brat je tražio od glumca da izvadi papir iz džepa, ali ga je on pojeo. Njih troje nisu hteli da odaju jedan drugoga.

    Maja Nikolić smatra da su na papiru pisalo nešto ljubavnog karaktera, Soraja misli da su to ipak bile nominacije.

    Slavko je rekao da će priznati šta je napisao, odmah posle reklama...


    Veliki brat 2013 - Page 3 Vendi-ava-slavko

    21:55 - Slavko: Neću da kažem šta je sadržaj poruke, Vendi: U poruci Sorajino i Avino ime

    Marijana se posle reklama opet uključila u kuću Velikog brata kako bi dobila Slavkovo priznanje šta je pisalo na papiru.

    - Ja sam rekao Velikom bratu. Te noći sam nemirno spavao. Zamolio sam Velikog brata da ne kazni Vendi i Aneta. To je bila privatna poruka između mene i Vendi, a to vam neću reći. Ne tiče se nikoga. Nije imalo nikakve veze sa nominacijama. Ne želim da ispoljavam ovde šta je bio sadržaj poruke.

    Voditeljka je pitala Maju Volk kako se oseća to što je njena hemijska olovka zloupotrebljena.
    - Ja sam bila posvećena glumcima. Ja stalno ostavljam svuda stvari - rekla je Maja.

    Ipak, Vendi je rekla istinu. Na papiru su bila dva imena i to Sorajino i Avino.
    22:02 - Vendi: Dovedeni smo pred svršen čin

    Marijana: " Vendi, zašto si odala ekipu?"

    Vendi: "Nisam odala, već sam dovedena pred svršen čin. Ja sam to rekla jer mi je argumentovano. Mi smo dovedeni u neprijatnu situaciju.Mi ne znamo za koga će kvazi lisac da glasa i to nije fer. I kao sad smo mi nefer."


    Veliki brat 2013 - Page 3 Vendi-place

    22:25 - Ukućani ubeđuju publiku zbog čega da ih ostavi u kući

    Marijana se opet uključila u kuću. Ona ima iznenađenje za ukućane.

    Voditeljka: "Molim nominovane da ustanu. Majo, reci nam zašto misliš da u kući treba ti da ostaneš."

    Maja: "Ne mislim da sam bolja. Ako sam ostala pet nedelja, mogu još malo. Ne mogu da odgovorim jer poštujem sve ljude ovde."

    Voditeljka: "Vendi zašto bi ti trebalo da ostaneš."

    Vendi: "Ne umem to da ocenim. Ja sam pala u jednoj igri gde se ocenjivalo mišljenje kolektiva."

    Aneta je rekla da nije razmišljala o tome, Slavko je rekao da on ne očekuje da će pobediti, ali da veruje u pravdu. Top je rekao da je ušao u kuću kao voljeni suprug i dobar otac i ko je to prepoznao, prepoznao je.

    22:32 - Sara: Nisam znala da me je Vendi nazvala parazitom

    Marijanu je zanimalo šta Soraja i Ava imaju da kažu po pitnju afere "papirić" na kome su stajala njihova imena, a koje je napisao Slavko.

    Sara je rekla da nije sigurna da je Slavko napisao njeno ime, a Ava se izjasnila da to nije njen problem i da ona ima svoj svet. Ipak, Soraja se zaprepastila kada je čula od voditeljke da ju je Vendi nazvala "parazitom".
    23:08 - Izbačen Slavko

    "Došao je trenutak da saznamo kome je ovo poslednji dan u kući", rekla je Marijana pa se uključila u kuću.

    Voditeljka: "Vendi, da li se ti osećaš kao vođa ovog zavereničkog klana?"

    Vendi: " Nisam vođa. Samo imamo pravo da razmišljamo."

    Voditeljka: "Ti Vendi ostaješ da stojiš. Majo sedi. Više smo puta čuli da je Aneta koleteralna šteta, a i ti ostaješ da stojiš. Tope kako se osećaš?"

    Top: "Osećam se dobro."

    Voditeljka: "Ko drugome jamu kopa, sam u nju upada. Tope, sedi. Svima vam je jasno da će neko iz zavereničkog klana večeras napustiti kuću. Vas troje ste pokušali da nadmudrite Velikog brata. Publika je rekla svoje i odlučila da je šesti izbačeni ukućanin - Slavko"


    23:28 - Slavko: Ja nisam cinkaroš

    Slavko je izašao iz kuće sa podignuta tri prsta i majicom na kojoj je pisalo Kosovo je Srbija. Marijana je pitala kako se oseća zbog toga što su ga dve žene uvukle u direktnu nominaciju.

    - Ne odajem nikoga. Nisam drukara i špijun. One šta su rekle, rekle su - bio je jasan glumac. - Papir sam bacio u wc šolju. Pokazao sam ga Aneti i Vendi. Napisao sam privatnu poruku i kajem se zbog toga. Ovo je za mene divno iskustvo i lepo sam se provodio, ali se nadam da nisam puno ljudi razočarao.

    Marijana je pitala Slavka kakav on problem ima sa njom.

    - U jednom trenutku da će se prekršiti dogovor koji sam postigao. Imao sam nameru da se odbranim. Priznajem da sam o nominacijama pričao sa Žarkom. Aneta i Vendi su se dogovarale koga će da nominuju. Žarka sam pitao kakva je procedura sa nominacijama.

    Glumac je otkrio da najviše želi da pobedi Dragutin Topić jer dele ista vrednosti.

    Izvor: Novosti


    _________________
    Ne puštam te da odrasteš Veliki brat 2013 - Page 3 704899ccebae1c9038846f9c5760ca21
    Plazma keks
    Plazma keks
    Urednik
    Urednik


    Ženski
    Broj poruka : 869
    Godina : 42
    Zodijak : Ribe
    Lokacija : Pančevo
    Reputation : 12
    Points : 715
    Datum upisa : 16.03.2013

    standard Re: Veliki brat 2013

    Počalji od Plazma keks Pon 29 Apr - 14:17:15

    Harlem Shake - Veliki Brat VIP 5 (29.04.2013.)



    _________________
    Ne puštam te da odrasteš Veliki brat 2013 - Page 3 704899ccebae1c9038846f9c5760ca21
    Balerina
    Balerina
    Osnivač foruma
    Osnivač foruma


    Ženski
    Broj poruka : 1445
    Godina : 50
    Zodijak : Strelac
    Lokacija : Bgd.
    Reputation : 19
    Points : 1636
    Datum upisa : 13.03.2013

    standard Re: Veliki brat 2013

    Počalji od Balerina Čet 2 Maj - 11:37:55

    Veliki Brat: Ode Maja Nikolić


    Sedma izbačena je pevačica iz Niša. Sa Sorajom se nije pozdravila. Ostali su polufinalisti, finale u ponedeljak u 21 h.


    Veliki brat 2013 - Page 3 V288562p0

    Glasovi publike odlučili su da od tri nominovane ukućanke, u polufinale ne prođe Maja Nikolić. Odahnule Soraja i Ava.

    Temperamentna Nišlijka očigledno nije očekivala da bude izbačena, pošto je delovala zbunjeno dok je na brzinu zakopčavala kofere, uz Topovu pomoć.

    "Ljubim vas, vidimo se za par dana", pozdravila se sa skoro svima, ali Soraja je upadljivo izbegla da se izljubi sa njom, pošto nije ni prišla vratima dok je Maja izlazila.

    Po izlasku iz Kuće, Maja, kojoj je ovo treći rijaliti, rekla je da neće gledati snimke iz Kuće, niti se podsećati muvanja sa Slavkom, svađa sa svim živima, torte, sevanje grudima kraj bazena…

    "Nikada ja ne gledam te snimke. Šta je bilo unutra, ostaje unutra, ja idem dalje".

    U Kući je ipak, kaže, stekla prijatelje za ceo život, a to su "kum" Top kojem želi pobedu, "carica" Vendi, i "lepa i dostojanstvena" Aneta. Nada se da će druženje nastaviti i sa Majom Volk.

    Više nema nominacija, do ponedeljka će publika odlučivati o ispadanju. Polufinalisti su Maja Volk, Top, Soraja, Ava, Aneta, Vendi, Željko, Žarko i Milić. Polufinalne večeri biće u petak i subotu u 21.30, a veliko finale u ponedeljak u 21 čas.

    U emisiji je gostovao izbačeni kaskader Uroš, koji je dobio šansu da se obrati jednoj od nominovanih ukućanki. Naravno, odabrao je Soraju, i priznao da je poslao pet SMS poruka za njen ostanak u Kući.

    "Ljubim te, gledamo te Sindi i ja", pozdravio je Uroš, koji je rekao da podržava to što je "nabola" Maju, i da je u redu da vrati nekome udarac.

    "Trebalo je i Ava da je udari", dodao je on.

    Iako je Maja Nikolić pričala da je Uroš njen heroj, on nju naziva poznanicom, sa Avom je bilo svašta ali je primetno da se kaskader naježi kad se pomene njeno ime.

    "Maja me je ostavila sa njom u kombiju, znajući da je u pitanju hiperaktivno i pričljivo biće. Ava će odlepiti ako večeras ispadne, jer misli da je zaslužila finale. Ali ona je takva, rođena je za rijaliti", rekao je Uroš, kojem hiperaktivnost nije smetala dok je simulirao seks sa hrvatskom starletom.

    (MONDO)


    _________________
    Veliki brat 2013 - Page 3 Ilov
    Balerina
    Balerina
    Osnivač foruma
    Osnivač foruma


    Ženski
    Broj poruka : 1445
    Godina : 50
    Zodijak : Strelac
    Lokacija : Bgd.
    Reputation : 19
    Points : 1636
    Datum upisa : 13.03.2013

    standard Re: Veliki brat 2013

    Počalji od Balerina Sub 4 Maj - 8:39:40

    Veliki Brat: Miliću, bilo je dosta!

    Prvo polufinalno veče petog VIP serijala „baksuzno“ je bilo za Milića Vukašinovića, kojem je publika iz Srbije, BiH, Crne Gore i Makedonije dala najmanje glasova.



    Veliki brat 2013 - Page 3 V288672p0

    U kući Velikog Brata ostali su Maja Volk, Top, Aneta, Ava, Soraja, Vendi, Žarko i Željko. Neko od njih će zahvaljujući glasovima publike osvojiti 50.000 evra u ponedeljak, a već u subotu napolje leti još jedan učesnik.

    Za razliku od prethodnih učešća u ovom rijalitiju kada je bio deo skoro svake svađe, sada se držao po strani, odnosno u kuhinji i od jutra do sutra prao sudove... Iako je Vendi udario vratima i sa njom se pomirio, pa iz kuće izlazi kao jedan od retkih učesnika za kojhim skoro svi žale, ali ipak najviše njegova verna druga AgAva.

    “Treba da pobedim, a ne da dođem do polufinala”, prvo je što je rekao Milić nakon izlaska, a onda objasnio da je bio miran jer ne može da pere suđe i urla.

    “Osećao sam se kao domaćin i zato sam i bio glavni u kuhunji. Pored toga, nije mi se dopalo kako neke ukućanke peru suđe pa sam stvar uzeo u svoje ruke.”

    Za Avu kaže da je bila njegova štićenica i da veruje u iskrenost njenih emocija jer ona “nije glumica već performer”, dok je Vendi malo preterala.

    “Jednog od braće vidim kao pobednika Velikog Brata”, prognozirao je Milić i, iako je želeo da pozdravi raju u kući, moraće da sačeka VB magazin u nedelju.




    Za proteklih šest nedelje u kući Velikog Brata je bilo i onih lepih, nežnih momenata, a zvezda istih je naravno Ava, koja bi najradije da samo za sebe sačuva „slatke tajne“, iako smo svi sve videli...

    „Treća nedelja mi je bila najdraža, eto desilo se“, stidljivo je rekla Ava, a onda i priznala da je u pitanju romansa sa Željkom, kojem to ipak nije nadraže što mu se desilo.

    „Meni je ovde vrh, naj, do j***. Ekstra, ful, vrh... jer ostajem u Srbiji. Super mi je drago što su svi izašli jači i što je kraj lep“, rekao je Žarko.

    Vendi, iako je prošlo tek 24 časa, nedostaje njen Tintoreto, odnosno „transformers koji je doživeo pozitivnu katarzu“, pa je Maji Volk dala šljašteće haljinče, koje je Nikolićeva njoj ostavila. „Majo zbog haljinčeta ti opraštam sve, i leteće tanjire.“

    Aneta kaže da je od početka zavolela Bobana, Nevenu, Vendi i Žarka, sa kojima planira da se druži i posle rijalitija, za razliku od Topa, koji kaže da je sve ružno već zaboravio i on je zaslužan za najemotivniji momenat, kada je u ispovedaonici pričao o gubitku oca i trenera, prijatelja, kuma, Mihajla Švrake.

    "Odmah nakon sahrane, odleteo sam za London gde nisam uspeo da preskočim ni početnu visinu. Kada sam se vratio u Beograd, svi su me osuđivali, pitajući zašto je država poslala na takmičenje nekog ko je na zalasku karijere i troši budžetske pare. Kod nas se uspeh ne ceni, a poraz je neprihvatljiv."


    Mondo


    _________________
    Veliki brat 2013 - Page 3 Ilov
    Balerina
    Balerina
    Osnivač foruma
    Osnivač foruma


    Ženski
    Broj poruka : 1445
    Godina : 50
    Zodijak : Strelac
    Lokacija : Bgd.
    Reputation : 19
    Points : 1636
    Datum upisa : 13.03.2013

    standard Re: Veliki brat 2013

    Počalji od Balerina Sub 4 Maj - 11:48:06

    VB: Izbačena Maja Volk

    Dvoje takmičara u kući "Velikog brata" večeras će biti izbačeni i neće dočekati finale! Osam stanara strahuju da li su oni na udaru glasača


    Veliki brat 2013 - Page 3 Maja-volk-3620x0

    Dvoje takmičara u kući "Velikog brata" večeras će biti izbačeni i neće dočekati finale! Osam stanara strahuju da li su oni na udaru glasača. Maja Volk je u toku dana rekla da ima osećaj da je danas njen poslednji dan u kući, a Soraja i Ava najviše žele pobedu. Veliko finale preostale ukućane očekuje u ponedeljak 6.maja.

    Milić Vukašinović je napustio kuću na Košutnjaku u prvoj polufinalnoj večeri.

    Izbacivanje u drugoj polufinalnoj večeri pratite sa nama iz minuta u minut...
    22:06 - Izbačena Maja Volk

    Napravljen je prvi presek. Marijana se uklljučila u kuću drugi put i tražila od njih da ustanu.

    Marijana: "Vas je osmoro, ali ne možete svi u finale. Onaj ukućanin koji ima najmanji broj glasova biće izbačen. vendi, ostaješ da stojiš. Soraja ti si sinoć skočila u bazen, a publici se to dopalo, ti sedi. Ava, i ti si skočila u bazen, ali ostaješ da stojiš. Top, sinoć si digao ruku i rekao da želiš da ideš kući, ostaješ da stojiš. Aneta, ostaješ u kući. Žarko, ti si se danas bunio, ali publika ne misli tako, ostaješ. Željko, Veliki brat te je razdvojio od brata, ali publika ne želi da vas razdvoji, sedi. Majo, izbačena si!"

    22:06 - Svi sada ljube i grle Avu

    Pregled dana - Top je u ispovedaonici rekao da je u kući napeto i da svi proračunavaju na koju stranu da idu i da je njemu posebno drago što će kraj rijalitija.

    Vendi je ujutru za poželela Avi dobro jutro i zagrlila je. Aneta se takođe priklonila hrvatici i na lep način joj objasnila šta joj smeta kod nje. Milić, Žarko i Top su komentarisali da je njihovo druženje taktika, a Soraja je sa „Velikim bratom“ podelila slično mišljenje.

    21:50 - Opasna zona nepromenjena

    U opasnoj zoni su i dalje Maja Volk, Željko i Aneta.

    Aneta 9,5 %

    Željko 9,5 %

    Maja Volk 10,5 %

    21:48 - Muškarci izvode striptiz

    Marijana se uključila prvi put u kuću. Ona je zajedno sa koleginicom iz Makedonije imala jedan zadatak za ukućane.

    Snežana: „Soraja, da li razumeš makedonksi. Ljudi iz Prilepa su se naljutili što ne znaš gde se nalazi taj grad . Ajde da na makedonskom da kažeš Veni, vidi, vici.“

    Soraja: „Naravno da znam gde se nalazi, ali nisam razumela pitanje.“

    Marijana: „Gde su vam muškarci?“

    Maja: „Nema ih od početka rijalitija.“

    Marijana: „Da li bi mogla da učestvuješ u rijalitiju gde su samo žene?“

    Ava: „Bila bi blagoslovena.“

    Marijana je rekla da ima jedno iznenađenje za njih, a onda su se muški ukućani pojavili i izveli ukućankama striptiz.

    Veliki brat 2013 - Page 3 Striptiz

    21:41 - Aneta, Željko i Maja Volk u opasnoj zoni

    Ukućani koji imaju najmanji broj glasova trenutno su Aneta, Željko i Maja Volk.

    Aneta 9 % glasova
    Željko 10 % glasova
    Maja Volk 10,5 % glasova
    21:36 - Dva takmičara idu kući

    - Dobro veče i dobro došli u osmo izbacivanje. U kući ih je osmoro, a mesta ima samo za njih šest. Oni ne znaju da dvoje takmičara večeras lete napolje. Napravićemo dva preseka, posle prvog izbacujemo jednog ukućanina, a posle još jednog - otvorila je Marijana Mićić drugo polufinalo veče.

    Novosti


    _________________
    Veliki brat 2013 - Page 3 Ilov
    Balerina
    Balerina
    Osnivač foruma
    Osnivač foruma


    Ženski
    Broj poruka : 1445
    Godina : 50
    Zodijak : Strelac
    Lokacija : Bgd.
    Reputation : 19
    Points : 1636
    Datum upisa : 13.03.2013

    standard Re: Veliki brat 2013

    Počalji od Balerina Sub 4 Maj - 11:54:34

    VB : Izbačene Maja Volk i Vendi

    Dvoje takmičara u kući "Velikog brata" večeras će biti izbačeni i neće dočekati finale! Osam stanara strahuju da li su oni na udaru glasača



    Veliki brat 2013 - Page 3 Maja-volk620x0

    Dvoje takmičara u kući "Velikog brata" večeras će biti izbačeni i neće dočekati finale! Osam stanara strahuju da li su oni na udaru glasača. Maja Volk je u toku dana rekla da ima osećaj da je danas njen poslednji dan u kući, a Soraja i Ava najviše žele pobedu. Veliko finale preostale ukućane očekuje u ponedeljak 6.maja.

    Milić Vukašinović je napustio kuću na Košutnjaku u prvoj polufinalnoj večeri.

    Izbacivanje u drugoj polufinalnoj večeri pratite sa nama iz minuta u minut...
    23:40 - Vendi: Hteli smo da neke štetočine pošaljemo kući

    Vedni je po izbacivanju rekla da nije očekivala da će biti izbačeni, ali je otkrila da ima moć pa je naterala Maju Nikolić na pokajanje. Ipak, tvrdi da nije iznenađena što je napustila kuću.

    - Ja sam bila u šoku koji nema nikakve veze sa ovim - rekla je Vendi. - Ja sam kao leopard, ništa me ne može iznenaditi, ali nisam očekivala. Ja nisam publika i ne glasam. Bila sam u kući i moj ugao gledanja je drugačiji.

    Marijana je zamolila Vedni da joj objasni na koji način je uspela da pripitomi Maju Nikolić.

    - Maja je bila u nekim rijalitijima ranija. Mnogi nisu uspeli da je preobrate i izazovu pokajanje kod nje, ali ja jesam jer imam moć. Ava se nije pokajala jer to nije strategija njene porodice, ali je imala „peške“ pokajanje po ugledu na englesku kulturu.

    Makedonska voditeljka Snežana je konstatovala da je Aneta kroz ceo šou išla za njom i govorila joj „tako je Vendi“ pa ju je zanimalo da li i ona misli da Aneta nema svoje „ja“.

    - Nas dve smo potpuno različite, ali karakter nam je isti. Ona je u meni prepoznala sebe.

    Što se tiče nominacija zbog kojih su Vendi, Slavko i Aneta bili kažnjeni direktnom nominacijom, voditeljka je htela da zna šta je bio njihov cilj.

    - Znalo se koga ču da nominujem, ali nisam mogla naglas da kažem. Onda je Slavko imao neko drugo viđenje. Imali smo jesan cilj da neke štetočine pošaljemo kući.

    23:10 - Izbačena Vendi

    Marijana se poslednji put za večeras uključila u kuću. Ona je tražila da polufinalisti ustanu.

    Marijana: "Željko je rekao da će još jedan ukućnin napustiti šou. Željko, kada bih hteo nekoga da izbaciš koga bi želeo da vidiš napolju?"
    Željko: "Mislim da Top treba da izađe."
    Marijana: "Vendi, šta ti misliš?"
    Vendi: "Ne znam kako publika glasa, ja nemam tu moć da predvidim. Verovatno treba da izađe onaj ko je najviše brojao avione i ćutao."
    Marijana: "Vendi, sedi. Tope da li se ti slažeš sa tim da treba da izađe neko ko je ćutao."
    Top: "Vendi je ekspert za analize. Meni je tek sada ovde lepo i ja ću odavde izaći srećan."
    Marijana: "Tope, ostaješ da stojiš.Soraja, ti si jedna od tih koji su ćutali i nisi bila aktivna?"
    Soraja: "U kući nisam aktuelna zbog situacije."
    Marijana: "Soraja, ostaješ da stojiš. Žarko i Željko, sedite.Ava i Aneta ostajete da stojite.Uvek mi je nekako bilo žao da one koji su nominovani ostavim da stojite. Žarko, Željko i Vendi, ustanite. Žene dominiraju. Vendi izbačena si! "



    23:01 - Ava udarila šamar Željku

    Pregled dana - Dok je Ava večerala sa Žarkom, njegov brat je u spavaćoj sobi zabavljao ukućane smišljajući rime. Ipak, posle nekog vremena Ava je došla u sobu, a Željko je zbijao račun na njen račun. Ona je poludela zbog toga i zalepila mu šamar.

    Veliki brat 2013 - Page 3 Ava-zeljko-samar

    23:01 - Željko, Soraja i Aneta imaju najmanje glasova

    U kritičnim pozicijama trenutno su:

    Željko sa 13 % glasova

    Aneta sa 13 % glasova

    Soraja sa 12, 5 % glasova

    22:51 - Željko, Žarko i Aneta u opasnoj zoni

    Najmanji broj glasova trenutno imaju:

    Željko 12, 5 %

    Aneta 12, 5 %

    Žarko 12, 5 %

    22:41 - Najmanje glasova imaju Vendi, Soraja i Aneta

    U opasnoj zoni su:


    Aneta 12 %

    Soraja 12 %

    Vendi 12 %

    22:40 - Maja Volk: Nastaviću da se družim sa Vendi, Topom, Željkom i Žarkom

    Maja Volk je po izlasku rekla da ona ne živi lažno i da je htela da pokaže ljudima ko je ona. Nju je zanimalo ko joj je posolio njenu hranu, a Marijana joj je rekla da je to učinila Vendi. Ipak, voditeljka je htela da zna zbog čega je Maja ušla u šou.

    - Neposredno pre ulaska su me novine razapele što sam u javnosti govorila otvoreno o svojim fantazijama iz mladosti i mojim stavovima. Čak i otac je prestao da priča sa mnom. Ja sam za šest nedelja pokazala da živim istinito i to sam ja. Moj učitelj Gruja mi je rekao da ću u rijalitiju propasti, ili ću da uradim nešto sa ljudima, ja mislim da nisam propala.

    Maja je otkrila da je bila oduševljena kako su ukućani brzo zaboravljali i da je u kući bilo zabavno kada su imali zadatke. Izbačena ukućanka se obratila ukućanima i rekla im da imaju zamrznute maline, sakrivene banane, da naprave sladoled i pojedu ga u moje ime. Volk je otkrila sa kime će nastaviti da se druži.

    - Sa Vendi, Željkom i Žarkom želim da nastavim da se družim jer mislim da oni imaju kapacitet da nešto urade sa sobom . Ja nisam ljuta na njih, nego samo analiziram stvar i onda kažem šta msilim.Imate ljude koji su nezreli, a neko ko koristi svojih 25 godina da bi bio nezreo je budala. To ide i u suprotnu stranu. Ja se borim za ljudsku ravnopravnost
    22:22 - Top, Vendi i Soraja u opasnoj zoni

    U opasnoj zoni su:

    Soraja sa 11% glasova

    Vendi sa 11,5% glasova

    Top sa 12 % glasova

    22:06 - Izbačena Maja Volk

    Napravljen je prvi presek. Marijana se uklljučila u kuću drugi put i tražila od njih da ustanu.

    Marijana: "Vas je osmoro, ali ne možete svi u finale. Onaj ukućanin koji ima najmanji broj glasova biće izbačen. vendi, ostaješ da stojiš. Soraja ti si sinoć skočila u bazen, a publici se to dopalo, ti sedi. Ava, i ti si skočila u bazen, ali ostaješ da stojiš. Top, sinoć si digao ruku i rekao da želiš da ideš kući, ostaješ da stojiš. Aneta, ostaješ u kući. Žarko, ti si se danas bunio, ali publika ne misli tako, ostaješ. Željko, Veliki brat te je razdvojio od brata, ali publika ne želi da vas razdvoji, sedi. Majo, izbačena si!"


    Veliki brat 2013 - Page 3 Maja-volk-izb

    22:06 - Svi sada ljube i grle Avu

    Pregled dana - Top je u ispovedaonici rekao da je u kući napeto i da svi proračunavaju na koju stranu da idu i da je njemu posebno drago što će kraj rijalitija.

    Vendi je ujutru za poželela Avi dobro jutro i zagrlila je. Aneta se takođe priklonila hrvatici i na lep način joj objasnila šta joj smeta kod nje. Milić, Žarko i Top su komentarisali da je njihovo druženje taktika, a Soraja je sa „Velikim bratom“ podelila slično mišljenje.

    Veliki brat 2013 - Page 3 Ava-i-vendi1

    21:50 - Opasna zona nepromenjena

    U opasnoj zoni su i dalje Maja Volk, Željko i Aneta.

    Aneta 9,5 %

    Željko 9,5 %

    Maja Volk 10,5 %

    21:48 - Muškarci izvode striptiz

    Marijana se uključila prvi put u kuću. Ona je zajedno sa koleginicom iz Makedonije imala jedan zadatak za ukućane.

    Snežana: „Soraja, da li razumeš makedonksi. Ljudi iz Prilepa su se naljutili što ne znaš gde se nalazi taj grad . Ajde da na makedonskom da kažeš Veni, vidi, vici.“

    Soraja: „Naravno da znam gde se nalazi, ali nisam razumela pitanje.“

    Marijana: „Gde su vam muškarci?“

    Maja: „Nema ih od početka rijalitija.“

    Marijana: „Da li bi mogla da učestvuješ u rijalitiju gde su samo žene?“

    Ava: „Bila bi blagoslovena.“

    Marijana je rekla da ima jedno iznenađenje za njih, a onda su se muški ukućani pojavili i izveli ukućankama striptiz.

    Veliki brat 2013 - Page 3 Striptiz

    21:41 - Aneta, Željko i Maja Volk u opasnoj zoni

    Ukućani koji imaju najmanji broj glasova trenutno su Aneta, Željko i Maja Volk.

    Aneta 9 % glasova
    Željko 10 % glasova
    Maja Volk 10,5 % glasova
    21:36 - Dva takmičara idu kući

    - Dobro veče i dobro došli u osmo izbacivanje. U kući ih je osmoro, a mesta ima samo za njih šest. Oni ne znaju da dvoje takmičara večeras lete napolje. Napravićemo dva preseka, posle prvog izbacujemo jednog ukućanina, a posle još jednog - otvorila je Marijana Mićić drugo polufinalo veče.

    Novosti



    _________________
    Veliki brat 2013 - Page 3 Ilov
    Balerina
    Balerina
    Osnivač foruma
    Osnivač foruma


    Ženski
    Broj poruka : 1445
    Godina : 50
    Zodijak : Strelac
    Lokacija : Bgd.
    Reputation : 19
    Points : 1636
    Datum upisa : 13.03.2013

    standard Re: Veliki brat 2013

    Počalji od Balerina Sub 4 Maj - 11:57:12

    Maja Volk se rasplakala po izlasku iz kuće Velikog Brata

    Veliki brat 2013 - Page 3 Thumbnailphp

    Najstarija takmičarka ovog rijaliti šoua pustila je suze čim je izašla napolje a potom je rekla da su joj njena deca, koje nije bilo u publici na Košutnjaku, bila najveća motivacija.

    Nakon što se vrlo brzo sabrala, Maja je istakla da je svojim učešćem u Velikom Bratu želela da pokaže ljudima kako ona živi, jer je zbog raznih pisanja medija njen otac jedno vreme prestao da priča sa njom.

    - Za ovih šest nedelja videlo se da je istina ono što propovedam - istakla je ona i dodala da je znala da će ispasti večeras jer tokom dana nije bilo voća u kući, kao i da je tokom rijalitija shvatila da nije izlečila svoju neurozu i zaključila da ipak nije sasvim zdrava osoba.


    Story


    _________________
    Veliki brat 2013 - Page 3 Ilov
    Balerina
    Balerina
    Osnivač foruma
    Osnivač foruma


    Ženski
    Broj poruka : 1445
    Godina : 50
    Zodijak : Strelac
    Lokacija : Bgd.
    Reputation : 19
    Points : 1636
    Datum upisa : 13.03.2013

    standard Re: Veliki brat 2013

    Počalji od Balerina Sub 4 Maj - 11:59:16

    Vendi: Nisam očekivala da ću biti izbačena

    Veliki brat 2013 - Page 3 Gg176mc


    Druga takmičarka koja je napustila kuću na Košutnjaku u večerašnjem polufinalu Velikog Brata je Vesna Vukelić Vendi.

    Temperamenta pevačica koja je poznata po tome što nema dlake na jeziku priznala je voditeljki Marijani Mićić da je bila u šoku i da nije očekivala da će izaći večeras iz ovog rijaliti šoua.

    Vendi je rekla da joj je drago što je uspela da preobrati Maju Nikolić i dovede je do pokajanja, kao i da bi volela da pobede Dragutin Topić ili Aneta Nakovska, sa kojom je postala dobra drugarica u ovom takmičenju.

    U super finalu 6. maja za nagradu od 50 hiljada evra boriće se Žarko i Željko Stojanović, Soraja Vučelić, Dragutin Topić, Aneta Nakovska i Ava Karabatić.


    Story


    _________________
    Veliki brat 2013 - Page 3 Ilov
    Weekend Cafe
    Weekend Cafe
    Admin
    Admin


    Broj poruka : 95
    Reputation : 1
    Points : 120
    Datum upisa : 13.03.2013

    standard Re: Veliki brat 2013

    Počalji od Weekend Cafe Pon 6 Maj - 11:18:53

    Veliki Brat: Žarko je pobednik

    Publika je odlučila i za pobednika petog VIP serijala Veliki Brat proglasila Žarka, kojem je pripao i ček od 50.000 evra.

    Veliki brat 2013 - Page 3 V288947p0

    Do finala rijalitija doguralo je šest učesnka. Publika je sistemom eliminacije izbacivala jednog po jednog. Prva je "izletela" Soraja, a za njom Aneta, pa Željko, zatim Ava. Razlika u glasovima između Žarka i Topa bila je manja od dva procenata, ali "zlato" je pripalo blizancu

    Žarko Stojanović, diplomirani biolog koji bi sve dao za svog brata Željka, zbog nejga se sa porodicom i odeslio u Francusku kada su bili još deca, zbog bratove povrede oka.

    Pored završenog Fakulteta za biologiju, smer genetika, Žarko je jedno vreme držao i frizerski salon i radio kao frizer ali je brzo prestao, jer ga to nije ispunjavalo. Trenutno mu je rijaliti glavna preokupacija ali, za razliku od brata, ne planira da ostane u Srbiji, a nagradu će da podeli sa bratom i roditeljima.

    Žarko, Željkova senka i neko ko o bratu konstantno brine, kaže da je u rijalitiju ulazio u sukobe uvek zbog drugih jer ne može da podnese nepravdu, pa je često bio i inicijator nekih svađa i rasprava, ali u "preobražaj" Maje Nikolić ne veruje.

    Za razliku od njegovog brata, Žarko kaže da ne bi podneo ispadanje Željka i da bi istog trenutka i on napustio šou. Ipak, publici je očigledno bio veoma zanimljiv, posebno kada priča viceve na skoro pa izmišljenom srpskom.

    "Voleo bih da smo nas dvojica ostali zajedno jer bi imali više glasova, ali dobro šta je tu je."



    Iako Top nije očekivao ni finale, na kraju je završio kao drugoplasirani, što smatra velikim uspehom.

    Top, je pre ulaska rekao da se nada da će izdržati bar nedelju dana, na početku je bio skoro pa neprimetan, sve do izvođenja pesme "Daleko si" sa Majom Vcolk od koje se nije odvajao do njenog ispadanja.

    Kaže, jedino sa njom je mogao da normalno razgovara, pa su to neki i zloupotrebili i rekli da između njih ima nešto više. Topu ova šala baš i nije prijala, ali nije želeo da se svađa. Tek pred sam kraj kaže da se opustio i počeo da druguje i sa Željkom.

    "Jedva čekam zagrljaj žene i dece. Opet sam na pobedničkom postolju i bio bih zadovoljan i bronzom."



    Publika je bronzu dodelila Avi, koja se od nervoze i neizvesnoti tresla dok je čekala da Marijana saopšti presudu publike.

    Boravak Ave Karabatić u Velikom Bratu ostaće upamćen po neuzvraćenim ljubavima i naravno golotinji sa kojom starleta nema problem, a gledaoci još manje.

    Iako većina učesnika smatra da je Ava imala taktiku i čak i seks simulirala, ona tvrdi da ništa od toga nije tačno jer je ona veliki emotivac i voli da se mazi. U Uroša, kao i Željka tvrdi da se zaljubila, ali ni jedna ljubav nije potrajala...

    "Moji odnos sa Urošem se ne može uporediti sa onim sa Željkom i mislim da to nije razlog zašto sam u finalu. Po prirodi sam nerv, što bi rekao Milić. Ali da budem fer, rećiću i da i ne. Žene moje drage budite kao Ava, iskoristite muškarce i pobedite. Bila sam u svemu sama i dizala se svaki put. Nije postojalo taktike i ne verujem da su me emocije toliko savladale."

    Na pitanje šta se dešavalo ispod jorgana, Ava nije želela da odgovori...dok je Željka, tvrdi, u potpunosti -prekrižila jer se ona nikad "ne vraća starim ljubavima".




    Treći finalista sa najmanje glasova je Željko,
    koji je nešto posle 22 časa šokiran napustio Kuću.

    Željko, koji tvrdi da mu je pobeda u francuskoj verziji popularnog rijalitija "izmakla za dlaku" u srpski je ušao sa ciljem da ga naša javnost upozna jer želi da se u Srbiji ostane da živi. Pored konstantnog isterivanja pravde, polivanja vodom Maje Nikolić i ljubakanja sa Avom, zbog Soraje se posvađao sa bratom.

    Ulazak u finale je očekivao jer kaže da je ako ne najveći, onda sigurno jedan od najboljih igrača u rijalitiju, a svoje plesačko umeče je pokazao i u zadatku "Briljantin", a dobro se snalazi i u striptizu kada je Vendi pokazao svoje golo dupe, a upamćen će ostati i "seks veverice i vanzemaljca".

    "Nemam konkurencije, briga me ko će da pobedi, meni je ovde u Srbiji do j** i definitivno se ne vraćam u Francusku, a sada čekam Žarka da izađe. Ava mi se sviđa, ali dok je ovakva kava je ne zanima me. Sada mi je drugarica i ne znam šta će se desiti u budućnosti. Sa bratom sam se posvađao i rekli smo jedan drugom svašta, ali to je tako kod nas dvojice."



    Nešto pre 22 časa je napravljen drugi presek glasova i bez nagrade i sna o tituli pobednika ostala je Aneta, koja je drugi izbačeni finalista.

    Aneta je uspela da se skoro sa svakim od ukućana posvađa, sa nekima je htela i da se bije, ali kada ju je Vendi uzela pod svoje Makedonka je samo poslušno klimala glavom, ali je zato o niminacijala pričala i zbog toga zamalo ispala.

    Ipak, od samog ulaska u kuću Sindi joj je bila najveći "trn u oku", a nije ništa lepše mišljenje imala ni o Maji Nikolić, koju je na kraju ipak zavolela "jer ima dobro srce", koje je i nju opustilo pa je pod tušem pokazala svu raskoš svog dekoltea.

    "Kada čovek dovde dogura onda dobije još malo samopouzdanja i meni je ovo prijalo. Najlepše mi je bilo kada je Boban, slučajno zamalo papaučom pogodio Maju Nikolić."



    Prvi presek napravljen je u tačno 21 čas, a zaduženje da saopšti i ne tako lepu vest o izbacivanju prvog finaliste dobio je Žarko.

    "Svi ste dobili veliku podršku, ali prvi finalista koji izlazi napolje je Soraja", jedva je pročitao Žarko, a Ava mu nije verovala.

    Soraja, koja je u rijaliti ušla kao tajni agent Velikog Brata skoro da samog kraja se držala po strani, ali je onda "pukla" i tokom javnih nominacija Maju Nikolić zviznula tortom da ova od šoka ostala nema. Pored torte, Sara, odnosno njena guza je briljirala i tokom zadatka Bakan Song Contest.

    U kući je bila jedna od retkih koja je redovno vodila računa o svom izgledu, zbog čega su je mnogi i osuđivali, ali starleta je već jednom bila u ovom rijalitiju i "sve fore već zna".

    "Da Maja nije mene onako udarila ne bih ni ja nju. Samo sam joj vratila istom merom. Nikoga ne diram prva, ali ne ostajem dužna. Neke svađe su mi bile zaista duhovite."




    Pobedniku su, pored finalista, čestitali i svi ranije izbečeni učesnici: Maja Volk, Perući, Vesna da Vinča, Uroš, Boban, Sindi, Slavko, Maja Nikolić, Milić i Vendi.

    (MONDO)
    Plazma keks
    Plazma keks
    Urednik
    Urednik


    Ženski
    Broj poruka : 869
    Godina : 42
    Zodijak : Ribe
    Lokacija : Pančevo
    Reputation : 12
    Points : 715
    Datum upisa : 16.03.2013

    standard Re: Veliki brat 2013

    Počalji od Plazma keks Uto 7 Maj - 10:05:13

    Veliki Brat: Pobeda gej populacije?

    Zašto se gej populacija toliko obradovala zbog pobede Žarka Stojanovića u rijalitiju Veliki Brat? Pobednik VB: "Neću da pričam o svom seksualnom opredeljenju".

    Veliki brat 2013 - Page 3 V288972p0

    Žarko Stojanović ili Dragutin Topić ili Ava Karabatić?

    Tri različita profila ljudi bili su najozbiljniji kandidati za osvajanje 50.000 evra, nagrade koja se dobija za malo zezanja, za malo više izležavanja i klope, za po koju rečenicu, osmeh, suze, po koje skidanje, eventualni seks... rečju, za učešće u rijalitiju.

    Naravno, svaki gledalac je imao svog favorita i sada je suvišno pričati o tome da li je neko više ili manje zaslužio da osvoji "laku kintu", jer to ona u suštini jeste.

    Na kraju ih je ostalo troje u igri za sasvim pristojnu sumu novca, koju mnogi nikada neće videti, a kidaju se od posla. Ali, tako je to kad ste poznati. Ili bar malo poznati. Ili bar poznati u svojoj zgradi.

    "Vaspitani" Žarko, koji ne trpi uvrede na račun bilo koga, "prepodobni" Dragutin Topić ili "histerična" Ava Karabatić, koja pojma nema šta hoće u životu. Ili vrlo dobro zna!

    Žarko Stojanović je pobedio sve ostale učesnike, a pre svega svog brata Željka, oko kojeg se realno "vrtela" priča svih prethodnih nedelja (a peti VIP VB počeo je krajem marta). Braća blizanci, koji su odrasli u Francuskoj, bili su najmanje poznati ovdašnjoj javnosti, ali su imali iskustvo učešća u rijalitiju ovog tipa.

    Željko je tokom šoua više puta rekao da želi najviše da pobedi Žarka, bilo je to tipično bratsko prepucavanje i takmičenje, naručio je jednom prilikom čak i tortu za brata na kojoj je pisalo "Žarko, bolji sam od tebe". Željko je bio i u centru ljubavne priče sa Avom Karabatić, bio je najglasniji u Kući, svađao se sa Majom Nikolić, potom se okrenuo protiv Ave čiju je igru "provalio", gađao je jednom prilikom i rođenog brata blizanca sokom u glavu... Dakle, sve ono zbog čega šou i postoji.

    Ali, pobeda je ipak pripala mirnijem Žarku, koji je bio u superfinalu protiv, takođe mirnog i u pojedinim trenucima iritantnog Dragutina Topića, koji se više puta zaplakao čak i od Ave Karabatić!

    Publika je još jednom pokazala da voli mirnije likove (da li treba podsećati na pobednika prvog Velikog Brata - Ivana Ljubu ili crnogorsku dizajnerku Mimi?), koji govore kada treba i koji su glasni samo kada se brane.

    Peti Veliki Brat, koji je upravo završen, imao je za cilj ili misiju da razbije pojedine tabue rasprostranjene u balkanskom društvu. Prvi put je u rijalitiju učesvovao pripadnik gej populacije - Boban Stojanović, odnosno prvi put neko ko se javno deklariše kao homoseksualac.

    Odmah nakon pobede Žarka Stojanovića, Boban je na svom Facebook profilu izrazio zadovoljstvo zbog takvog ishoda šoua.

    "Prvi put u životu kažem - bravo Srbijo! Gej vlada (ili gej moć)", napisao je Boban.

    Maja Nikolić je tokom rijalitija Žarka zvala "devojčicom", pa čak i tokom finalne večeri, što je izazvalo revolt pojedinih drugih učesnika, a voditeljka Marijana Mićić ju je zamolila da ne koristi takve reči, jer sve treba da bude zabava.

    Glavna priča nakon pobede Žarka Stojanovića u medijima je njegovo seksualno opredeljenje. U Kući je bio blizak i sa Ivanom Stamenković-Sindi i Sorajom Vučelić, ali ni u jednom trenutku nije mu palo na pamet da proba da ih "muva". Za razliku od njegovog brata Željka, koji je koristio svaku priliku da "baci oko" na atribute žena u kući.

    Zato je Žarku posle pobede bilo postavljeno pitanje da li je gej.


    "To je moja stvar i ne želim javno da pričam o tome. Moje seksualno opredeljenje je isključivo moja stvar. Da li sam gej ili nisam, neću otkriti. U Francuskoj su mi platili 9.000 evra da se slikam sa muškarcem. Gejevi, hvala vam što slavite zbog mene. Gledao sam vaše parade opasne, zato se čuvajte i volite", poručio je Žarko, prenosi beogradska štampa.

    (MONDO)


    _________________
    Ne puštam te da odrasteš Veliki brat 2013 - Page 3 704899ccebae1c9038846f9c5760ca21
    Dancing lady
    Dancing lady
    Prijatelj foruma
    Prijatelj foruma


    Ženski
    Broj poruka : 690
    Godina : 48
    Zodijak : Ovan
    Lokacija : Pancevo
    Reputation : 13
    Points : 556
    Datum upisa : 26.03.2013

    standard Re: Veliki brat 2013

    Počalji od Dancing lady Sre 8 Maj - 10:07:31

    Veliki Brat: Uroš i Sindi - ljubav cveta?

    Bivši učesnici Velikog Brata navodno su u vezi, piše domaća štampa.

    Veliki brat 2013 - Page 3 V289201p0

    Emocije su planule između Uroša Ćertića i Ivane Stamenković, saznaje "Kurir" koji ih je uslikao na finalu rijalitija, kako se drže za ruke, grle, maze, pa čak i dele jednu cigaretu.

    Svi smo gledali kako je Uroš u Kući simulirao seks sa Avom Karabatić, zatim je prešao na Soraju, po izlasku iz Kuće pričao je samo o njoj, ne skida kačket koji mu je poklonila, ali izgleda da je prešao na treću.

    "Stalno su zajedno, i to će prerasti u ljubav, iako Sindi malo 'koči' zbog lošeg iskustva sa bivšim mužem", rekao je izvor blizak novopečenom paru.

    (MONDO)
    Balerina
    Balerina
    Osnivač foruma
    Osnivač foruma


    Ženski
    Broj poruka : 1445
    Godina : 50
    Zodijak : Strelac
    Lokacija : Bgd.
    Reputation : 19
    Points : 1636
    Datum upisa : 13.03.2013

    standard Re: Veliki brat 2013

    Počalji od Balerina Sub 11 Maj - 4:44:39

    Pogledajte kako je bilo na VB žurci

    Ličnosti iz javnog života, ukućani, ali i nekadašnji učesnici na žurci VB. Uroš dobio ovlaš poljubac od Soraje, Nevena i Sindi se izbegavale, Maja Nikolić jurila za svima.


    Veliki brat 2013 - Page 3 Vb-zurka-060513-8320620x

    - Idemo kući. Dosta je bilo. Samo da sačekamo stvari i krećemo – govorio je Dragutin Topić ženi Biljani koje smo zatekli ispred kuće „Velikog brata“ odmah po proglašenju pobednika. Sportista, namrgođen jer mu je izmakla pobeda, spakovao se u auto i bez osvrtanja napustio kuću na Košutnjaku.


    Za to vreme u kući je počela luda žurka, samo je Ava Karabatić davala intervju na samom ulazu u kuću, a ličnosti iz javnog života su se zabavljale u kući. Dok smo se probijali kroz gužvu, videli smo da su se bivši ukućani raštrkali po kući kao da se i dalje drže svojih klanova.

    Rijaliti je zvaršen i pobednik je proglašen. Žarkovi prijatelji su se okupili, a on je bio veoma rapoložen, pa se slikao sa svima, pozirao sam, pa je zajedno sa bratom zbog radosti, skočio u bazen. Neki su ih posmatrali sa zadovoljstvom ,ali Maja Nikolić je posmatrala blizance ispod oka, verovatno revoltirana što je njen protivnik pobedio. Najviše se radovala i Marijana Mićić jer je još jedna sezona rijalitija i za nju završena. Ona se družila sa doktorom Filgudom i Katarinom Vučetić, a s vremena na vreme im se priključivao i Miki Đuričić.

    Pošto se smilovala da uđe u kuću, Ava se posle nekoliko nedelja srela sa Urošem Ćertićem. Njih dvoje su se uljudno pozdravili, razmenili par reči i svako je otišao na svoju stranu.

    - Srela sam se sa Urošem. Osetila sam samo neku euforiju i pozitivnu energiju. Razmenili smo par reči i to je to. Lep je bilo videti ga opet – rekla nam je Ava.

    Ipak, očekivali smo da će susret Uroša i Soraje proteći u euforiji, ali za zaljubljenog kaskadera nije ostalo ništa osim ovlaš poljupca, par reči i slikanje za medije. Ono što svakao je ostalo upečatljivo je to da se Ava nije osvrtala na Željka, a sve vreme je pored nje stajao njen tata koji joj je dao jasne instrukcije kako da se ponaša.

    Vendi se odvojila od ostalih i posvetila se novinarima. Iako je Maja Nikolić uporno tražila, žena koja je naterala na pokajanje, za njeno prisustvo nije davala neku preveliku važnost. Iako je je rekla da neće doći na žurku ako Top ne pobedi, Maja volk odevena u zelenu izaovnu haljinu, se odlično zabavljala sa porodicom i prijateljima.

    Da je „Veliki brat“ šou koji ostavlja traga na svim ukućanima govori činjenica da su se i nekadašnji učesnici rado odazvali pozivu produkcije i došli da evociraju uspomene .Lepa Lukić, Divna Karleuše, Big Lale, Nikola Maurović i mnogi drugi su se odlično zabavljali, pričajući kako o anegdotama koje su doživeli u kući.

    - Došao sam da podržim Soraju – rekao nam je Nikola Maurović.

    Od svađe, vređanja, suza, napetosti i tuče nije ostalo ništa i na žurci su ih smenili pesma, alkohol, dobra zabava, smeh i radost koje su dojučerašnji ukućani delili međusobno.

    Vrata kuće „ Velikog brata“ su se posle svega zatvorile, ali samo na nekoliko meseci. Novi stanari useliće se već u septembru pa nas vrlo brzo očekuju novi skandali i ljubavi u kući na Košutnjaku.


    Novosti


    _________________
    Veliki brat 2013 - Page 3 Ilov
    Balerina
    Balerina
    Osnivač foruma
    Osnivač foruma


    Ženski
    Broj poruka : 1445
    Godina : 50
    Zodijak : Strelac
    Lokacija : Bgd.
    Reputation : 19
    Points : 1636
    Datum upisa : 13.03.2013

    standard Re: Veliki brat 2013

    Počalji od Balerina Sub 11 Maj - 4:47:30

    Soraja: "Maja zna šta radim u toaletu jer se krila u mom dupetu!"


    Ja ne znam ko su te osobe Maja i Vendi...


    Veliki brat 2013 - Page 3 6jdn9k

    Soraja Vučelić, mirna, povučena, staložena, ne psuje, nije ulazila u sukobe... Tako se ova mlada starleta pokazala na početku rijalitija Veliki brat. Kako je vreme odmicalo, više nije bila tako fina.

    Od nje smo imali priliku da vidimo kako se neko ponaša kada izgubi strpljenje za neke ljude. Konkretno mislimo na Maju Nikolić i sukobe između njih dve, ali možemo reći da je Soraja bila primećena prvi put kada je imala sukob sa Milićem Vukašinovićem i njena čuvena rečenica "Samo se još jednom proderi, ima da te zalepim da će ti glava čak tamo odleteti". Svoj trijumf je doživela kada je Maji Nikolić uzvratila nominaciju tortom u glavu duplom jačinom nego što je pevačica nju.

    Po izlasku iz Kuće na pitanja novinara je odgovarala selektivno, jer su se većina pitanja odnosila na Nikolićevu.

    Novinare su na prvom mestu zanimale njene higijenske navike, jer je Maja jednom prilikom rekla za nju da vrši nuždu stojeći.
    - Ja nikada ne vršim nuždu. Pošto vam je Maja Nikolić tako detaljno opisala kako ja to radim verovatno mi je bila u zadnjici, ali nisam je primetila. Jel' ima neko drugo pitanje osim što je izjavila ta žena. Ne znam ko su te osobe Maja Nikolić i Vendi - odgovorila je Soraja za portal "nadlanu.com".

    Povodom odnosa sa Urošem, starleta je dodala:

    - Kao što znate, ja sam u vezi!

    Izvor: pulsonline.rs


    _________________
    Veliki brat 2013 - Page 3 Ilov
    Balerina
    Balerina
    Osnivač foruma
    Osnivač foruma


    Ženski
    Broj poruka : 1445
    Godina : 50
    Zodijak : Strelac
    Lokacija : Bgd.
    Reputation : 19
    Points : 1636
    Datum upisa : 13.03.2013

    standard Re: Veliki brat 2013

    Počalji od Balerina Sub 11 Maj - 4:49:12

    Vendi razočarana: Moje raskrinkavanje ljudi je bilo uzaludno!

    Veliki brat 2013 - Page 3 2z6721e

    Vesna Vukelić Vendi je prva učesnica rijalitija “VIP Veliki Brat” koja je izrazila svoje negodovanje glasanjam u finalnoj večeri. Naime, Vendi se odmah pobunila i rekla da nije fer da se pravi presek glasova po kojem se odlučuje ko ispada. Pevačici je logičinije da postoji vremensko ograničenje prilikom glasanja, a ne da produkcija odlučuje kada će biti presek.
    Ona je svoje mišljenje podelila i sa fanovima na Fejsbuku.
    “Dragi moji! Javila bih vam se i pre da sam stigla, ali nisam, od silnih poziva. Zahvaljujem se svima na prelepim porukama i komentarima! Što se tiče ispadanja u polufinalnoj večeri, iznenađena jesam. Naši uglovi gledanja se razlikuju od većine. Nikakvi su mi utisci posle izlaska. Pravilo je da nema pravila. Nije mi jasno kako se glasa?! Moje raskrinkavanje ljudi u kući bilo je uzaludno. U svakom slučaju, drago mi je da su uz mene bili pravi ljudi, a mi i jesmo u manjini. Nastavljam druženje sa vama! Ljubim vas!!!!! Vaša V.”

    Izvor: svet.rs


    _________________
    Veliki brat 2013 - Page 3 Ilov
    Balerina
    Balerina
    Osnivač foruma
    Osnivač foruma


    Ženski
    Broj poruka : 1445
    Godina : 50
    Zodijak : Strelac
    Lokacija : Bgd.
    Reputation : 19
    Points : 1636
    Datum upisa : 13.03.2013

    standard Re: Veliki brat 2013

    Počalji od Balerina Sub 11 Maj - 4:52:52

    Brzo je zaboravio Soraju: Uroš Ćertić odlepio za Sindi!

    Veliki brat 2013 - Page 3 2zpqr91


    Ivana Stamenković Sindi i Uroš Ćertić na korak su od veze, tvrde izvori bliski učesnicima „Velikog brata“. Otkako su napustili rijaliti, kaskader i bivša „modelsica“ se ne razdvajaju. Svuda idu zajedno, drže se za ruke, grle pred svima, maze se, čak i dele jednu cigaretu. “Sindi i Uroš postali su bliski još na početku ‘Velikog brata’. Rodilo se prijateljstvo, ali kako sad stvari stoje, ono bi lako moglo da preraste u ljubav. Sviđaju se jedno drugom, mada je Uroš više zagrejan. Sindi malo koči zbog lošeg iskustva s bivšim mužem, ali je ipak dozvolila Ćertiću da joj se približi kao muškarac. Oni su stalno zajedno, viđaju ih po kafićima, na promocijama, a u finalu rijalitija sve vreme su bili jedno uz drugo”, kaže naš izvor. Prisutni na Košutnjaku komentarisali su da je očigledno da se nešto dešava. Njihovo ponašanje ih je odalo.

    Veliki brat 2013 - Page 3 3149p9l

    Veliki brat 2013 - Page 3 2zhqqdd

    Izvor: svet.rs


    _________________
    Veliki brat 2013 - Page 3 Ilov
    Balerina
    Balerina
    Osnivač foruma
    Osnivač foruma


    Ženski
    Broj poruka : 1445
    Godina : 50
    Zodijak : Strelac
    Lokacija : Bgd.
    Reputation : 19
    Points : 1636
    Datum upisa : 13.03.2013

    standard Re: Veliki brat 2013

    Počalji od Balerina Sub 11 Maj - 4:55:03

    Ava: Uroš i ja smo fingirali seks, kupujem stan u Beogradu

    Hrvatica Ava Karabatić za Novosti otkriva: Nisam imala seks sa Urošem sve smo se dogovorili. Uskoro se doseljavam u Beograd, Maja i Vendi su veštice. Nikada više sa Željkom


    Veliki brat 2013 - Page 3 Ava-1620x0

    Hrvatica Ava Karabatić je priznala Novostima da jeste „fingirala“ seks sa Urošem Ćertićem i da je to bio jedini put kada je htela to da uradi. Starleta nam je rekla da će uskoro doći da živi u Beograd gde će kupiti stan. Ava nam je pričala o odnosu sa Željkom Stojanovićem i njegovim bratom Žarkom, planovima, učešću u rijalitiju.


    - Ja sam pobedila sve žene u kući – rekla nam je Ava . - Nijedna od njih mi nije ni do kolena. Ljuta sam na Vendi i Maju Nikolić, te dve veštice su majke i nisu trebale zbog toga da ružno pričaju o meni. Stvarno je sramota što su se tako ponele.

    * Uroš Ćertić je rekao da ste se vas dvoje dogovorili da odglumite seks kako bi što duže ostali u kući?

    - Tačno je. Seksa nije bilo. Nas dvoje smo fingirali seks kako bi ljudi pomislili da smo zajedno. To je bio poslednji put da sam tako nešto uradila. Sa Željkom se nisam dogovarala da uradim isto. Verovatno sam samo u kombiju uradila nešto rukama i nogama pa ste pomislili da vodimo ljubav.

    * Da li ste se videli sa Urošem. Kako ste se osećali posle svega?

    - Videli smo se i pozdravili. Nisam osetila neke emocije, već samo pozitivnu energiju i drago mi je što smo se sreli.

    * Vaši planovi?

    - Evo otkriću vam ekskluzivno da kupijem stan u Beogradu posle 20. maja. Mnogi su me pitali otkud mi pare, eto, prodaću jedan od stanova u Splitu i dolazim ovde.

    * Rekli sta da ne postoji šansa da vi i Željko Stojanović opet budete u ljubavi, a on je rekao da se nikada ne zna i da bi moglo da bude nešto između vas dvoje. Šta sad mislite o obnavljanju veze sa njim, jeste li zaljubljeni u njega?

    - Nikome ne dajem drugu šansu, pa neću ni njemu. Ne znam šta je rekao i ne zanima me. To, da li sam zaljubljena u njega neka ostane moja slatka tajna. Dama ostaje dama. Žena ne treaba da bude dobra samo u kuhinji. Ljubav ne dolazi samo preko želuca. U kući sam ostajala sama, svi su me pljuvali, ali ja sam se uvek dizala.

    * Šta vam je rekao otac posle izlaska iz kuće?

    - Sve najbolje. On i moja mama su ponosni na mene.

    * Kada se osvrnete na svoje ponašanje u kući, jeste li zadovoljni?

    - Zadovoljna sam. To sam bila ja. Sve što sam uradila moglo je ići samo na moju štetu, ali ne kajem se. Publika je glasala i ja sam došla do superfinala. Danas je teže ljude nasmejati, nego rasplakati.


    Novosti


    _________________
    Veliki brat 2013 - Page 3 Ilov
    Balerina
    Balerina
    Osnivač foruma
    Osnivač foruma


    Ženski
    Broj poruka : 1445
    Godina : 50
    Zodijak : Strelac
    Lokacija : Bgd.
    Reputation : 19
    Points : 1636
    Datum upisa : 13.03.2013

    standard Re: Veliki brat 2013

    Počalji od Balerina Sub 11 Maj - 4:57:36

    Dragutin Topić: Laž je da sam u finansijskoj krizi

    Jedan od naši najboljih sportista ostao je bez pobede u VB, ali je uspeo da ispriča priče zbog kojih su gledaoci plakali i smejali se, što je bio njegov cilj


    Veliki brat 2013 - Page 3 01-top620x0

    Pomalo mrzovoljna i sa velikom željom da što pre ode sa intervjua Dragutin Topić je za Novosti rekao da nema finansijskih problema i da je to velika laž koja je plasirana o njemu. Jedan od naši najboljih sportista ostao je bez pobede u "Velikom Bratu", ali je uspeo da ispriča priče zbog kojih su gledaoci plakali i smejali se, što je bio njegov cilj. On tvrdi da je „Veliki Brat“ za njega bio izazov koji više neće sebi priuštiti, ali da je sa Žarkom Stojanovićem uspeo da izgladi odnose.


    * Pričalo se da ste u šou ušli jer ste u teškoj finansijskoj krizi. Da li je to tačno?

    - Nije tačno. To je notorna laž i izmišljotina. Ja imam sasvim dovoljno novca da živim lepo.

    * Zbog čega ste ušli u rijaliti?

    - To je za mene bi izazov i hteo sam da ispričam neke priče o sebi koje ljudi nisu znali. Posebno sam hteo da svi čuju za mog trenera, ali ovo je prvi i posledji put da ulazim u bilo koji rijaliti šou.

    * Ostali ste do samog kraja sa vašim rivalom Žarkom. Vas dvojica se niste slagali?

    - Imali smo jednu napetu situaciju, ali smo lepo popričali tokom zadatka u kome sam ja bio u kutiji, a on je bio napolju. Posle toga je sve bio super.

    * Ni sa kim se niste posvađali, kako ste uspeli da se kontrolišete?

    - Bilo je baš teško. Na moju veliku sreću niko me nije ni dirao, tako da nisam imao potrebu da se prepirem sa bilo kim.


    Novosti


    _________________
    Veliki brat 2013 - Page 3 Ilov
    Balerina
    Balerina
    Osnivač foruma
    Osnivač foruma


    Ženski
    Broj poruka : 1445
    Godina : 50
    Zodijak : Strelac
    Lokacija : Bgd.
    Reputation : 19
    Points : 1636
    Datum upisa : 13.03.2013

    standard Re: Veliki brat 2013

    Počalji od Balerina Sub 11 Maj - 4:59:57

    Žarko Stojanović: Nikoga ne treba da zanima šta ja radim u krevetu

    Pobednik pete sezone VIP serijala „Veliki Brat“ za Novosti o pričama koje kruže o njemu, Avi Karbatić, nagradi, ali i teškim trenutcima u rijalitiju


    Veliki brat 2013 - Page 3 01-veliki-brat-finale-06

    O njemu je nekada pričala cela Francuska, a sada priča Srbija! Pobednik pete sezone VIP serijala „Veliki Brat“, Žarko Stojanović, za Novosti otkriva da su sve priče o njemu koje su potekle iz francuskih medija nameštene i dobro plaćene, ali i da za Avu Karabatić misli da je dobrica sa kojom će se rado družiti. Ipak, o svojoj seksualnoj orijentaciji, ni reči. Kada mu je bilo teško, sa kime od ukućana će nastavit da se druži, kako će potrošiti nagradu i kako se oseća kao pobednik Žarko otvoreno priča.


    - Osećam se super – rekao nam je pobednik. - Nisam se stvarno nadao pobedi i tokom šoua sam bio ubeđen da će pobediti Dragutin Topić. Kada smo ostali sami nas dvojica, onda sam se ubedio da ću ja trijumfovati. Moj brat Željko i ja samo došli sa zapada i ušli smo u kuću, a niko ovde nije čuo za nas. To je bila veoma teška pozicija za nas u odnosu na ostale ukućane.

    * Na šta ćete potrošiti 50.000 evra?

    - Deo ću dati Željku, a većinu našim roditeljima.

    * Ko vam je sve od ukućana čestitao na pobedi?

    - Mislim da su svi. Maja Nikolić se ne sećam, video sam negde da je promenila boju kose.

    * Mediji su puno pisali o vašoj seksualnoj orijentaciji i pojavile su se slike sa vašim navodnim dečkom. Vaša majka je izjavila da vas je produkcija francuskog „Velikog Brata“ naterala da priznate da ste gej. Koliko ima istine u svemu tome?

    - Sve što ste čuli i pročitali od francuskih medija je namešteno. Svaku priču o sebi sam prodao. Taj momak nije moj dečko, već drug. Pitali su me da snimim fotografije i ja sam pristao. Produkciju je to koštalo 9.000 evra, a to što tamo neko misli za mene da sam gej, e za to me baš briga. Niko me nije naterao da bilo šta uradim.

    * Otkrijte nam, jeste li gej?

    - Ja vas ne pitam šta vi radite u svom krevetu, pa bih moje seksualnu orijentaciju sačuvao samo za sebe.

    * Da li stvarno mislite da je Ava Karabatić želela da preko vašeg brata stigne do pobede i da je sve odglumila?

    - Ja stvarno mislim da je sve to bilo gluma kako bi se na neki način dočepala pobede, ali ne mislim za nju da je loša osoba, čak naprotiv, ona je dobra. Sigurno ću nastaviti da se družim sa njom posle svega. Ona je rođena za šou.

    * Sa kim od ukućana ćete rado popiti kafu kada euforija oko pobede prođe?

    - Sa svima koji budu želeli da se druže sa mnom, ali ako bih morao da biram, to bi bio Milić Vukašinović.

    * Koji trenutci su za vas bili najteži u rijalitiju?

    - Najteže mi je bilo kada je Milić izbačen. Tada sam se baš rastužio. Za mene posebno težak trenutak je bio kada sam se posvađao sa Željkom tokom javnih nominacija kada je Soraja tanjirom udarila Maju Nikolić.

    * Da li vas je vređalo kada vas je Maja Nikolić zvala devojčicom?

    - Ne, nije. Ništa što izlazi iz njenih usta mene ne može da uvredi.

    * Koja od ukućanki je vama najlepša, a ko od muškaraca?

    - Od žena Soraja i Nevena, a od muškarca sam najlepši bio ja, posle mene Željko jer mi je on brat blizanac.

    * Željko je rekao da će doći u Srbiju da živi, hoćete li i vi da se vratite u domovinu?

    - Moj brat planira da živi ovde, ali ja ne znam šta će biti u budućnosti. Imam već ugovoren projekat u Francuskoj koji se tiče biologije i biću zauzet narednih šest meseci, a posle ko zna, možda se i doselim.Nikad se ne zna. Ma kako bilo u Srbiji ćete me viđati češće.


    Novosti


    _________________
    Veliki brat 2013 - Page 3 Ilov
    Balerina
    Balerina
    Osnivač foruma
    Osnivač foruma


    Ženski
    Broj poruka : 1445
    Godina : 50
    Zodijak : Strelac
    Lokacija : Bgd.
    Reputation : 19
    Points : 1636
    Datum upisa : 13.03.2013

    standard Re: Veliki brat 2013

    Počalji od Balerina Sub 11 Maj - 5:06:18

    Ubeđena da je Veliki brat namešten Ava besnela: Ovo je skandal!

    - Ovo je skandal! Rekli ste mi! Imali smo dogovor! Da li vi znate koliko sam ja rizikovala? - besnela je na produkciju starleta Ava Karabatić posle proglašenja pobednika „Velikog brata“, ubeđena da je pobeda nameštena.


    Veliki brat 2013 - Page 3 339261vb-foto-zoran-ilic

    „Muči, Ava, ne pričaj gluposti“: govorio je otac kad su se stvari otrgle kontroli

    Čim su se preksinoć ugasile kamere, a pobednik i svi finalisti „Velikog brata“ trebalo da krenu na žurku priređenu njima u čast, da ne bude još sve gotovo postarala se Ava Karabatić, koja je besnela na produkciju po praznom studiju.

    - Ovo je skandal! Da li znate vi koliko sam ja rizikovala? Fakultet sam zapostavila. Ajte, bre, pobeda je kupljena, svi znaju - vikala je Ava na ljude iz “Emoušena“ koji su pokušavali da je smire, ali je starleta terala po svome.

    Veliki brat 2013 - Page 3 339259kiza-vb-zurka-foto

    „Ti si kriv za sve“, besnela je Ava i na svog oca

    U jednom trenutku otac je video da se stvar otrgla kontroli i viknuo je na ćerku da se smiri.
    - Muči, Ava! Ne lupaj gluposti - vikao je Ivica.

    - Ovo je nepošteno! Rekli ste mi! Imali smo dogovor - besnela je starleta, na šta su ljudi iz “Emoušena“ pokušali da joj stave do znanja da su novinari tu i da bi najbolje bilo da ode na žurku.

    Ava je besnela i na oca: “Ti si kriv za sve! Učila bih i spremala ispite“, ali je na incident zaboravila čim je ušla na žurku i sa ocem počela da se provodi uz mnogo alkohola.

    Veliki brat 2013 - Page 3 Fttahyz

    Navodno, posebno smirujuće je delovalo kad joj je otac Ivica rekao da će kupiti stan na beogradskom Dedinju.

    On je i javno potvrdio da će se Ava preseliti u Beograd: „Prodajemo neke nekretnine u Splitu da bismo joj za rođendan kupili stan. Na Dedinju“, pohvalio se raspoloženi Ivica Karabatić.

    Veliki brat 2013 - Page 3 Vejc4xi

    Kad se već smirila: Podredila sam ceo život Velikom bratu i imala sam očekivanja

    Pitali smo Avu šta je vikom želela da kaže, ona je pokušala da se izvuče.

    - Burno sam reagovala, shvatite, ja sam ceo svoj život, šest nedelja, podredila “Velikom bratu”. Imala sam očekivanja, ali smatram da je Žarko zasluženo pobedio - bila je neubedljiva Ava.

    Izvor: Blic


    _________________
    Veliki brat 2013 - Page 3 Ilov
    Balerina
    Balerina
    Osnivač foruma
    Osnivač foruma


    Ženski
    Broj poruka : 1445
    Godina : 50
    Zodijak : Strelac
    Lokacija : Bgd.
    Reputation : 19
    Points : 1636
    Datum upisa : 13.03.2013

    standard Re: Veliki brat 2013

    Počalji od Balerina Sub 11 Maj - 5:08:49

    Vendi odgovara Avinom ocu: "Gu*iću ga i ja ako ga već gu*e u Hrvatskoj!"


    Ne može ona da prećuti


    Veliki brat 2013 - Page 3 30vzwxs

    Ogorčena izjavama Avinog oca, Ivice Karabatića, posle finala Velikog brata, Vendi odgovara na prozivke da je "dno dna" i da je nosila stvari njegove ćerke.

    Ivo Karabatić očigledno nije bio svestan s kim započinje rat kada je davao ružne izjave na račun ukućanke Velikog brata, koja je prvo bila prijateljica njegove ćerke, a kasnije osoba koja je insistirala na razotkrivanju njene taktike.

    Vendi, u svom maniru, nije štedela reči:

    - Moram da dam odgovor tom anonimusu koji je raskrinkan preko svoje ćerke. Nažalost moraću da im poručim nešto. Pošto sam čula da ga guze u Hrvatskoj, sad ću ja da ga guzim. Homoseksualci su prefinjeni, aristokrate, gospoda, a on je osoba pederskog karaktera. Uostalom, dete, tu Avu, napravio je samo da bi imao izgovor i alibi budući da je verovtano želeo da sakrije svoju pravu prirodu. Trpeli smo njegovu ćerku 40 dana! Da li treba da vidimo da li će svima nama koji smo bili bliski sa njom sada da izrastu dlake, njuške i rogovi! Nisu nam dali tetanus. Hoćemo li sad da počnemo da zavijamo na mesečini? Da li će se Uroš i Željko pretvoriti u vukodlake zbog toga što su neko vreme spavali pored nje. A sve to loše u njenoj prirodi - potiče isključivo od njega. Videćemo kad preležimo karantin da li ćemo preživeti boravak u istom prostoru sa članicom PP Krabatić.


    Izvor: pulsonline.rs


    _________________
    Veliki brat 2013 - Page 3 Ilov
    Balerina
    Balerina
    Osnivač foruma
    Osnivač foruma


    Ženski
    Broj poruka : 1445
    Godina : 50
    Zodijak : Strelac
    Lokacija : Bgd.
    Reputation : 19
    Points : 1636
    Datum upisa : 13.03.2013

    standard Re: Veliki brat 2013

    Počalji od Balerina Uto 14 Maj - 13:18:01

    Veliki Brat: Maja i Top snimaju duet?

    Pevačica će navodno svog druga iz Kuće uvesti u muzičke vode.

    Veliki brat 2013 - Page 3 V289743p0

    Maja Nikolić i Dragutin Topić snimaju duet, piše domaća štampa. Na pesmi, koja će izaći za nekoliko nedelja, rade Majini dugogodišnji saradnici, piše "Kurir".

    Dragutin Topić nije se oglašavao povodom priča o ulasku u studio, dok je Maja listu rekla da priprema nešto "što će napraviti bum".

    Nikolićeva je bila veoma vezana za Topića u Kući Velikog Brata, i čak su se dogovorili da joj bude kum na sledećoj svadbi.

    Podsetimo se Topovih prethodnih muzičkih radova.





    _________________
    Veliki brat 2013 - Page 3 Ilov

    Sponsored content


    standard Re: Veliki brat 2013

    Počalji od Sponsored content


      Sada je Ned 19 Maj - 17:40:32